Skocz do zawartości
Mailman

NHL w TVP SPORT

Rekomendowane odpowiedzi

I pierwszy mecz nieźle wybrali.

jedynka draftu Matthews w debiucie 4 bramki -  trafili z tym spotkaniem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

meczu nie widziałem ale skroty już tak, no koleś ma papiery na granie zobaczymy

oby się nie skończył jak MCW po pierwszym meczu :P

ale to większy talent więc takie mecze pewnie będą mu sie jeszcze zdarzać 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No mi się z początku dziwnie słuchało przez pierwsze kilka minut obu panów (za bardzo przywykłem do komentatorów z USA), ale wytrwałem do końca i nie narzekam. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Fajnie, że komuś się pomyliło i zakupił tak niszowy produkt na naszym rynku jak NHL. Dawno nie oglądałem i trochę wypadłem z obiegu.

Chris Chelios jeszcze gra? ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak, razem z Joe Sakic jeszcze ogarniają :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

chelios to bedzie mial teraz  grubo po 50 chyba

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Taki Jaromir Jagr dalej gra a jest rówieśnikiem Shaqa czy Granta Hilla.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Paul Kariya też by tak mógł icon_sad.gif

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Taki Jaromir Jagr dalej gra a jest rówieśnikiem Shaqa czy Granta Hilla.

Pamiętam jak razem zaczynali Shaq i Eric Lindros.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przypominam, że zaraz Kaczki z Pingwinami na tvp sport. 

Edytowane przez bankrut

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wkręciło mi się na nowo NHL,aktualnie kibicuje Sharks szczegolnie lubie Brenta Burnsa pozytywna postać, spoko, że tvp to emituje przydaloby się jeszcze nba i Pis wygrywa kolejne wybory;) :P 

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zaczynaja sie playoffy w NHL a ja nie rozumiem niektorych par. Zawsze myslalem ze jest tak jak w NBA czyli 1-8, 2-7, 3-6, 4-5.

Patrze dzis z kim zagra "mój" Boston Bruins. Zajeli 7 miejsce w konferencji wiec bylem pewny ze zagraja z Pittsburgiem którzy byli na 2 miejscu. Patrze na drabinke a tu rywalem bedzie Ottawa Senators którzy zajeli miejsce 6... Tuz nad Bostonem.

Inne dziwne dla mnie pary to: Pittsburgh(2) - Columbus(3), Minnesota(2) - St. Louis(5), Anaheim(3) - Calgary(7), Edmonton(4) - San Jose(6)

Edytowane przez Fudzi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W NHL rozstawieni są mistrzowie dywizji.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jest tylko 7 zespołów z Kanady?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co za meczyk Toronto-Waszyngton

Jeden z najlepszych jakie w zyciu widziałem . Może Raptors pękają jak przychodzi czas PO ale Klonowe liście zrobili dziś coś niesamowitego

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co za meczyk Toronto-Waszyngton

Jeden z najlepszych jakie w zyciu widziałem . Może Raptors pękają jak przychodzi czas PO ale Klonowe liście zrobili dziś coś niesamowitego

Piękny meczyk chociaż nie dotarwałem do dogrywek, noc wczesniej zarwałem na Pingwinach i nie ogarnąłem. Byłoby super gdyby Leafs pokonali Capitals, ale to chyba życzenia ich kibica od dzieciaka. Martwia mnie Sharks którym kibicuje bo Brent Burns to moj fav player aktualnie, ale niestety rekiny bez ikry nie zdziwie się jak Oilers ich pokonaja co jeśli się wydarzy uskrzydli ich na tyle, że widzę ich w finale zachodu. Jesli chodzi o wschód to niestety ale nie widzę nikogo kto, może pokonać Pingwiny poza kimś z omawianej pary Capitals Toronto, po cichu liczylem na niespodzianke w drużynie Rangers ale tam tylko Henrik gra, a samym bramkarzem do finału się nie dojdzie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Piękny meczyk chociaż nie dotarwałem do dogrywek, noc wczesniej zarwałem na Pingwinach i nie ogarnąłem. Byłoby super gdyby Leafs pokonali Capitals, ale to chyba życzenia ich kibica od dzieciaka. Martwia mnie Sharks którym kibicuje bo Brent Burns to moj fav player aktualnie, ale niestety rekiny bez ikry nie zdziwie się jak Oilers ich pokonaja co jeśli się wydarzy uskrzydli ich na tyle, że widzę ich w finale zachodu. Jesli chodzi o wschód to niestety ale nie widzę nikogo kto, może pokonać Pingwiny poza kimś z omawianej pary Capitals Toronto, po cichu liczylem na niespodzianke w drużynie Rangers ale tam tylko Henrik gra, a samym bramkarzem do finału się nie dojdzie.

Capitals w całym sezonie grało niesamowicie ale Toronto zagrało z nimi na równi

Dla mnie szok to Chicago --- fatalnie grają

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Capitals w całym sezonie grało niesamowicie ale Toronto zagrało z nimi na równi

Dla mnie szok to Chicago --- fatalnie graja

Oficjalne hasło Blackhawks na te po to One goal, może za bardzo je do siebie wzieli;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Toronto jest naprawdę poważnym graczem -- drugie w tej serii zwycięstwo w dogrywce z zespołem który był faworytem do wygrania ligi ( no powiedzmy TOP3) - i grają naprawde twardo mocno szybko

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi