Skocz do zawartości

Cavs w 2016/17  

122 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto bedzie 2gim seed'em w EC ?

  2. 2. Czy Legacy Jamesa jest kompletna?

  3. 3. Czy Cavs wygraja 2016/17 Finals ?



Rekomendowane odpowiedzi

Bo nie może, przez rok po oddaniu. 

 

Bardzo podoba mi się ten ruch. I jeszcze nie ruszyli dużego Trade Excepion za Varejoke, o którym pisałem jakiś czas temu, więc może to jeszcze nie koniec. Może jakiś klocek na C. 

 

Powiem tak... Lakers --> Mozgov :smile: Dziękuję.

???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo nie może, przez rok po oddaniu. 

 

Bardzo podoba mi się ten ruch. I jeszcze nie ruszyli dużego Trade Excepion za Varejoke, o którym pisałem jakiś czas temu, więc może to jeszcze nie koniec. Może jakiś klocek na C. 

 

???

Pisałem o wątpliwej jakości przenosinach mozgova do lakers, w nawiązaniu do wpisu o ch*jowych trejdach cavaliers z przeszłości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem o wątpliwej jakości przenosinach mozgova do lakers, w nawiązaniu do wpisu o ch*jowych trejdach cavaliers z przeszłości.

 

Tylko jaki związek ma kontrakt podpisany przez FA z tradami?

 

 

Atlanta jest 4na wschodzie. A wywiesza biala flage. Teraz na bank wkurzyli howarda czy Shroedera bo zabili ich ambicje. I nawet nie wyciągnęli Feldera .

 

Ten skład który mają nie działa, a Korvera raczej i tak by nie przedłużyli. A tak kasują 10 mln z cap hold jeśli Mike pójdzie gdzie indziej.

Miejsce na wschodzie nie ma znaczenia, bo nawet drugie Toronto nie ma szans z Cavs z Big 3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszesz o trejdach Cavs, jak mowa była o wyborach w drafcie, a Mozgov z kolei to podpisany FA. Spoko miks. 

co nie zmienia faktu, że taka kasa dla mozgova to żart. chodziło mi tylko o to, że nie tylko cavs podejmowali kiepskie decyzje. to wszystko.

Edytowane przez mateuszf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko jaki związek ma kontrakt podpisany przez FA z tradami?

 

 

 

Ten skład który mają nie działa, a Korvera raczej i tak by nie przedłużyli. A tak kasują 10 mln z cap hold jeśli Mike pójdzie gdzie indziej.

Miejsce na wschodzie nie ma znaczenia, bo nawet drugie Toronto nie ma szans z Cavs z Big 3.

A o co chodzi z tym cap holdem?? Przecież wystarczyloby im powiedzieć ze rezygnują z praw Birda i cap hold znika.

Problem jest taki ze sa w pierwszym roku Hpwarda któremu wysłali sygnał ze niech zapomni o ambicji. Shroederowi też. I na dodatek nikt im nie da nic sensownego za Sefo i Sapa. Bo wyznaczyli niska wartosc swoich FA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A o co chodzi z tym cap holdem?? Przecież wystarczyloby im powiedzieć ze rezygnują z praw Birda i cap hold znika.

Problem jest taki ze sa w pierwszym roku Hpwarda któremu wysłali sygnał ze niech zapomni o ambicji. Shroederowi też. I na dodatek nikt im nie da nic sensownego za Sefo i Sapa. Bo wyznaczyli niska wartosc swoich FA

 

Nie wymieniają go i zostawiają, a potem rezygnują z cap holdu, idzie gdzie indziej i nic nie zyskują, a tak coś tam zyskali. Ambicje to jedno realne ocenienie możliwości to drugie. Hawks swój szczyt osiągnęli w styczniu 2015 potem jechali w dół. PO 3 wymęczone zwycięskie serie (Nets, Wizards, Boston) i dwa razy miotła od Cavs. Dzisiaj są na 4 miejscu, za tydzień mogą być na 9 albo niżej, bo Toronto i Boston są lepsze, więc opcja w górę jest niemożliwa.

