Skocz do zawartości

Boks


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, rahu napisał:

No Polsat  walkę Cieślaka o pas WBC puścił tylko w PPV za 40 pln...walka odbyła się na jakimś  "pastwisku"  kręcona była kalkulatorem w zasadzie z zerowa karta walk, słabo wypromowana której praktycznie do samego końca mogło nie być gdzie w walce wieczoru biją się goście dla większości ludzie kompletnie  anonimowi...to jest na tylu poziomach złe ze aż ciężko uwierzyć ze to się wydarzyło, zachowanie typowego Janusza biznesu.Polsat po rozwodzie z  Wasilewskim(największym promotorem bokserskim w Polsce) stracił możliwość pokazywania czołówki polskich zawodników... ta walka to był przecież świetny przyczynek żeby tego Cieślaka  zbudować  medialnie i w przyszłości opierać o niego całe gale.

  Serio chociaż tez nie oszukujmy się jakieś szalonej konkurencji nie ma, myślę ze mówimy w sumie tylko o Kownackim i Głowackim...Miał kila przebojów w pierwszej części kariery i miałem już wrażenie ze się zmarnuje ale od dwóch-trzech lat spory progres, do tego nie jest rozbity  i mentalnie chyba wreszcie dojeżdża także dla mnie spokojnie top3

Ostatnio widziałem walkę jakiegoś Polaka no-name'a który trenuje sobie a Anglii, przyjechał i zbił jak chciał ponoć czołowego polskiego pięściarza. Sądzę, że w Polsce nie ma po prostu szkoleniowców w tym sporcie a bez szkolenia zawsze są kłopoty. Ponadto promuje się "Szpilków" i "Cyganów" co budzi wśród normalnych ludzi złe skojarzenia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przede wszystkim kuleje boks amatorski od prawie trzydziestu lat nie mamy medalu na olimpiadzie ...bez solidnej amatorskiej podstawy nigdy nie będzie dobrego zawodowego boksu, czas w polskim związku bokserskim niestety się zatrzymał i dalej królują tam leśne dziady także na poprawę nie ma co liczyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Zapowiada się arcyciekawie

Podobno mają zrezygnować z face to face

Szkoda bo Fury zawsze wypada genialnie!

Szukam jakiegoś lokalu żeby to obejrzeć w większym gronie ale chyba zostanie mi wstać o 5tej i obejrzeć w domu bo wątpię żeby jakiś lokal był czynny do szóstej a biorąc pod uwagę poprzednia walkę nawet do 7mej

Evander nazwał Tysona najlepszym ciężkim na świecie ale przestrzegł też że za bardzo lubi się bawić w ringu co z kolei daje wilderowi szansę na prawą bombę 

Nie lubię stylu walki Dyontay'a ale ta prawa ręką może spokojnie się równać z podbródkowym Mikea Tysona 

Nie wiem czy można aktualnie sobie wybrać lepszą parę w wadze ciężkiej. Joshua się jakby zatrzymał ponad rok temu, Ortiz po dwóch walkach z Wilderem raczej już nie wróci do swojej dyspozycji

Zostaje chyba tylko Parker 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, josephnba napisał:

Zapowiada się arcyciekawie

Podobno mają zrezygnować z face to face

Szkoda bo Fury zawsze wypada genialnie!

Szukam jakiegoś lokalu żeby to obejrzeć w większym gronie ale chyba zostanie mi wstać o 5tej i obejrzeć w domu bo wątpię żeby jakiś lokal był czynny do szóstej a biorąc pod uwagę poprzednia walkę nawet do 7mej

Evander nazwał Tysona najlepszym ciężkim na świecie ale przestrzegł też że za bardzo lubi się bawić w ringu co z kolei daje wilderowi szansę na prawą bombę 

Nie lubię stylu walki Dyontay'a ale ta prawa ręką może spokojnie się równać z podbródkowym Mikea Tysona 

Nie wiem czy można aktualnie sobie wybrać lepszą parę w wadze ciężkiej. Joshua się jakby zatrzymał ponad rok temu, Ortiz po dwóch walkach z Wilderem raczej już nie wróci do swojej dyspozycji

Zostaje chyba tylko Parker 

Jeśli Fury będzie tak przygotowany jak do jedynki, to powinien go wypunktować jak w jedynce. Pytanie jak zwykle co na to sędziowie. 

