Skocz do zawartości

Chicago Bulls 2016/17


mycek

Rekomendowane odpowiedzi

przejrzałem sobie na szybko tego Granta, sporo sie dowiedziałem. Horace to jego wujek, ojciec i b rat też grali w Lidze

Do tego ma naprawde papiery na dobre granie, wiec to dodatkowy plus, bo na tę chwile pozycj PG jest nieźle obsadzona. Jest jose, który od dawna marzył mi sie w Bulls jako mentor, jest grant który podobono sporo sie uczy

 

Ale teraz pojawia sie pytanie co z draftem?

Celowali w rozgrywającego ale teraz nie ma to chyba wiekszego sensu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosze co najmniej o jeden poważny akapit o każdym.

Lopez: jak dobrze u niego z obroną? jak ze zdrowiem? jaka byla jego rola w HC? czy to bardziej tough-guy czy może pussy? Jakie ma atuty jeśli mówimy o offensywie? Co prezentuje sobą w szatni? Czy jest drewniakiem czy może ma jako takie soft kończyny.

Grant: o co chodzi z tym hype? masz jakies materiały mówiące o tym z kim ćwiczył ten rzut i jak mu to szło? Scoutowałem go rok temu przed draftem, podobał mi się - ale było widać że to typowy średniak - niczym się nie wyróżniał, czy coś się zmieniło po roku w NBA?

Calderon: jaka jest szansa że się kontuzjuje/wróci do hiszpanii/ nie będzie grać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stało się nieuniknione i Róża opuszcza Bulls.

 

Mi przykro z kilku powodów, po pierwsze Rose był pierwszym graczem który na poważnie dał mi nadzieję, że jest gość który w końcu przejmie i udźwignie rolę "samca alfa" w Bulls po Jordanie, bo miał skill, jaja i bezczelność żeby to zrobić.

 

Do tego pamiętam dobrze jak przed wyborem w drafcie wiele osób podsuwało Beasley'a jako ten wybór którego powinni dokonać w Chicago - a postawili na chłopaka z sąsiedztwa i mimo wszystko ten się odwdzięczył na tyle na ile kolana mu pozwoliły.

 

Po drugie - jakoś nie dobrze dobrze kojarzą mi się wymiany z NY, nie specjalnie na tym Byki zyskiwały, a już tym bardziej Rose w koszulce Knicks, będzie wyglądał jak Starks w Bulls...

 

Idę pooglądać hajlajty z MVP sezonu Derricka...

Edytowane przez Gierap
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lopez dobry duch druzyny, zostawia serce na parkiecie. Zastawi, zbierze, z tego co kojarze gubi sie na obronie pickow ale to niech potwierdzi ktos kto widzal wiecej niz 5 meczy w ostatnim sezonie. Gral chyba wszystkie 82 meczewiec napewno nie jest ze szkla, dobra umowa.

 

Grant faktycznie trenowal / trenuje rzut, mocno mu kibicowalem w zeszlym sezonie i jezeli ponownie Jose go posadzi to znaczy ze gosc ma jakas powazna wade.

 

Jose lolololollolololololol

 

Edit:

Grant trenowal z Abdul "tik" Raufem

Edytowane przez agresywnychomik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rondo też zawsze trenował rzut.

Grant ma dobrą mechanikę rzutu. Blisko 80% FT z kariery w NBA + NCAA też dużo mówi. On miał w zeszłym roku raczej problem mentalny, bał się ryzykować, grał zachowawczo, przed każdą trójką najpierw myślał, potem dopiero rzucał. Jeśli wróci mu pewność siebie, to powinien być z niego solidny backup PG, w porywach do mocno średniego startera. Jeśli nie, to raczej nie zrobi kariery, ale to zupełnie inna sprawa niż Rondo.

Edytowane przez karpik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście pozbycie się Rose to bardziej "trafiło się ślepej kurze ziarnko" zamiast "mamy tyle ofert że wybieramy sobie co chcemy w zamian", ale jestem ciekawy co dalej w Bulls.

Chicago obecnie ma 3 bardzo bardzo średnich/wątpliwych rozgrywających, z który żaden nie jest starterem. Oczywiście oddanie Rose ma na celu przekazanie drużyny Butlerowi ale tak czy inaczej on potrzebuje jakiegoś w miarę ogarniętego gościa obok siebie na 1. Pytanie też z kim Butler będzie grał te pnr, o których zawsze była mowa. Przyjście lopeza raczej zamyka sprawę powrotu Noah czy Gasola. Wydaje mi się że dobrą opcją byłaby się pozbycie Gibsona - on niby jest z obozu Rose'a ale ma podobno dobre relacje z Butlerem, ale tutaj chodzi bardziej o kwestie sportowe. Bulls MUSZĄ sobie ogarnąć jakichś wingmanów - tego wymaga system, który chce wprowadzić Hoiberg, skąd ich wziąć i za co? nie mam pojęcia, ale na razie sytuacja wygląda tak:

butler/grant/calderon

-/snell

dunleavy/mcdermott

gibson/mirotic

lopez/portis/felicio

 

Ja na pewno uderzałbym do Thibodo z Gibsonem - zawsze go uwielbiał, a Socie właśnie brakuje takiego gościa jak Gibson (KG to już tylko mentor) - nie wiem za co, ale Sota ma trochę talentu, który może interesować Bulls. Jeśli chodzi o draft to oczywiście chciałbym Luwawu, ale jak oglądam tego Baldwina to biorę go pomimo tego, że to teraz nie ma sensu - gość może być stealem jakich mało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bulls oddali maszynkę do robienia kasy, franchise playera, człowiek z tego miasta za szrot i jaki cel ma Bulls? Postawili na Jimmy Butlera, który jest nikim wśród najlepszych w NBA i jako lider nawet nie zapewnia wejścia do PO w NBA.

