Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

@Qcin_69wielki Ivan Rabb znalazl klub

https://twitter.com/ShamsCharania/status/1187022554130604032?s=20

Teraz, człowiek...morza napisał:

podpisuje ivana rabba na two-way

Jak widac u nas tez, ale myslalem ze on siedzi u Wojtka w Utah

I tak jest tez w arkuszu, za to ktos wykreslil @LeweBiodroSmoka z prowadzenia Denver :D

On July 1, 2019, the Philadelphia 76ers renounced their draft right to Pasečņiks.[4] On July 3, 2019, Pasečņiks joined the Washington Wizards summer league team. [5] On October 16, 2019, the Washington Wizards announced that they had signed Pasečņiks.[6] They waived him three days later.

 

Za to mój stash to ma ciekawe lato za sobą :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Lucas napisał:

@Qcin_69wielki Ivan Rabb znalazl klub

https://twitter.com/ShamsCharania/status/1187022554130604032?s=20

Jak widac u nas tez, ale myslalem ze on siedzi u Wojtka w Utah

I tak jest tez w arkuszu, za to ktos wykreslil @LeweBiodroSmoka z prowadzenia Denver :D

On July 1, 2019, the Philadelphia 76ers renounced their draft right to Pasečņiks.[4] On July 3, 2019, Pasečņiks joined the Washington Wizards summer league team. [5] On October 16, 2019, the Washington Wizards announced that they had signed Pasečņiks.[6] They waived him three days later.

 

Za to mój stash to ma ciekawe lato za sobą :D

Widziałem , w końcu trafił do poważnej Organizacji !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Qcin_69 napisał:

Widziałem , w końcu trafił do poważnej Organizacji !

jednak do mnie nie trafil.

dalej sie miota po amatorach (jak przez wiekszosc kariery if you know what i mean). 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, ignazz napisał:

A od Lewego ofertę przyjmujesz? ;)))))

Lewy jak by nie był takim prawdziwym zawziętym cebulakiem, obrażalską primadonną i zawzięty niczym LBJ na stworzenie BIG3 w 2010 to już dawno by dostał ode mnie taką ofertę za Granta, że by pod stół wpadł i tylko Qcin tatarem by go wywabił stamtąd. 

5 minut temu, kolader napisał:

Mogę oddać Reggie Jacksona

Dobra. Wezme go. Z Benderem.

Za Batuma. 

Co Ty na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Eld napisał:

Lewy jak by nie był takim prawdziwym zawziętym cebulakiem, obrażalską primadonną i zawzięty niczym LBJ na stworzenie BIG3 w 2010 to już dawno by dostał ode mnie taką ofertę za Granta, że by pod stół wpadł i tylko Qcin tatarem by go wywabił stamtąd. 

Dobra. Wezme go. Z Benderem.

Za Batuma. 

Co Ty na to?

Coś ty, nie opłaca się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, człowiek...morza napisał:

widzialbym u nas wymiane celtics z wolves oparta na smart <-->winslow

win-win

domyślam się, że tu chodzi o broniącego PG/SG co nie zjada usage i potafi dość regularnie trafiać zza łuku; w zasadzie Booker z Jevonem wyglądają super, ale trzeba poczekać na ustabilizowanie się rotacji Suns, bo tam jeszcze Jerome powinien dostać minuty, ale raczej podwinie je Tylerowi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Ciekawi mnie kto przechwycił tanio Ntilikinę. Latem Tecu odrzucił moją ofertę first picka za Niego, który koniec końców poszedł za Valanciunasa. Potem Tecu dał go na trading block i ponoć poszedł za dwa 2nd roundery. Chciałem się włączyć do licytacji, ale uznałem, że po inwestycji w Aarona Holidaya i Tyus Jonesa to będzie zła decyzja.

Teraz trochę żałuję, bo statystycznie Ntilikina wygląda coraz lepiej i ta inwestycja mogła mi się opłacić. Ale ktoś ponoć go tanio pozyskał i ciekaw jestem kto :)

Można się też pochwalić na PW, skoro media room milczą :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, january napisał:

gorszy ruch lata :

oddanie Bookera przez Suns vs ściągnięcie Bricka przez Hornets?

