Skocz do zawartości

NHL w TVP SPORT


Mailman

Rekomendowane odpowiedzi

Brawo Penguins, zasłużenie, mieli drogę krzyżową do pucharu, rozmontowując po drodze same solidne ekipy. Uznanie dla Predators i wcale by mnie nie zdziwiła powtorka finału w przyszłym roku, jednak NHL jest bardziej nieprzewidywalne niz NBA więc raczej nie będzie rewanżu, ale zapowiada się wspaniały sezon i może w końcu z Kanadą w natarciu. Ekipy Toronto, Ottawy i Edmonton mają paki, nowy klub w Las Vegas, a i pewnie ktoś zadziwi niespodziewanie.

Edmonton dało w tym roku ciała i gdyby nie dziwaczna zapaść umysłowa w meczu nr 5 to oni byliby faworytem do finału.

 

Pingiwny realnie największy problem mieli z Ottawą... Obrona Senatorów oraz ich stalowe jaja to było dla mnie wydarzenie tych PO

Ile razy oni wygrali dogrywkę.

No ale ofensywa Pingwinów jest niesamowita....

 

Tak z ciekawości zastanawiam się czy Waszyngton nie będzie handlowac Owieczkinem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 8 miesięcy temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Ciekaw jestem, czy w przyszłym roku też będą transmisje w TVP SPORT, jak tak, to mam nadzieję, że będzie ich o wiele więcej i że będą pokazywane drużyny, które w tym roku ani razu nie zagościły w ramówce.. np. Anaheim Ducks. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem, czy w przyszłym roku też będą transmisje w TVP SPORT, jak tak, to mam nadzieję, że będzie ich o wiele więcej i że będą pokazywane drużyny, które w tym roku ani razu nie zagościły w ramówce.. np. Anaheim Ducks. 

 

Z tvp1 jest taki problem, że oni nie pokazują prawie nic z zachodniego wybrzeża z prostej przyczyny. Jedynka wyświetla transmisje NBC a ta sieć pokazuje kilku "swoich" ulubieńców. Dlatego też tvp 1 pokazjue niemal ciągle te same mecze Capitals, Pens, Habs, Leafs, Sabres, Devils, Rangers. Mecz widowiskowo grających w tym sezonie Vegas był tylko raz emitowany na początku sezonu. 

 

Co do Vegas to nie zdziwie się jak wygrają, oddanie Fleurego przez Pens może być ich największym błędem a chłopak jako jedyny pingwin dokona 3peat. Wygrana Vegas byłaby ciekawą historią jednak chciałbym by puchar wrócił do Kanady i drużyny, która nigdy go nie wygrała a gra piękny hokej czyli Jets. Dziś Ovi może zakończyć sen Pens o 3peat, jesli Holtby zagra tak jak ostatnio to wszystko możliwe. Cieszy mnie, że odpadli Bruins niezwykle mocni, ale tego szmaciarza Marchanda nie trawie i za jego lizanie rywali również;)

 

Po ubieglorocznym finale obstawialem jego powtorke w tym roku, ale cos mi mowi, ze Vegas namieszaja;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Predators byli faworytem praktycznie cały sezon.. Mieli najlepsza obronę. Ale Winnipeg rozbijali z łatwością. 3 wygrane na wyjeździe. Jets grają najlepszy hokej od dobrych 2-3 miesięcy.. Przygoda Las Vegas raczej się w tym momencie zakończy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj nieźle zaczęli serie Capitals,pewna wygrana w Tampie, gol i asysta Owieczkina. Szkoda nieuznanej bramki Kuczerowa na 1:1 (too many men) ,gdyż była szansa na bardziej wyrównany mecz.Dzisiaj Vegas GK grają w Kanadzie G1 z Jets . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oni potrafią puścić w nocy Radwańska bez komentarza, więc się nie dziw że pokazują te wcześniejsze spotkania. Kto by tam siedział,i to komentował od 4.00.

 

 

Przepraszam, że się wtrącę ale te zachodnie drużyny, też grają na wyjeździe i jadą na wschód, więc wtedy mogliby puszczać te mecze, które są wcześniej z tymi drużynami z zachodu, ale jakoś nie chcą tego zrobić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.