Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Qcin_69 napisał:

ze deal Minnesota-Clippers był blokowany a takie coś co tu się wydarzyło zostało zaakceptowane 

Nic nie zostało zaakceptowane, bo nic ( przynajmniej do mnie ), nie trafiło więc spokojnie. 

1 minutę temu, Braveheart22 napisał:

Możesz rozwinąć? Kto tak dostaje po dupie?

Bulls. Nie wiem co Ty mu do piwska dosypałeś, albo czy masz jakieś jego zdjęcia w damskich ciuszkach ale to jest kradzież w biały dzień. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Eld napisał:

Nic nie zostało zaakceptowane, bo nic ( przynajmniej do mnie ), nie trafiło więc spokojnie. 

Ktoś to musiał zaakceptować, skoro zostało tu wrzucone, a wszystkie deale rookie są wrzucane do akceptacji dla Rady, wiec jestem ciekawy kto ma te krew na rękach :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Qcin_69 napisał:

Ktoś to musiał zaakceptować, skoro zostało tu wrzucone, a wszystkie deale rookie są wrzucane do akceptacji dla Rady, wiec jestem ciekawy kto ma te krew na rękach :) 

Nowi popełniają błędy i nie znają zasad. Spytaj się @mac jak mu kolorki tłumaczyłem.

2 minuty temu, karpik napisał:

Przecież żadna z wymian @Pablo81 nie przechodzi teraz ze względu na niezgadzające się salary zawodników.

Bulls ma ogromne cap space.

3 minuty temu, fluber napisał:

Żartujesz? :)

Mamy inną wycenę NAWa, PJ i Bridgesa skoro klepacza cyferek w border lottery team klepacza cyferek cenisz wyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, karpik napisał:

Bulls ma 117 mln w salary, a SC to 109 mln. Do the math.

Myślę, że podchodzimy inaczej do sprawy. Czy stary sezon jeszcze trwa, czy już się skończył i patrzymy na salary z 2020/21. Jeśli nowy, to trzeba tylko szybko cap holdy wpisać i je ewentualnie zrzucać. Jeśli stary ( a niektórzy gracze już odrzucili PO i stali się FA ) to też nimi handlować nie możemy.

Wiadomo, że sezon zaczyna się w draft day, ale pamiętajmy proszę że mamy rok szczególny. Nie wyrobimy się z czasem. Wymiany, 60 numerów draftu do wyboru, 4 tury FA i to w lekko ponad 4 miechy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Eld napisał:

 @mac

Mamy inną wycenę NAWa, PJ i Bridgesa skoro klepacza cyferek w border lottery team klepacza cyferek cenisz wyżej.

Ogólnie to nie ale klepacza który ma 21 lat i świetne procenty z top 5 pickiem ( z którym jak pokazują ostatnie lata można wybrać gracza kalibru younga czy Foxa) cenie wyżej niż potencjalnie bardzo dobrych rolesow. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Eld napisał:

Myślę, że podchodzimy inaczej do sprawy. Czy stary sezon jeszcze trwa, czy już się skończył i patrzymy na salary z 2020/21. Jeśli nowy, to trzeba tylko szybko cap holdy wpisać i je ewentualnie zrzucać. Jeśli stary ( a niektórzy gracze już odrzucili PO i stali się FA ) to też nimi handlować nie możemy.

Wiadomo, że sezon zaczyna się w draft day, ale pamiętajmy proszę że mamy rok szczególny. Nie wyrobimy się z czasem. Wymiany, 60 numerów draftu do wyboru, 4 tury FA i to w lekko ponad 4 miechy.

@karpik ma racje, Bulls i Clippers maja wyższe salary nie w tym ale w przyszłym roku- bo i @Pablo81 i @Braveheart22 teoretycznie maja prawa birda do takich ananasów jak Praonz, Biyombo, Noah czy Hill wiec powinno najpierw nastąpić zrzucenie birdow do nich a dopiero później ogłoszenie wymian- także Bulls i Clips wiecie co trzeba zrobić 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Pablo81 napisał:

Ale kasuje posta i proponuję otworzyć temat, kiedy będzie odpowiednia pora.

Nic nie kasuj.

1 minutę temu, karpik napisał:

@Eld sezon 20/21 zaczyna się po drafcie. Nie siej dezinformacji.

Czyli wymiany też wejdą w życie z tuż po drafcie, co nie przeszkadza w ich ogłaszaniu teraz i potwierdzaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Qcin_69 napisał:

@karpik ma racje, Bulls i Clippers maja wyższe salary nie w tym ale w przyszłym roku- bo i @Pablo81 i @Braveheart22 teoretycznie maja prawa birda do takich ananasów jak Praonz, Biyombo, Noah czy Hill wiec powinno najpierw nastąpić zrzucenie birdow do nich a dopiero później ogłoszenie wymian- także Bulls i Clips wiecie co trzeba zrobić 

Najpierw trzeba zakończyć sezon 19/20, a to się stanie PO DRAFCIE.

Teraz, Eld napisał:

Nic nie kasuj.

Czyli wymiany też wejdą w życie z tuż po drafcie, co nie przeszkadza w ich ogłaszaniu teraz i potwierdzaniu.

Trochę przeszkadza, bo robi się burdel. Nie da się potwierdzić wymiany, która nie przechodzi wg CBA, a te nie przechodzą. Twoją rolą jest taki deal zablokować ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.