Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, LeweBiodroSmoka napisał:

nie no, zostać by nie został, ale nie było nakazu aby go puszczać od razu, mógł to zrobić nawet w trakcie rs, ale przecież doniesienia min. Ramony były takie, ze typ ma poważną kontuzje, która ukrywa, Karol Śliwa nawet na tej podstawie wróżył mu koniec kariery w jednym z podcastów

Ignazz go sprzedał po sezonie 16-17 ( albo zimą, nie pamiętam ), a miał jeszcze kontrakt na 17-18.

I nawet gdyby po sezonie odszedł za darmo, to Spurs mieliby teraz zapewne mistrzostwo na koncie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

Karol Śliwa nawet na tej podstawie wróżył mu koniec kariery w jednym z podcastów

uznajmy, że to co on mówi nie świadczy o czymkolwiek

2 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

nie no, zostać by nie został, ale nie było nakazu aby go puszczać od razu, mógł to zrobić nawet w trakcie rs, ale przecież doniesienia min. Ramony były takie, ze typ ma poważną kontuzje, która ukrywa,

bo tak zapewne było, dlatego konsultacje z niezależnymi lekarzami a po drodze ten pajacyk Parker musiał kłapać niepotrzebnie dziobem, czas pokazał kto był bliżej racji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Lucas napisał:

Ten ruch to pokazal przede wszystkim to, ze nie ma co obiecywać takim anonom czegokolwiek, Ty to zrobiłeś, szybko złamałeś obietnicę i cóż, musisz ponieść jakieś konsekwencje w odbiorze organizacji przez agentów graczy.

Mogę zadeklarować propozycje 2way contractu, gdyby był dostępny na rynku po tym sezonie i no trade clause..  - tu juz by mi honor nie pozwolił złamać danego słowa (chyba, że ktoś by sobie robił jaja, że proponuje np: 1st pick za niego)

Mam nauczkę, że pewnych rzeczy nie da się obiecać.. Warto jednak pamiętać, że Rayjon Tucker jest rookie w lidze i chce tak naprawdę sie w niej utrzymać - i dlatego mam nadzieję, że nie będą tu przeprowadzane łowy z cyklu z armatą na komara, podczas gdy u nas od klubu do klubu latają całkiem często franchise playerzy :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, polishllama69 napisał:

uznajmy, że to co on mówi nie świadczy o czymkolwiek

pewnie, że nie po prostu to pamiętam, a czy narracje w US były takie odległe od tej? raczej każdy cisnął bekę z Wujka i sieroty Leonarda, który nie ma własnego zdania i sra we własne gniazdo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, MarcusCamby napisał:

Jak zwolnisz Hassana, to zamykasz u mnie każde głosowanie na przyszłym FA.

A jak usłyszę, by tankerom dawać więcej kasy to wyciągnę najcięższe działa.

Czyli mam gościowi zamknąć szansę gry o wynik w jakimś lepszym klubie? ok xd

3 godziny temu, MarcusCamby napisał:

Ile razy walczyłem u Ciebie o Gallo? Mieliśmy właściwie dograny deal, kiedy pojawiła się propozycja Blake Griffina i temat upadł. A od razu propsowałem też tangiersa po jego pozyskaniu. Nie mów, więc że mędrkuje. Tu podobnie jak z Reggie Jacksonem można było powiedzieć, że zdrowy Gallo to oksymoron. Ale jednak był zdrowy i kolejny raz dawał znakomity impact.

Ja nie mówię, że to był zespół na PO, ale szkielet na pewno. Nikt nie mówi, że picki trzeba chomikować. Można je przecież wymieniać na lepszych graczy i zwiększać sobie szanse.

Różnica między Nami jest taka Panowie, że gdyby teraz była walka Pistons - Hornets o wolnego to większość moich oponentów wskaże na Pistons, bo ma więcej assetów i Moranta. Ja wybieram flubera, bo wiem, że jest GM godnym zaufania, potrafiącym walczyć o wynik i stworzyć coś z niczego. I takich GMów, takie organizacje wolę nagradzać niż takich, którzy po za tankowaniem nie mają sobą wiele do zaoferowania.

 

A wytłumaczysz mi jak mam walczyć o wynik z połamanymi moimi 2, 3, 4 opcjami? Jestem naprawdę ciekaw. Oświeć mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, polishllama69 napisał:

jakim c***em deal może nie przechdzić od strony Blazers ? ^

January ma rację. 

Blazers w lato użyli MLE więc są na hard cap 138,9M a po tej wymianie mieli by 140,2M czylli o jakieś 1,4M za dużo i deal nie może przejść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.