Skocz do zawartości

[FBX] FBX#2 - Sezon 2016/17


bulek

Rekomendowane odpowiedzi

W którym miejscu pisałeś o tym że Gasol jest na blocku? Straciłem właśnie minutę mojego życia i przejrzałem ten temat od początku i nie ma żadnego posta w którym wspominasz o możliwości pozyskania Gasola, ba straciłem dwie kolejne minuty mojego życia i przejrzałem temat z poprzedniego sezonu i tam też nie ma ani jednego posta.

 

Nie mój cyrk, nie moje małpy ale Gasol za ost. 8 lat ma średnią 47fp na 71 rozegranych spotkaniach, w dodatku nieprzypadkowo gra życiowy sezon, bo z wiekiem dorzucił do swojego repertuaru trójkę. Nie zdziwię się jak będzie się kręcił w okolicach 55fp przez kolejnych parę lat jak Pau.

 

btw. po prostu nie wierzę, że najlepszą ofertą którą otrzymałeś za niego to 14fp prospect w postaci Browna. Ze swojej strony dodam że rozmowę rozpocząłbym od pakietu Pope/Brown, Barnes/Brown. To byłaby adekwatna cena za napierdalanie Gasola, który może pomóc zdobyć Benonowi tytuł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osoba, której się chce zablokować korzystny dla niej trejd zawsze reaguje najgłośniej.

 

No cóż, takie życie komisarza.

 

Była wymiana Ingram za Klaya. Puściłem, bo Klay jest cholernie dobrym grajkiem w realu, ale niekoniecznie tutaj. On raczej nigdy nie wejdzie >50, chyba, że poza GSW.

Teraz jest Gasol za Browna.

Jak będzie Durant za Brogdona też mam puszczać?

Czyli w Twoim mniemaniu trejd jest korzystny tylko dla mnie?

 

Mnie po prostu drażni to, że niektórzy w każdym trejdzie z moim udziałem widzą głodujące dzieci w Etiopii... A najbardziej w tym sezonie wydymałem niestety Ciebie Bulek - nieświadomie - miałem przeczucie, jak się okazało po fakcie - KCP i pick za Parsonsa? Nie ocaniajcie Waszymi zwichrowanymi miarami trejdów, bo to do niczego nie prowadzi... 

 

Podam wam średnie liczby z pewnej wymiany: 2 graczy - średnia wieku na tą chwilę 33,5, średnia FP: 43,35 za 3 graczy - średnia wieku 24,7, średnia FP: 45,4 - i to jest jeden jedyn trejd, jaki kiedykolwiek w życiu zawetowałem, a on i tak przeszedł... Dla smaczku wypowiedź Krzema, który tamten trejd bronił, a do tego mojego przyczepił sie jako pierwszy: "dla mnie trejd ok, nie ma za wysokiej ceny z lebrona"

 
Szczerze, to o dupę rozbić Wasze rozkminy...

 

Falcao z Gasolem przy dobrych wiatrach utrzyma się na poziomie 12-15 miejsca i dostanie jakiś pick z przadziału 5-10 i za rok będzie miał już o rok starszego Gasola... Brown nie jest pewniakiem, ale to co do tej pory pokazał mnie przekonuje... Sytuacja jest dla mnie Win-Win, a to że inni nie umieją korzystać z okazji, to już nie moja wina...

 

Reaguję, bo się czepiacie: Bulek, zaoferuj Bookera za Gasola; Krzemo, zaoferuj Chrissa za Gasola, Obi, zaoferuj... no dobra, Ty nie masz nic co mógłbyś zaoferować za Gasola... Booker i Chriss może byłyby lepszymi ofertami, ale co Wam to da? Nic!!! Więc poproszę o decyzję w sprawie trejdu tu i teraz...

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaoferowalem... ale Falcao woli Browna.

 

Generalnie Bulek podejmie decyzję. Dla mnie za Gasola po prostu można wyciągnąć więcej. Tak jak pisałem jeżeli obie strony są zdeterminowane to mnie ten tred nie boli bo w tym sezonie o nic nie powalcze. Sam robiłem podobne trejdy ale po wysondowaniu rynku. Tutaj ten trend to mega zaskoczenie.

Edytowane przez Krzemo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałbym tylko przypomnieć, że w sezonie 2014/2015 ten sam Gasol poszedł (razem z Wesem Matthewsem) za pakiet Zach LaVine (<Brown wtedy), Trey Burke, Paul Pierce i PJ Tucker... <wali głową w ścianę>.

