Skocz do zawartości

NHL w TVP SPORT


Mailman

Rekomendowane odpowiedzi

Średnio mecz trwa 2.5-3 godziny, ale zdarzają się takie ,które trwają 8-9 godzin. Najdłuższy mecz na jakim byłem trwał 8 godzin- double header na City Field, z kolei na koszykówce najdłużej byłem 6 godzin w Barclays Center.,Po 8 godzinach baseballa mimo ,że mecze skończyły się o północy bylem tak wypoczęty ,że poszedłem jeszcze z dzieckiem do knajpy na kilka drinków.,Po 6 godzinach koszykówki byliśmy tak umęczeni,że pomimo młodej godziny(skończyło się ok 8 wieczorem) nawet nie było rozmowy o knajpie/barze każdy poszedł prosto do domu.

zdarzają się i takie co trwają kilkanaście godzin, ja w swoim życiu miałem okazję oglądać tylko jedno spotkanie na żywo, tam obyło się bez komplikacji, ale pamiętam jeden mecz Orioles który miałem okazję widzieć na mlb tv to dwa dni musieli to ciągnąć :) ok niby tragedia ale taki maraton też ma jakieś swoje uroki :P 

 

Panowie wracajmy już do NHL;)

Szykuje się świetny finał. Wygra lepszy bramkarz.

amen, sory za kontynuację offtopa, plus zgoda co do opini o bramkarzach, w dużej mierze Marca Andre i Wasilievski stanowili tą przewagę która zapewniła ich zespołom awans do finałów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

amen, sory za kontynuację offtopa, plus zgoda co do opini o bramkarzach, w dużej mierze Marca Andre i Wasilievski stanowili tą przewagę która zapewniła ich zespołom awans do finałów

Wasilevski to tak nie do końca;) Holtby aka Clint Eastwood;) obstawiam Caps in 7, ale jak wygra Vegas to też będę się cieszył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maszyna Vegas nie zwalnia,trzymam kciuki za Knights od początku sezonu,gdzie wielu obśmiewało ten roster ale wybory okazały się strzałem w 10.Karlsson i Neal to chyba moi ulubieni zawodnicy aktualnie.Gdyby udało się zdobyć Stanleya to mamy scenariusz na film

Neal troche słabiej niż w sezonie, ale za to Marchenssault czy jak to się pisze kozak. Świetna atmosfera na meczach, pod halą i oprawy przed meczami w broadwayowskim stylu, może trochę za bardzo ale nie będe marudził. Świetny prztyczek w nos wszystkim "wielkim" organizacją jak Canadiens czy Maple Leafs dała ta drużyna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie przepadałem za Owieczkinem ale teraz w najważniejszym momencie w końcu gra na miarę swojego talentu... Z Kuzniecowem tworzą świetny ofensywny duet i chyba tym razem w końcu podniosą w góre Puchar Stanleya

 

I nawet mega frajersko stracona bramka niczego nie zmieniła.. Są silni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owieczkin chlał 48 godzin non stop podobno

 

https://twitter.com/MorganBagg/status/1005600675953364992

 

Znaleziono go w fontannie miejskiej

 

Rosjanie jak się bawią to się nie oszczędzają

 

UPDATE

 

a tu pełny filmik -- ogólnie Ovi jest overated ale jeśli chodzi o chlanie to chyba jednak jak każdy Rosjanin jest underrated

 

https://twitter.com/Rachel__Nichols/status/1005637743416729603

Edytowane przez ely3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owieczkin chlał 48 godzin non stop podobno

 

https://twitter.com/MorganBagg/status/1005600675953364992

 

Znaleziono go w fontannie miejskiej

 

Rosjanie jak się bawią to się nie oszczędzają

 

UPDATE

 

a tu pełny filmik -- ogólnie Ovi jest overated ale jeśli chodzi o chlanie to chyba jednak jak każdy Rosjanin jest underrated

 

https://twitter.com/Rachel__Nichols/status/1005637743416729603

I tak trzeba celebrować, a nie jak pizdeczki z Golden łyczek browara i wypluwają:) ciesze się, że Caps wygrali, interwencja Holtbyego przeszła do historii, a i jak kolega wspomniał oprawy LV zaczeły trącić jakąś taką cepelią, raz spoko ale co mecz to samo to nie broadway panowie:) parada w Waszyngtonie petarda wyglądało to jak masa czerwonych mrówek pod monumentem waszyngtona:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, co to za biba i impreza po wygranej jak nie robisz tego na calego. Jak 2 dni dziury będzie miał to ma całe lato aby dojść do siebie. Mnie jakoś koszykarze ogólnie wyglądają na lamusów. Wydziarani jak gangsterzy a mientkie faje.

Edytowane przez ptak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak trzeba celebrować, a nie jak pizdeczki z Golden łyczek browara i wypluwają :smile: ciesze się, że Caps wygrali, interwencja Holtbyego przeszła do historii, a i jak kolega wspomniał oprawy LV zaczeły trącić jakąś taką cepelią, raz spoko ale co mecz to samo to nie broadway panowie:) parada w Waszyngtonie petarda wyglądało to jak masa czerwonych mrówek pod monumentem waszyngtona:) 

po takim finale jak mieli warriors to co tam było w zasadzie do świętowania :P plus może im dali hamerykańskiego light sikacza, gdyby to był ich soczek/siwucha to by pewnie nie wypluwali :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.