Skocz do zawartości

Cavs w 2016/17  

122 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto bedzie 2gim seed'em w EC ?

  2. 2. Czy Legacy Jamesa jest kompletna?

  3. 3. Czy Cavs wygraja 2016/17 Finals ?



Rekomendowane odpowiedzi

Kevinek wreszcie jak za czasów Minnesoty :)

Nigdy w cavs nie będzie jak za Minny

W Lakers fajnie by się wkomponował, młody perspektywiczny zespół z fajnym trenerem, może w Houston też... ale to oczywiście czysto hipotetycznie piszę ;-)

?

 

Na rozegraniu mają D Angelo A w Houston jest Broda, gdzie chcesz go tam upchnąć?

 

Jak coś to Boston chyba najlepiej

Edytowane przez Dnc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

inteligentnie dałeś do zrozumienia: skończmy temat, bo każdy widziałby go w zespole któremu kibicuje :smile:

 

Słowo każdy jest bardzo zdradliwe, bo wystarczy jedna osoba i już nie ma każdego.

 

Kibicuje Houston i widzę Lillarda

 

wait for it...

 

w PTB.

 

PTB to jego drużyna, która ostatnio ma problemy i przegrywa spotkanie za spotkaniem (w dużej mierze wynika to z tego, że brakuje Aminu oraz tego, że zespoły już nauczyła sobie radzić z Lillardem i CJ, wrzucając na nich większych obrońców i wyłączają jednego z nich)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

inteligentnie dałeś do zrozumienia: skończmy temat, bo każdy widziałby go w zespole któremu kibicuje :smile:

ja nie kibicuje Bostonowi a tam go widzę

w Knikcs też tylko trzeba się Rózy pozbyc, chociaż to nie probelm 

 

w Houston i LAL nie pasuje bo tam już mają all-starów lub mega prospekty na jego pozycji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

+40 przed przerwa lol

James jeszcze nigdy nie grał w zespole w którym by łatwo odnosić zwycięstwa starczało niewiele jego punktów.

Ma najniższą średnią punktową od debiutanckiego sezonu, a i tak jego drużyna gra bardzo dobrze.

James w 2016/2017 23,5 pkt na mecz. Natomiast imponuje w zbiórkach 8,2 i asystach 9,5.

Gra bardzo wszechstronnie i nie zależy mu w tym sezonie tak bardzo na zdobyczach punktowych.

Dla porównania Irving 23,8 pkt na mecz, a Love 22,1 pkt na mecz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

James jeszcze nigdy nie grał w zespole w którym by łatwo odnosić zwycięstwa starczało niewiele jego punktów.

Ma najniższą średnią punktową od debiutanckiego sezonu, a i tak jego drużyna gra bardzo dobrze.

James w 2016/2017 23,5 pkt na mecz. Natomiast imponuje w zbiórkach 8,2 i asystach 9,5.

Gra bardzo wszechstronnie i nie zależy mu w tym sezonie tak bardzo na zdobyczach punktowych.

Dla porównania Irving 23,8 pkt na mecz, a Love 22,1 pkt na mecz.

Racja. Najbardziej indywidualnie gra w drugiej części meczu. W pierwszej przede wszystkim kreuje grę kolegów. Edytowane przez mateuszf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po bólach i trudach udało się wygrać z 76ers. Abstrahując od świetnej gry Irvinga, Lovea i Jamesa (3 double) i niezłej w końcówce Thompsona... co się dzieje z JR Smithem ? 38 minut na boisku: 0 punktów, 2 asysty i 5 zbiórek (z czego 4 def). 18 rzutów nietrafionych. Niestety jest to kolejny jego słaby mecz.

skad wziales te 18 niecelnych u JR? oddał 7 niecelnych za trzy, a 11 z gry. tych cyfr się nie sumuje, 11 to nie są rzuty tylko za 2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skad wziales te 18 niecelnych u JR? oddał 7 niecelnych za trzy, a 11 z gry. tych cyfr się nie sumuje, 11 to nie są rzuty tylko za 2.

Oczywiście masz rację. Moja pomyłka. Co nie zmienia faktu, że zagrał naprawdę zły mecz. Kupę minut na boisku praktycznie bezproduktywnych. Ostatnio nie błyszczy.

Edytowane przez mateuszf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja to jestem i tak zaskoczony ze sie "stawili" na spotkanie. podobno cala ekipa lacznie z wlascicielem i kustoszem (Lue) zdecydowali sie dzien przed meczem (nei wiem czemu, wydawalo mi sie z 76ers jest b2b) poleciec jetem na epicki mecz ncaa Ohio State z Uni of Michigan. 110,045 ludzi na meczu, bilety to grubo ponad 200$+, leb w leb caly czas, podwojny OT.

 

https://www.youtube.com/watch?v=skZT2Rh1CXY

 

 

Love wypelnia narazie w ostatnim tygodniu proznie pod "nieobecnosc" JR'a. Cala big3 ma  wypasione mecze, LBJ znowu TD, chociaz spacerem tego nie mozna nazwac, grubo nic nie trafiali na poczatku! JR na zero pts, wow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cavs zagrali słabe spotkanie. W pierwszej połowie nie szło im w ataku 32% (a James miał 7/10). W drugiej połowie podkręcili tempo i to wystarczyło by wygrać. Irving się ocknął w drugiej połowie w pierwszej "jednooki" Love dawał radę. Big 3 90 punktów z 112.

 

Frey ma ciężki okres w życiu (śmierć obu rodziców w ciągu miesiąca).

 

Kustosz? Fajne określenie.

 

Win to win.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny mecz z dupy. Lebron nietrafiający spod kosza, JR - jak zwykle ostatnio - 3 punkty przez cały mecz zdobyte na początku 1Q i faul za faulem, Love strata za stratą, piłka wyślizgująca się z łapy, zbiórki ofensywne ? Clippers zdominowało tablice w taki sposób, że zbiórek ofensywnych mieli 14, przy 6 CAVS. Dotrwałem do początku 3Q, Clippers nawrzucało +19 oczek i dłużej nie mogłem tej żenady oglądać :)

Teraz czeka mecz z Bulls i szczerze mówiąc przy aktualnej dyspozycji - wróżę klęskę - obym się mylił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.