Coś sensownego to pojęcie względne, weź pod uwagę, że kluby NBA to jednak firmy i ultimate goal jak mistrzostwo jest zarezerwowane dla wąskiej grupy klubów. Hawks z tego co kojarzę to mimo, że miało zespół z dodatnim bilansem to nie zapełniali hali. A dolary muszą się zgadzać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krótko kibic Cavs, albo krótka pamięć. W latach 2010-14 Gilbert był (słusznie!) pośmiewiskiem w wielu aspektach (listy!, drafty), a wszystkich wkurzał nieprawdopodobny fart/pomoc ligi dla Cavs (3x1 w 4 lata?). Wystarczy przypomnieć sobie jak to Gilbert płakał nad superteamami po odejściu LJ, a jak teraz siedzi cichutko.

Znam sytuacje o której piszesz i to potwierdza to, o czym pisałem, że CAVS podejmowali w przeszłości kiepskie decyzje (i nie tylko oni). Myślę, że w tym miejscu można to zakończyć. Pozdrawiam

Edytowane przez mateuszf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apropo posmiewiska - przez 2 ostatnie dekady to na wschodzie jest mocna konkurencja, NY (oba teamy) i CHI - mam wrazenie, ze Cleveland to im tylko moglo "probowac dotrzymac kroku". 

a zostajac w smiechowych tematach - jak sobie ogladam od czasu do czasu GSW i widze coach'a Browna na ich lawce to sobie tez smiecham pod nosem co moje : )))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ultra trójkowy skład, Love, Frye, J.R., Korver, Irving. Szczerze, moim zdaniem GSW nie ma takiego rażenia. A jeszcze Lebron bije srogo Greena pod tym względem, Tristan Thompson to z pewnością lepszy zadaniowiec niż Zaza. Jeśli te dwa zespoły dotrą do finałów, a w nich będą w formie i bez kontuzji to zapowiada się historycznie dobra seria,

Edytowane przez Pozioma
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ogarniam jednej rzeczy, czy Griffin jest tak zajebistym gm-em czy lbj troche mu pomaga w temacie...? Swoja droga coraz bardziej zachodze w glowie, czy cavs z lovem i irvingiem daliby rade w finalach 2 lata temu. Na dzis Cavs coraz lepiej fituja sie z gsw. Jeszcze jak pozyskaja kloca za trade expection to po Wschodzie sie przejada i na finaly beda wypoczeci i oby w pelni sil, bo moga spokojnie zrobic na tych gsw b2b. A to juz bylaby historia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prośba o wyjaśnienie kogoś bardziej obeznanego w temacie wymian/tradów/wyborów w drafcie itp. Sam nie mam obeznania i nie znam się na tym. Dlaczego CAVS zrobili z Portland coś takiego, że oddali pierwszy pick w 2017 na rzecz pierwszego w 2018 ? Jaki w tym sens i gdzie tutaj plus dla Cavaliers ? Z góry bardzo dziękuję za odpowiedź.

Edytowane przez mateuszf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prośba o wyjaśnienie kogoś bardziej obeznanego w temacie wymian/tradów/wyborów w drafcie itp. Sam nie mam obeznania i nie znam się na tym. Dlaczego CAVS zrobili z Portland coś takiego, że oddali pierwszy pick w 2017 na rzecz pierwszego w 2018 ? Jaki w tym sens i gdzie tutaj plus dla Cavaliers ? Z góry bardzo dziękuję za odpowiedź.

 

nie można handlować swoimi pickami z 1rd, które następują rok po roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

L.A. Lakers center Timofey Mozgov admitted to missing the city of Cleveland, answering a related question by 60smol.com.

 

“To be honest I miss that place,” said the Russian big guy. When asked what made it so special, he added, “Everything was special.”

i to mówi ktoś, kto siedzi w słonecznej kalifornii za co dostaje dziesiątki milionów dolarów. nie jestem pewien czy to bardziej świadczy o tym, jak źle jest w lakers czy jak świetnie jest grać z LJ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.