 

Deal to imo klasyczne schodzenie z FPPG za assety. Sam to robiłem 2 lata temu z powyższym wynikiem. Niestety ale nigdy nie wiesz czy trafisz w prospecta, ale osobiście nie żałuję, bo dzięki temu ruchowi spadłem w tabeli na tyle mocno, że dałem radę wyjąć Krzysia Porzyngisa w drafcie.

 

Także imo poluzujcie zwieracze, bo takie wymiany są ciężkie do oceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolek, jak się pewnie domyślasz, wspomniałem tu Twój deal z Bułą...

 

Weż proszę uświadom ogól, jak się buduje dobrą drużynę, zamiast tkwić w środku/dole tabeli, bo ja już jestem zmęczony...

 

Pozdrawiam

 

Wiem, aż sprawdzałem kto tam szedł jeszcze oprócz wiadomej trójki.

 

A w temacia budowania dobrej drużyny nie mogę się wypowiadać, bo mimo mocnej góry ni cholery nie mogę zebrać graczy na pozycje 7/8-13 i do mocnej ekipy mam jeszcze daleko ;)

 

Tylko zaznaczam, że oddanie za frytki Gasola wyszło mi bardzo na dobre, bo mam LaVine co robi 42fppg teraz i wybrałem z draftu Porzingisa, co robi koło 53 :)

 

BTW, może tabela na średnich :D?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w temacia budowania dobrej drużyny nie mogę się wypowiadać, bo mimo mocnej góry ni cholery nie mogę zebrać graczy na pozycje 7/8-13 i do mocnej ekipy mam jeszcze daleko ;)

 

Tylko zaznaczam, że oddanie za frytki Gasola wyszło mi bardzo na dobre, bo mam LaVine co robi 42fppg teraz i wybrałem z draftu Porzingisa, co robi koło 53 :smile:

Ty chociaż masz widoki na przyszłość, które również chciałby mieć pewnie Falcao i których Krzemo i Obi mogą tylko pozazdrościć... :onthego:

 

Sorry za uszczypliwości... :onthego:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy przypadkiem miarą nie powinno być głównie zmieszczenie się w salary cap?

 

Przyznam, że na pierwszy rzut oka też mnie nierówność tego trade'u ubodła, ale po chwili namysłu doszedłem do wniosku, że przecież to ich assety i mogą z nimi robić co chcą, a teraz cały płacz jest o to, że Benon niby wydymał falcao, niby ustawia to majstra itp. Sorki, ale gówno prawda. Płaczecie bo to nie WY zrobiliście taki handel. A Wirakoczy post dla mnie w ogóle jest nie na miejscu, bo sugeruje, że nie powinno próbować się nawiązywać z nim walki o mistrza. To może w ogóle handlu w trakcie sezonu zabrońmy?

Edytowane przez Zodd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wirakocza chciał mi wdepnąć na ambicję... Może tylko niepotrzebne ten komentarz o goleniu frajerów...  :onthego:

Kwestia, Wira, tkwi w szczegółach, a jeden szczegół szczególnie zwrócił moją uwagę... Otóż Ty nie masz, według mnie takich assetów i miejsca w salary, aby coś w ten deseń sklecić, więc Twój komentarz dla mnie jest w 100% zrozumiały... ;-)

 

Teraz Falcao jest przeświadczony o nierówności/nieuczciwości tego dealu, a ja niestety widzę to tak, że jak dodam pick, to moje zdanie na temat tego dealu takie się właśnie stanie...

 

Gdybym ja brał prospecta za gracza pokroju Gasola, to wszystko przeszłoby bez echa... Niestety żal niektórym dupę ściska, że ktoś próbuje się wzmocnić i kombinuje z transferami. Postrzegacie równość wymiany głównie na podstawie tego kto bierze w niej udział... Może ostatecznie skuszę się na ten deal, bo nie wiem jak będzie z moją dalszą grą, więc czy ktoś kto przyjdzie po mnie będzie miał pick czy nie będzie mi zwisać... Póki co wstrzymam się z ostateczną decyzją, ale według mnie oddawanie 3 picku ostatniego draftu w wieku lat dwudziestu, który może (nie musi) zostać kimś w tej lidze na lata wraz z potencjalnym top10 pickiem ponoć bardzo mocnego draftu za 32 środkowego z solidnym przebiegiem, biorąc pod uwagę mecze międzynarodowe, który dodatkowo opuścił 64 mecze przez ostatnie 3 sezony to całkiem solidne argumenty za tym, aby powtórnie przemyśleć kto w tym dealu jest tak rzeczywiście ruchany... Nie wiem... Może nastawię dupsko...

