Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

Prawa Birda do Hassana, którego kupiłeś są dla Ciebie tak gówno warte?

A myślisz, że po co robiłem sobie cap space? Sprawdzimy co zrobią Blazers z Hassanem w lato i wtedy możemy pogadać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ozzy110 napisał:

A myślisz, że po co robiłem sobie cap space? Sprawdzimy co zrobią Blazers z Hassanem w lato i wtedy możemy pogadać

Blazers mają Nurkica, chociaż ja słyszę, że chętnie by go zgarnęli jako backup, ale pewnie będą kluby, które mu obiecają pozycje startera. Wartość szacowana jest trochę powyżej MLE.

Ty takiego komfortu nie masz, więc wypadałoby poczekać z Nim do końca sezonu. Takie moje zdanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, polishllama69 napisał:

czyli w sumie moga tylko Greena dodac .., bo reszta mocno ruszana

Pracujemy z Ashim nad tym na fb. Generalnie jak się nie jebnąłem w matematyce to musi zejść jakieś 2,3M.

Przyjmuje 3,1M więcej w tym dealu + 900k musi mieć na podpisanie 14 gracza. Dawało by to 141,1M a musi się zmieścić w 138,9M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, january napisał:

No beka z Ciebie trochę, że oddałeś Drummonda za Olynyka do rotacji finalnie xDDDDDDDDDDDDDDDDD

Czyli przyznałeś mi rację i potwierdziłeś, że jesteś hipokrytą :D 

Ni przecież cały sezon pisałeś Olynyk>Drummond wiec co się sapiesz :D dobre wzmocnienie, starter w contenderze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

No beka z Ciebie trochę, że oddałeś Drummonda za Olynyka do rotacji finalnie xDDDDDDDDDDDDDDDDD

Czyli przyznałeś mi rację i potwierdziłeś, że jesteś hipokrytą :D 

Teraz Jasiu faktycznie złego słowa na Olynyka nie możesz powiedzieć ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, january napisał:

Why? W opisie drugiego trymestru go krytykowałem, a jak odszedł to nie mogę :) ?

Ogólnie wzmocnienie solidne Soty wymianą Drummonda na Olynyka, ale Qcin co hipokryta to hipokryta xD

Kelly ostatnio zaczął grać lepiej :) 

ale już abstrahu jąc od tego - to dziwnie by to wyglądało, jakbys teraz po nim jechał :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, january napisał:

Why? W opisie drugiego trymestru go krytykowałem, a jak odszedł to nie mogę :) ?

Ogólnie wzmocnienie solidne Soty wymianą Drummonda na Olynyka, ale Qcin co hipokryta to hipokryta xD

2 dni temu pisałeś ze Olynyk wprowadzi Hawks do PO :D 

eegancki trymestr Pięknego Kellyego, szkoda mi JJa oczywiście bo fajnie wyglądał w Minnesocie ale c***, Woodem na centrze startować nie będę :D A Kelly to taki trochę droższy Theis w sumie :wink::wink:

@Regis serio wierzyłeś ze jak wrzucić deal z KungFuBestia minutę przed deadline to będziesz miał potwierdzenie?;D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.