 

Podobało mi się, że LeBron wrócił do Cavs i wygrał mistrzostwo dla tej organizacji i miasta. Podobało mi się też, że Rose grał dla swojego miasta i był ikoną tego klubu. Bulls oddając Rose'a idą w kierunku średniej ekipy, którą wszyscy ważni gracze na rynku oleją.

 

Liczę, że Gasol i Noah odejdą od Byków, a Bulls skończą sezon na 9-11 lokacie, czyli brak PO, ale też uzyskanie słabego picku i niech gniją sobie kolejne lata z Butlerem jako liderem. 

 

Reasumując - Bulls są w dupie na następnych kilka lat z Butlerem jako liderem. Po latach walki o mistrzostwo z Rosem teraz będzie bryndza i koleje lata posłuchy.

Edytowane przez Wyparlo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forman pogadał o tej wymianie. Nic odkrywczego nie powiedział ale stwierdził, że RoLo będzie startowym C więc oficjalnie Noah poza bulls i Pau pewnie też.

 

Ja tam się cieszę z odejścia derricka. Niech się odbuduje w NYK. Ale bulls idą w innym kierunku i mam nadzieję, że ten kierunek jest dobry. Jestem i będę kibicem tej drużyny co by forman z nią nie zrobił. Bulls till I die. A bandwagonersom Derricka co nadal wierzą w jego MVP Level dziękuję za wspólnie spędzone lata. Nie spoznijcie się na pociąg do NY do Derricka lub do Thibsowej Sotty

Edytowane przez TuPalnik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bulls oddali maszynkę do robienia kasy, franchise playera, człowiek z tego miasta za szrot i jaki cel ma Bulls? Postawili na Jimmy Butlera, który jest nikim wśród najlepszych w NBA i jako lider nawet nie zapewnia wejścia do PO w NBA.

 

Podobało mi się, że LeBron wrócił do Cavs i wygrał mistrzostwo dla tej organizacji i miasta. Podobało mi się też, że Rose grał dla swojego miasta i był ikoną tego klubu. Bulls oddając Rose'a idą w kierunku średniej ekipy, którą wszyscy ważni gracze na rynku oleją.

 

Liczę, że Gasol i Noah odejdą od Byków, a Bulls skończą sezon na 9-11 lokacie, czyli brak PO, ale też uzyskanie słabego picku i niech gniją sobie kolejne lata z Butlerem jako liderem. 

 

Reasumując - Bulls są w dupie na następnych kilka lat z Butlerem jako liderem. Po latach walki o mistrzostwo z Rosem teraz będzie bryndza i koleje lata posłuchy.

stary a co osiagnęli i co mogli osiągnąc Bulls pod Rosem?

Ogladałeś choć jeden mecz Bulls w tamtym roku?

Czym Cię ten rose tak przekonał do siebie?

 

Nikt tu nie pisał, ze z Butlerem Byki ida na mistrza, ale sa w tejchwiuli w lepszej sytuacji niż byli dotychczas

 

Butler z Rosem mieli konflikt, Bulls przez to nie weszli do PO

Noah nie ma juz nic w baku, Gasol sie starzeje, Taj nie rozwija

Bulls musieli cos zrobić. Mieli szklanego rosea, kttóry bruździł w szatni i Butlera, który ciągnąl ten wózek przez dwa lata

 

Co ty bys zrobił?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla jakiegoś weekendowca ta wymiana nie ma sensu dla Bulls, ale niedługo kibice oglądający nix i nie tylko oni utwierdzą się w przekonaniu że dzisiaj lepiej nie mieć rose niż go mieć. Rose to definicja minusowego gracza. Derrick zakłada monopol na piłkę z założenia a najgorsze jest to że jego bbiq czy ogólne iq/ego sprawią że nic sie nie zmieni w tej kwestii co może być źródłem konfliktów w Nix - ale to są tylko takie gdybania. Rondo pokłóci się z trenerem, Rose zniszczy Ci chemie na boisku i przez to w szatni.

Odejście Gasola i pozostawienie Butlera samemu sobie - to jest problem Bulls, a nie pozbycie się cancer'a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stary a co osiagnęli i co mogli osiągnąc Bulls pod Rosem?

Ogladałeś choć jeden mecz Bulls w tamtym roku?

Czym Cię ten rose tak przekonał do siebie?

 

Nikt tu nie pisał, ze z Butlerem Byki ida na mistrza, ale sa w tejchwiuli w lepszej sytuacji niż byli dotychczas

 

Butler z Rosem mieli konflikt, Bulls przez to nie weszli do PO

Noah nie ma juz nic w baku, Gasol sie starzeje, Taj nie rozwija

Bulls musieli cos zrobić. Mieli szklanego rosea, kttóry bruździł w szatni i Butlera, który ciągnąl ten wózek przez dwa lata

 

Co ty bys zrobił?

 

Oddałbym Butlera za jak najwyższy numer draftowy tego roku i budował wokół niego drużynę, a Rose byłby jego pomocnikiem i na starsze lata mógłby z tym franchisem powalczyć o tytuł. Tak z Butlerem będzie kilka sezonów walenia głową w ścianę i w końcu szukanie innego franchise'a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.