No ale właśnie "jeśli", oby nie okazało się, że Furemu motywacja skończyła się w tamtej walce i nioe wyjdzie taki ruchliwy jak w jedynce, albo zlekceważy Wildera, wtedy może zgasnąć światło. 

Wilder tego na punkty nie wygra, no chyba że z trzema knockdownami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz oglądając wildera widziałem strach w jego ocach, a tym razem pojawił się już w trzeciej rundzie 

Od czwartej było już w sumie wszystko jasne, wilderabył wyłączony, po podobnym ciosie co joshua 

Piąta to już była egzekucja

Może i sędzią się pospieszył, ale  wilder był już komletnie bezradny, opuszczał ręce, nie bronił, choć on nigdy nie brolil, niby ręką wróciła po akcji Tysona, ale oczy patrzyły do środka 

 

Rzucony ręcznik! O k****, tego się nie spodziewałem 

Tyson najlepszy od lat, nawet pokonując Kliczkę nie był tak ofensywie dobry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chcę joshue

Ale raczej do niej nie dojdzie 

Ani jednego prawego wildera!!!

Bardzo jestem ciekaw konferencji po walce

Ciekawe co powie narożnik wildera, ale prawdopodobnie faktycznie miał problemy z błędnikiem po tym ciosie, bo od tamtej pory jego ruchy by miękkie, uderzenia wyprowadzał w zwolnionym tempie 

Ale szacun za wytrzymałość, można go nie lubić, ale wydaje mi się że on tylko dzięki ambicji i sercu do walki dotrwał aż do siódmej rundy

 

Nawet drugiego piwa nie skończyłem...

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, marzec napisał:

chyba troche za szybko go poddal ten sedzia, mogl mu sie chociaz dac przewrocic choc nie wiadomo czy by w ogole do tego doszlo, no ale slabszy byl 5 razy i przegrywal okrutnie to chyba przez to.

Nie poddał go sędzia, tylko narożnik (Mark Breland), który rzucił ręcznik. Btw. drugi z trenerów Wildera (J. Deas) skrytykował Brelanda za to na konferencji. Dobra decyzja, Wilder był strasznie obijany, a zarazem Fury nie ma nokautującego ciosu, więc kolejne 15 minut mogłoby się serio źle skończyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, rw30 napisał:

@Lucas   nie znam się na  innych boxerach w tej wadze ani na tym, co Wilderowi będzie najkorzystniej zrobić, ale czy to nie jest tak że Wilderowi może niekoniecznie zależeć na Fury - Wilder 3? 

Ja tam tez jakimś ekspertem nie jestem i czasem wlacze jakaś "wieksza walke", ale Wilder ma 30 dni na aktywowanie klauzuli rewanzu, to jest mnóstwo kasy i pewnie nigdzie tyle nie zarobi, zwłaszcza po porażce. Media tez moga nakrecic story, ze chce wstać z kolan, wziac swoj rewanz etc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tej walki dojdzie na 100%

Tak jak "remis" był skrojony pod dzisiejszą walkę tak teraz Wilder po prostu musi rzucić wyzwanie Furemu

Nie ma innej opcji, bo finansowi to może być największa walka w historii, wątpię nawet żeby joshua-fury mógł zrobić więcej niż rewanż 

 

Bardzo jestem jednak ciekaw Tysona

Czy znów mu nie odjebie i nie pójdzie w dragi jak po Kliczce 

Mam nadzieję że nie, bo jest w idealnym wieku dla pięściarza, ma nienaganną pracę nóg i technikę zdecydowanie najlepszą wśród ciężkich 

Może te parę lat go czegoś nauczyło i będzie miał  sobie wciąż motywację

 

 

No i patrząc na nasze podworko- co z kownackim w takim razie?

Był szykowany pod Wildera, przecież

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.