Skocz do zawartości

NHL w TVP SPORT


Mailman

Rekomendowane odpowiedzi

TVP zakupila prawa do NHL i pucharu swiata w hokeju i bedzie je pokazywac na antenie TVP SPORT

 

Maja podobno pokazywac 4 mecze tygodniowo 2mecze nocne i 2 mecze afternoon games+magazyn.

 

fajnie ze hokej wraca do Polskiej TV

 

 

 

http://satkurier.pl/news/150836/nhl-i-puchar-swiata-w-tvp-sport.html

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze mi się nie zdarzyło, żeby mecz sezonu zasadniczego NFL  oglądać poniżej 720p, często w 60 fps. Większość streamerów teraz tak puszcza. Jedynie teraz mecze preseason lecą w 480p. 

 

Miałem na myśli NFL, tam to niestety standard, bo i oglądalność większa. 

 

@Mailman - racja, zapomniałem, że na wyłączność. Pytałem jakiś czas temu i niestety będą robić polski komentarz do tego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że NHL wraca do Polski. Za czasów kiedy leciał bodaj w Polsacie Sport dużo go oglądałem. Od tego czasu raczej okazjonalnie jakieś finały ligi etc. Mam tylko nadzieję, że nie będzie tego komentował ktoś z doskoku (na zasadzie "na kogo padnie na tego bęc") tylko dadzą kogoś co ma jakąś podstawową choćby wiedzę o lidze. Nawet kogoś z obecnych już komentatorów z publicznej, na pewno ktoś się zna choć trochę.

Co do NFL to jest chyba taki problem, że wiele osób w Polsce nie ogarnia nawet zasad futbolu. Mecze miałyby raczej słabą oglądalność wśród przeciętnych ludzików nieinteresujących się NFL. Tak mi się przynajmniej wydaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo NFL jest nudne dla 99% Polaków, a hokeja mamy swoją ligę i jakiś poziom reprezentacji.

Fajnie z tym NHL. Ja tam mam sentyment do Red Wings, za pochodzenie do Bruins i do całej Kanady.

Akurat poziom ligi hokeja jest imo niższy i to o wiele od poziomu ligi futbolu w polsce. A zaintresowanie obiema ligami wśród kibiców jest równie małe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale polska kadra w hokeja wzbudza dużo większe zainteresowanie.

średnia kibiców w hokeju to ok 800

No to prawda, nie ma co negować. Szkoda tylko, że poziom tej kadry jest ( choć ostatnio ciut mniej) żałosny. Jedyną szansą na rozwój naszej kadry są dzieciaki z USA czy Szwecji które tam się rodzą i rozwijają hokejowo ale potem grają u nas w kadrze ze względu na pochodzenie rodziców dla przykładu. Bo jak nasza liga dalej będzie szła w tym kierunku co teraz to prędzej upadnie niż wyda wartościowego młodego reprezentanta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Dzisiaj pierwsze spotkanie w tvp sport  o 1.00  Ottawa Senators vs Toronto Maple Leafs

wczesniej o 22.30( 1 czesc) i 23.55 (2czesc) magazyn sportowy NHL On the Fly

 

12/13 października
1:00 Ottawa Senators – Toronto Maple Leafs; TVP Sport

15/16 października
1:00 Pittsburgh Penguins – Anaheim Ducks; TVP Sport

18/19 października
1:00 Washington Capitals – Colorado Avelanche; TVP Sport

22/23 października
1:00 Boston Bruins – Montreal Canadiens; TVP Sport

23 października
21:00 Winnipeg Jets – Edmonton Oilers; TVP Sport

27/28 października
1:30 Montreal Canadiens – Tampa Bay Lighting; TVP Sport

29 października
19:00 Buffalo Sabres – Florida Panthers; TVP Sport

30 października
20:00 Winnipeg Jets – Buffalo Sabres; TVP Sport
 
fajnie ze Laskowski bedzie komentował 
 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.