Skocz do zawartości

Washington Wizards 16/17


Bogut

Rekomendowane odpowiedzi

Po kiepskim początku sezonu, aktualnie ich gra jest przyjemna dla oka. Atlanta zmasakrowana (chociaż to nie był ewidentnie ich dzień). Dobre zawody Gortata, ogólnie wszyscy porozkładali sobie punkty po koleżeńsku.

No tylko ciekaw jestem jak długo utrzymają ten stan grając tak naprawdę w 5 osób.

Bo ich ławka jest slaba. Czasem ktos wyskoczy no ale oni z ławki mają tylko Oubre , Burke i Jasona Smitha bo Satoranskiego nie liczę

 

Gorszy dzień zalicza Morris i nie ma kto go zastąpić. Tam s5 musi grać na full efektywności by wygrywać. Ich ławka rzadko im daje wsparcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na PO to się raczej zacieśnia rotacje do 9 graczy. Oubre, Mahinmi, J.Smith, Burke/Satoransky z ławki

na razie jest brak czwartego podkoszowego, Nicholson czy Ochefu sie nie nadają , jeszcze kilka minut od biedy na 4 moga pograc Porter czy Oubre, ale Mahinmi musi wracac jak najszybciej.

 

juz jest 15 W streak po wygraniu z Knicka a jutro graja u siebie z Lakers takze raczej bedzie 16, zaraz sie okaze ze do polowy lutego WW beda drudzy na wschodzie, dzis Boston - Raptors i Raps moga juz spasc na 3 miejsce, a Washington do nich teraz traci tylko -1,5. co ciekawe Hornets chyba wypadna poza PO bo ostatnio to sie ich ogladac nie da i sa coraz slabsi

Edytowane przez steve
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech to wuj jasny strzeli, mocno krytykowałem maksa dla Beala w te lato ale on jak na złość gra dobry sezon i do czego miałem największe zastrzeżenia, jest zdrowy. Ale to satysfakcjonująca pomyłka, w konfie zrobiło się ciekawiej gdy do wyścigu o czołową czwórkę dołączyło Wizz. Nawet Gokart pod Brooksem gra chyba najlepszy basket w karierze. Pozostaje czekać na kogoś kto przerwie ich świetną passę wygranych u siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze przed ASG ma wrócić Mahinmi, to też na pewno poprawi siłę ławki Wizards, która jest chyba najgorsza w lidze.Tak czy siak liczę na konkretne ruchy z wzmocnieniem zespołu podczas TD, bo na prawdę mają szansę na ECF z taką grą.

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak Gortat nawet w USA jest teraz bardzo doceniany i ostatni czytałem ileś artykułów jak wiele Wizards mu zawdzięczają. Wróci Mahinmi to będzie już 2 rezerwowych (on i Oubre), potrzebny jeszcze trzeci na obwód (sorry Satoransky@Burke) i będzie faworyt do zamieszania na wschodzie?

Lou Williams? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten deal jest dla mnie tak oczywisty od dawna, że się nie zdarzy ;)

W Wizards potrzebna jest obrona, a nie gość, który w tym aspekcie jest zerem i dodatkowo słabym fitem na boisku zarówno do Wall'a, jak i Beal'a. 

 

Chyba, że w drugą stronę miałby pójść np. zestaw Burke+Nicholson,

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

problem jest taki ze jak piszecie ich ławka totalnie ssie, wiec nie ma kim handlowac. nie dostana solidnego zawodnika (nie mowie nawet o bardzo dobrym) za Nicholsona i Burke, za gowno tez dostana gowno ewentualnie i to nic nie zmieni. jedyna szansa to wymieniac pick, ktory bedzie jesli utrzymaja swoje gre w okolicach blizej 25 niz 20 nawet, nadal to jest 1 rundowy pick wiec sporo warty, ale pytanie kogo mozna i kogo warto za pick sciagac

 

z tego co widzialem co jest na rynku to Wilson Chandler jest chyba najlepzym dostepnym zawodnikiem, ale nie koniecznie takim ktorego potrzezbuja akurat Wiz. Mavs powiedzili Cavs ze Deron jest dostepny ale za Imana + pick z 1 rundy, pytanie czy to tylko bylo takie gadanie zeby sprawdzic czy Cavs sa na tyle zdesperowani aby to zrobic, jesli tak i sa w stanie obnizyc cene tylko do picku to wtedy ktos taki moglby im pomoc - porozgrywa i gre poprowadzi, rzut ma dobry, w ataku sobie radzi i tak jak wyzej napisano - obrona z lawki nie jest konieczna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co im obrona z ławki na pozycje 1-2? Im brak 4 gracza na obwodzie w ataku (są jedynie Beal, Walll i Otto). 

a uważasz, że trio burke-williams-oubre ze sobą fituje? Bo ja tu widzę same indywidualności o niskim IQ, którzy się w żaden sposób nie uzupełniają.

 

A defensorzy w Wiz oczywiście są potrzebni, bo takowych w drużynie niestety nie ma.  

 

Bardzo mi żal odejścia Temple'a i Dudley'a, szczególnie kosztem tak słabych i niepotrzebnych wzmocnień(parę osób wie, jak bardzo na ten temat lamentowałem), ale co poradzić. Mieli potencjał na stanie się stałą drugą siłą w konferencji, którą zmarnowali.

Przynajmniej nie byli na tyle głupi, żeby Beala odpuścić, bo to był oczywiście no-brainer, nawet za maxa, w zeszłe lato.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, no, Wiz zaserwowali najlepszy mecz sezonu. W Cavs wszyscy z core rozegrali jeden z najlepszych meczów w karierze (Love 39pkt, LBJ carrer hight 17 asyst, Kyrie też ponad 30, TT ponad 20), a i tak grali dogrywkę. Liczę, że się nie podłamią, tylko raczej zbudują tą porażką, bo jest czym, świetna jakość. 

 

Btw, to był statment game, który udowodnił, kto jest najlepszy w NBA, i nie jest nawet blisko...w kwestii komentatorów. 

Kevin Harlan jak wrzuci swoją epicką intonację i ten tryb rzucania gównianych tekstów w stylu "BRADLEY BEAL IS AN ASSASIN!!!", to jest po prostu nie do przebicia! :D MVP!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bym napisał że Wizards z taką obroną nie mają co szukać szczęścia w PO. PRzecież to że gracze Cavs grali mecze swoich karier wynika z tego jak radosna była obrona. Podania przez całe boisko kończone rzutem za 3. Ani jednego zatrzymania w kluczowych momentach.

 

PRzecież tam były akcje gdzie JAmes podawał przez pół boiska na szagę do stojącego w rogu niepilnowanego Love który rzucał za 3 ( akurat wtedy nie trafił). Akcje dobrze bronione to by się zmieściły na palcach jednej ręki

 

Jeśli chcą się naprawdę postawić Cavsom to nie mogą pozwalać by im Cavs bez Le Brona rzuciło 20 pkt w 5 minutowej dogrywce

 

W moim zdaniem równie dobrym meczu Memphis -Spurs tyle to obie ekipy rzuciły w 6 minucie drugiej kwarty

 

KWestia kto co lubi. Cavs-Wizards w efektowności to było nr 2 ( bo jednak Atlanta-Knicks pod tym względem bije wszystko tam było 5 trójek w minutę itp\)

JEśli chodzi o efektywności granie po obu stronach parkietu to ja jednak wolę Memphis-Spurs

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

JEśli chodzi o efektywności granie po obu stronach parkietu to ja jednak wolę Memphis-Spurs

Tego pewnie będziesz mógł więcej pooglądać w PO, teraz pozwól się nacieszyć spotkaniem, które trzymało w napięciu przez cały czas. Ludzie polecają obejrzeć ten mecz ze względu na jego dramaturgię. TNT zmieniło swój harmonogram by pokazać ten mecz i myślę, że nie żałują bo mecz mógł się podobać.

 

Nawet defensywa Jazz ma słabsze dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego pewnie będziesz mógł więcej pooglądać w PO, teraz pozwól się nacieszyć spotkaniem, które trzymało w napięciu przez cały czas. Ludzie polecają obejrzeć ten mecz ze względu na jego dramaturgię. TNT zmieniło swój harmonogram by pokazać ten mecz i myślę, że nie żałują bo mecz mógł się podobać.

 

Nawet defensywa Jazz ma słabsze dni.

Ale ja nie neguje że ten mecz był bardzo dobry. Ba ,wprawdzie w wątku Cavs, ale polecałem go tyle że dla mnie nr 1 na pewno nie było ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.