Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Czyli podobnie jak w RL NBA, gdzie mają ostatni rok Jrue Holidaya i przepłaconego Khirs Middletona.

A u Nas wciąż więcej first picków do zabawy i lepszy zespół.

No chyba, że u Kemby jest faktycznie grubszy temat.

Jak Middleton jest przeplacony to nie wiem co powiedziec o Hayu. Watpliwe jest to czy Hayward wroci na poziom takiego Middletona, Gallo i jego impact w PO wszyscy znamy. Nie wiem czy bym podejmowal najwazniejsza decyzja w swojej karierze polegajac na zdrowiu Kemby czy Haya.

Jak zaskocza to ok, nie widze problemu, ale jest tu duzo niewiadomych. 

Edytowane przez tangiers
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Middleton nie jest przepłacony, a RL Bucks > BeGM Bucks dla mnie, ale klepnac klepkę. Antek dał znać, że chce tam zostać, więc czego więcej wam trzeba?

W ogóle January sam masz teraz chyba podobny problem po przedłużeniu LeBrona, więc chcesz przez to zabrać Bucks Giannisa? Dla mnie to mało logiczne. Gwiazdy kosztują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Zawsze jest trade request i możecie z Karpikiem rzucić assety jak dojdzie do tragedii.

Giannis nie zostawi zespołu na lodzie.

jest to mocny arguments i przemawia do mnie.

bo on supermaxa dostanie ta? ile to wiecej hajsu od tego ile moga mu inne druzyny zaoferowac?

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, człowiek...morza napisał:

jest to mocny arguments.

bo on supermaxa dostanie ta? ile to wiecej hajsu od tego ile moga mu inne druzyny zaoferowac?

To jest 228/5 vs 150/4? Jak dobrze kojarzę, coś takiego mi mignelo gdzies.

Dla mnie głosowanie za czymś innym to tu będzie kierowaniem się swoim interesem mniej lub bardziej, a nie byciem agentem Giannisa.

O ile czasem można za jakiegoś Noela podjąć mądrzejsza decyzję dlatego myślę o takim Allenie co zrobić, tak to jest superstar.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, człowiek...morza napisał:

bo on supermaxa dostanie ta? ile to wiecej hajsu od tego ile moga mu inne druzyny zaoferowac?

Niech się jakiś ekspert wypowie, ale inny zespół za cztery lata może dać niecałe 120mln, a supermax za cztery lata koło 190mln.

Aż się nie chce wierzyć...

EDIT: Chyba coś pojebałem z expiringiem dla innych klubów.

Edytowane przez MarcusCamby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, MarcusCamby napisał:

Zawsze jest trade request i możecie z Karpikiem rzucić assety jak dojdzie do tragedii.

Giannis nie zostawi zespołu na lodzie.

W sumie jest to jakis argument. Jako Giannis w real NBA tez bym nie podpisal i mysle, ze tu bedzie casus Garnetta z Minnesoty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, człowiek...morza napisał:

jezeli tak to easy kleppie, a jak slakb przez bankructwo nie ogarnie skladu to po prostu pojdzie trade request

On ma też trade kickera, ale u nas chyba to nie przeszło ostatecznie?

Choć jak pokazał przykład Westbrooka to ten trade kicker przy supermaksie to chyba martwy zapis xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Lucas napisał:

On ma też trade kickera, ale u nas chyba to nie przeszło ostatecznie?

Choć jak pokazał przykład Westbrooka to ten trade kicker przy supermaksie to chyba martwy zapis xd

A trade kicker nie zostaje w gestii gracza? W sensie, że chyba można się jego zrzec w RL NBA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Lucas napisał:

On ma też trade kickera, ale u nas chyba to nie przeszło ostatecznie?

Spokojnie. Poczekaj jeszcze trochę.

Jak przejdzie to i tak dopiero od przyszłego roku będzie obowiązywał. Poza tym nie chciał bym być na miejscu drużyny która oddaje gracza z supermaxem i trade kickerem 15% np w ostatnim roku. Ile Giannis ma w PO w 5 roku? 45M? To policz sobie z tego 15% i dolicz do wydatków w sezon w którym go oddajesz. 6,75M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, MarcusCamby napisał:

A trade kicker nie zostaje w gestii gracza? W sensie, że chyba można się jego zrzec w RL NBA.

Bobby Marks tłumaczył, że u Westbrooka to była kwestia zbyt wielkich zarobków.

 

 

Wrzuciłem o Wallu, ale to samo pisał rok temu o Westbrooku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.12.2020 o 01:43, Eld napisał:

 

No tak. Nurkic który wygladał zajebiście w bubble, OG 3 and D, Powell player of the week w styczniu, Ish, Drummond w CY z ławki, Graham, Brooks. Tak. To zdecydownie kandydat do bottom 5. A w zeszłym roku w gorszym składzie zrobiłem 21 miejsce.

Cóż za konkluzja.

Ignazz już handluje Twoim Grahamem i Brooksem? Znowu zmieniles plan??? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, fluber napisał:

Ignazz już handluje Twoim Grahamem i Brooksem? Znowu zmieniles plan??? 

 

23 minuty temu, ignazz napisał:

Nikt nic nie zmienia. Pytam bo się założyłem. 

No. Potwierdzam. Mamy od 3 dni burzliwą dyskusję z Ignazem i poszedł zakład w którym wygrany zgarnia dobrą nagrodę.

Plan jest jaki był i nikt go nie zmienia. Jak wypali do końca to komuś się troszkę przykro zrobi, ale potwierdzam - Ignazz ma moje błogosławieństwo w handlowaniu Brooksem i Grahamem. 

A no i kiedy wcześniej zmieniłem plan? Bo jakoś od momentu objęcia Thunder idę obraną drogą. Soft reset w 2019/2020, poprawa finansów, obrona picku 2020 aby nie poszedł do Nets i próba pięcia się w górę w 2021.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.