Po czasie, Booker. Jak patrze na roster naszych beGM Suns to w tym skladzie wlasnie brakuje takiego gracza jak Booker @Lucas tak wiem, ze go nie znosisz ;)

Co do Bricka, to spodziewalem sie bardzo dobrego sezonu u Pringlesa. Przez chwile zawierzylem w prognozy Elgee(Bena Taylora), ktory wskazywal, ze Westbrook powinien ograniczyc do zera rzuty z midrange w systemie Houston, plus czeste granie 5 out z Tuckerem na C z miejscem na high picka. Obecnie to on przypomina mi koncowe lata Carmelo w Knicksach, zaden z niego material na rolsa, wiec @fluber ma moze rok czasu na sprzedaz ;)

Edytowane przez tangiers
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, MarcusCamby napisał:

Ciekawi mnie kto przechwycił tanio Ntilikinę. Latem Tecu odrzucił moją ofertę first picka za Niego, który koniec końców poszedł za Valanciunasa. Potem Tecu dał go na trading block i ponoć poszedł za dwa 2nd roundery. Chciałem się włączyć do licytacji, ale uznałem, że po inwestycji w Aarona Holidaya i Tyus Jonesa to będzie zła decyzja.

Teraz trochę żałuję, bo statystycznie Ntilikina wygląda coraz lepiej i ta inwestycja mogła mi się opłacić. Ale ktoś ponoć go tanio pozyskał i ciekaw jestem kto :)

Można się też pochwalić na PW, skoro media room milczą :P

Może milczą dlatego, że nic się nie dzieje? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Tecu napisał:

Może milczą dlatego, że nic się nie dzieje? 

W ostatni dzień przedłużania rookie kontraktu chciałeś go zwolnić. Napisałeś, że go zwolnisz jak nikt nie da oferty. Cena to były 2x2nd rounder, niższa niż to co oferowałem Ci latem. Tyle wiem.

2 minuty temu, january napisał:

o to to :) 

Ciężko powiedzieć. Kontrakt Walla jest rok krótszy, on sam jest 2 lata młodszy, a jego passing nie jest zależny od pierwszego kroku. Nie bez przyczyny nerwowo nie handlowałem Wallem. Aczkolwiek ciężko powiedzieć na jaki poziom wróci, a nawet jeśli na w miarę sensowny to czy nie będzie się szybko sypać. Zostawiam tu ocenę innym, bo nie wydaje mi się, by Westbrook był AŻ tak tragiczny jak go tu często opisują. Ale fakt, że jest na coraz większej równi pochyłej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, tangiers napisał:

Suns to w tym skladzie wlasnie brakuje takiego gracza jak Booker

Wolę Bogdana ;)

A Booker dostaje nagle za dużo miłości dzięki swietnemu startowi Rubio i Baynesa. 

Jak chcecie mi wypominać te wymianę to jednocześnie możecie sobie, że go latem nie wzięliście, bo przecież był na trade bloku i to nie był deal po cichu, a ponoć poszedł tak tanio. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Walla za odpowiednią bym opłatą mógłbym przygarnąć, ale Miles Bridges, Coby White i worek picków nie wiem czy stykną XD

33 minuty temu, Lucas napisał:

Wolę Bogdana ;)

A Booker dostaje nagle za dużo miłości dzięki swietnemu startowi Rubio i Baynesa. 

again, za bardzo go hejtujesz i nie doceniasz jego postępu, po prostu służy mu inna rola, zwłaszcza ta w której powinien grać a nie ta do której nie jest predysponowany (PG, primary ball-handler) a że jest graczem zwiększającym sufit to cóż, może pora docenić Williamsa za to jak pracuje z tym zespołem, bilans już spadł, ale oni prawie nie zaliczają BO a ofensywa im klika

zresztą z ważnych poza Baynesem, Oubre zobacz jak gracze spadają w TS% bez niego, Rubio to jedno, ale może odpowiednie używanie Bookera umożliwia taką grę Hiszpanowi ;) 

image.png.e9a42a9f507c23c04e933a06db80e269.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, january napisał:

Ja tam nie mogłem, inni nie wiem :P 

Sam fakt, że Qcin pomieszał tak, że nie doszło przecież nawet do swapu między Utah, a Phoenix: Tobias-Booker, tylko Jazz finalnie zostali z Otto Porterem jest dowcipny 🙂 

Proszę nie zapominać , ze Jazz dostali tez Ivana Rabba , a Suns pick ! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.