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kwestii wyjasnienia Benek, to nie po tym vecie mam przeswiadczenie ze jestem dymany bez tego picku... nie wiedzialem po prostu ze masz pick a tym bardziej w top10, jesli bym wiedzial odrazu bym go chcial bo wtedy tranzakcja wyglada fair, uwierz mi. wez tez pod uwage, ze 64 gry przez 3 sezony to na prawde nie jest jakas ogromna ilosc, a Jaylen tak jak napisales moze byc kims w tej lidze, ale nie musi. Pokazal jakies przeblyski ale wejscia do ligi Anthonego Davisa to on tez nie mial... na dzien dzisiejszy fajny prospect.

 

tylko tyle i az tyle, ale ja akurat w niego wierze, ale dlatego ze nie pokazal sie do tej pory z jakiejs super hiper strony wydaje mi sie ze ten pick troche wyrownuje ta tranzakcje - wiadomo, jak to bywa z pickami, jedne wypalaja inne nie, na niektorych mozna liczyc od razu, a na niektorych (wiekszosc?) trzeba czekac 2-3 lata. ja mam mlody sklad, dlatego moge poczekac, Gasol nie zmienia mojej sytuacji poza oslabianiem przyszlorocznego picku, dlatego Jaylen fajnie by mi sie wpasowal jako kolejny prospect, Ty zas z Gasolem zamiatasz liga i jak dla mnie to jest win-win, bo ten pick w Twojej sytuacji i tak nie wiele zmienia a skoro mozesz bic sie o misia to to robisz, bo nie wiadomo jakie za rok beda okolicznosci. pzdr

Edytowane przez falcao
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój post był "żartobliwy" panie Zodd.

Gdybym naprawdę miał wylewać żale to bym to czynił od zaraz.

 

No to nie umiesz zaznaczać żartobliwości w swoich wypowiedziach, bo jeżeli uważasz, że byle uśmieszek obraca całą wypowiedź w żart to brawo Ty ;]

 

 

Benon jak ten trejd by przeszedł to Twoje mistrzostwo było by po prostu z tzw. popularną "*"

pokaż jaja i nie gól frajerów, walcz. ;]

Wg mnie to było wyzwanie i trochę właśnie żal, że jak to Ci mogą takie coś zrobić (szczególnie fragment z *). Zaraz będziesz mi tu pewnie panoćkował, ale bierz pod uwagę to, że każdy może mieć swoje zdanie, a ja akurat swojego nie boję się wyrażać. Inna sprawa, że ten cytowany Twój post, jak i ten mój obecny to spam ;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy moi zawodnicy w tym m.in. Lebron, Chris Paul czy Demar Derozan zostają wystawieni na rynek transferowy.
Za zawodników z mojej drużyny oczekuję młodych, perspektywicznych graczy oraz picków w przyszłorocznym drafcie. Zainteresowane osoby zapraszam na PW. 
Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coraz wyżej w tabeli. Niedługo łyknę Tryczka, potem czas na Musliego. Gonitwa trwa w najlepsze.

 

Tryczek stoi teraz przed dylematem pewnie - odpuścić sezon czy walczyć i sprzedać Capelę.

Żeby w tym gonieniu tabeli nie umknął Ci fakt drogi Imperatorze, że Mnie (osobie, której nie dogonisz w tym sezonie ;] ) kończy się z dniem 23.12.2016 ban na ruchu transferowe.

tak gwoli przypomnienia.

I Skoro tak gonisz tabelę, to może wrzuć świąteczną tabelkę byśmy mogli przekonać się jak to łykasz kolejnych rywali.

Zdrowych o pogodnych świąt życzy Krzyś z rodziną

(Twój lider na święta )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby w tym gonieniu tabeli nie umknął Ci fakt drogi Imperatorze, że Mnie (osobie, której nie dogonisz w tym sezonie ;] ) kończy się z dniem 23.12.2016 ban na ruchu transferowe.

tak gwoli przypomnienia.

I Skoro tak gonisz tabelę, to może wrzuć świąteczną tabelkę byśmy mogli przekonać się jak to łykasz kolejnych rywali.

Zdrowych o pogodnych świąt życzy Krzyś z rodziną

(Twój lider na święta )

Bany zdjęte.

 

Tabelka na średnich wszystkiego Ci nie powie, gdyż niektórzy mają sporo slotów niewykorzystanych, a problem z ich nadrobieniem. I wtedy średnia tylko wypaczy wartość teamu.

 

Ale jak chcesz się delektować liderowaniem to w święta pewnie znajdę czas.

 

Zdrowych wesołych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.