Skocz do zawartości

Boks


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Mam nadzieję że fury dziś zgniecie wildera

Nie rozumiem dlaczego sędziowie zgodzili się na ważenie w tej pojebanej masce, nie znoszę takiego pajacowania

 

Fury musiał zdjąć nawet łańcuszek ważący może 200g...

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łoooooo ale wydymali Fury'ego, 2 knockdowny przyjął, po obu wstał, w 12 rundzie nawet spokojnie mogło być tylko 9:8 dla Wildera, bo po i przed KD Fury kontrolował rundę, jakoś minutę przed nawet trafił Wildera, ale k**** 115-111 Wilder to jest jakieś jebane nieporozumienie. Myślałem, że walka się odbywała w LA, a nie u Sauerlanda w Niemczech. Wstyd, żenada... IMO 115-111 Fury.

 

edit: https://pbs.twimg.com/media/DtY-l6JUUAM8B_a.jpg sędzia Rochin miedzy 2 a 4 był chyba na fajce

Edytowane przez Cardi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie remis to nie jest wielka tragedia. Jednak dwa knockdowny na ogólnej ocenie mocno rzutują, kilka rund było bliskich. Ja na punktowaniu boksu do końca się nie znam, ale o wydymaniu aż bym nie mówił. Fajnie, że Fury wrócił, teraz czekamy na Fury - AJ bo to wydaje się naturalne.

 

I jednak wychodzi, że w starciu z rywalem z czołówki uliczny styl Wildera daje radę tak sobie i techniki nieco brakowało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Świetna walka Ruiza.Eddie Hearn się pier*olnął  przy dobieraniu przeciwników dla AJ, miał być soft target i łatwa wygrana w mekce boksu a wyszła kompromitacja.Wielki mistrz zawstydzonym ,proszącym wzrokiem błagał sędziego o przerwanie walki.Mniejszy o głowę grubasek  Ruiz zrobił z Joshuy szmatę i wytarł nim ring tyle razy ile mistrzowskich pasów mu zabrał.Kompromitacja AJ jedyny plus dla Joshuy to czek na ponad 20 milionów i to że nie musi już walczyć z Wilderem.Z Ruizem AJ stracił tylko tytuły, a z Wilderem mógł stracić także zdrowie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ale szopka w Rydze, najpierw WBC się popłakało i nie było walki o pas WBC, potem w 2. rundzie po ciosie w zwarciu w tył głowy zadanym przez Głowackiego Łotysz wypłacił łokcia na szczękę, potem Głowacki pada po ciosie na deski. Dalej wcale nie było lepiej, gong na koniec drugiej rundy, sędzia nie przerywa walki, 5-8 sekund po gongu Łotysz trafia drugi raz, Głowacki na deskach, o dziwo sędzia liczy. W 3. rundzie wymachany przez sędziego. Tragedia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To fakt, Głowacki najprawdopodobniej zostanie z niczym. Protect yourself at every time - żelazna zasada przekazywana przez sędziego zawodnikowi. Można tym łatwo wytłumaczyć zachowanie Briedisa (choć wiadomo, że na jego zachowanie nie ma żadnych wymówek). Poczuł cios w tył głowy (który prawdopodobnie nawet nie był silny, nie widać by Briedis ucierpiał, choć co my możemy wiedzieć), więc oddał łokciem co jest już ogromnym faulem, ale rolą promotora/osób z otoczenia jest excusowanie zachowania Łotysza. Promotor Briedisa sprytnie wspomniał o ciosie Krzyśka w tył głowy i nazwał tę sytuację "faul za faul". Fiodor Czerkaszyn powiedział, że po ciosie łokciem Krzysztof nie wiedział co się w ogóle dzieje i zapewnienie sędziego o tym, że może kontynuować walkę było być może nieświadome. Główka na pewno walczył później pod wpływem emocji, co odbiło się na knock-downach. Szkoda Krzyśka, w najgorszym scenariuszu Główka może nie wrócić nawet w 3/4 do swojej najlepszej dyspozycji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Nie trawie szpilki i bardzo mi się podobało jak piekne Chisora go jebnal

Jedyny plus Polaka to że nie pyskował przed walka ale niestety defensywnie to wciąż trzecia liga 

Żadnych szans na dobrą karierę na świecie z takimi umiejętnościami 

Może się ponapierdalac na ustawce lub z dziadkiem Adamkiem, bo już Wach go prawie wyjaśnił (w mojej ocenie wygral)

Zimnoch to poziom Artura, Włodarczyk prawdopodobnie by go wypunktował, bo technicznie zjada Szpilkę na każdym polu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.