Skocz do zawartości

[FBX] FBX#2 - Sezon 2016/17


bulek

Rekomendowane odpowiedzi

Oficjalnie wywalam Tryczkowi tylko Jeriana, bo po wywaleniu Nowika dalej jest minimalnie ponad sc. De facto powinien być ban, bo to nie trudność sprawdzić salary po wywaleniu Bjelicy i wydraftowaniu Leverta. Pisałem wiele razy, ale bezskutecznie.

 

Jednak mi się też błędnie wydawało, że wystarczy wyoutowanie Nowika, bez sprawdzenia tego. Dlatego tylko Jerian out. Następnym razem litości nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oficjalnie wywalam Tryczkowi tylko Jeriana, bo po wywaleniu Nowika dalej jest minimalnie ponad sc. De facto powinien być ban, bo to nie trudność sprawdzić salary po wywaleniu Bjelicy i wydraftowaniu Leverta. Pisałem wiele razy, ale bezskutecznie.Jednak mi się też błędnie wydawało, że wystarczy wyoutowanie Nowika, bez sprawdzenia tego. Dlatego tylko Jerian out. Następnym razem litości nie będzie.

 

Dziex ;) nie wiem jak ja to liczylem. Fajowo by bylo jakby byly aktualne sklady na fbx wowczas bylo by latwiej - ale nie narzekam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do komisza - czemu wypadł mi ze składu Lance Stephenson jak wyraźnie przeszło miech temu pisałem że outuje Millsa?

 

Żebym nie zapomniał zawczasu napiszę, że dropuję Patty'ego Mills'a i tym samym schodzę poniżej salary cap.

Dziękuję i do zobaczenia w sezonie ;)

 

Nie miałem czasu sprawdzać ostatnio składów, do tego się przyznaję, ale po to sporo wcześniej odpowiedni post zamieściłem by nie musieć się tym kłopotać. Już mam gdzieś co dla mnie lepsze, ale skoro już kogoś sam dobrowolnie wywalałem to może warto byłoby tego się trzymać, co nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.