Skocz do zawartości

Kolarstwo


matek

Rekomendowane odpowiedzi

ktoś ma z Polaków odegrać jakąś rolę?

Majka jedzie (znowu) na generalkę, co moim zdaniem mija się pomału z celem i będzie to chyba ostatnia jego taka szansa w TdF (bo ile można), jego najważniejszym pomocnikiem będzie Poljański. Bodnar będzie pewnie jak zawsze najważniejszym pomocnikiem Sagana i powalczy w czasówkach. 

 

Kwiato znowu będzie robił za kluczowego pomocnika liderów Sky (a na 99% Froome'a, bo z nim ostatnio jeździł). 

 

Marczyński nie wiem w jakiej roli pojedzie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UCI/WADA powinny teraz ujawnić całą dokumentację i UCI powinno zmienić regulaminy i procedury żeby uniknąć takiego cyrku w przyszłości. co do Frooma to okaże się w przyszłości (albo i nie) jak to było naprawdę ale jak dla mnie cały ten hejt w internecie jest grubo przesadzony i bezpodstawny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to zaczęli TdF z grubej rury. 

 

Froome, Quintana już po pierwszym etapie ze sporymi stratami, zapowiada się świetny wyścig do oglądania :)


Majka 10 co z jednej strony jest zaskoczeniem na takim etapie, ale z drugiej pokazuje, że noga chyba jest niezła. Oby szczęście dopisało, bo Rafał wydaje się kompletnie poza radarem w tym roku, co nie jest w żaden sposób złe. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z tymi koszulkami?

Koszulka mistrza świata jest "ważniejsza" od zielonej?

Zakładając, że Sagan od jutra utrzyma zieloną do końca wyścigu, to ani razu jej nie ubierze?

To jest odgórnie ustalone czy zawodnik ma prawo wyboru np. zielona/tęczowa (coś chyba mówili na eurosporcie, że sagan miał zgodę na tą tęczową koszulkę czy cuś) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że taka drużyna jak BMC prawdopodobnie przejdzie do historii... lubię ten zespół, nawet koszulkę mam. 

 

Dumoulin ma teraz świetną sytuację wyjściową przed kolejnymi etapami, >40 sekund przewagi nad najtrudniejszymi rywalami. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mają Bodnara, mają Ossa....

 

zgadnijcie kto:

 

Żałuję, że nie potrafiłem dzisiaj więcej pomóc Rafałowi, ale właśnie taki jest sport. Mamy lepsze i gorsze dni. Jutro będzie następna szansa i znów damy z siebie wszystko

 

pomijam że Rafał nie jest i nie będzie kolarzem na wielkie toury ale jak chce być liderem to niech on ucieka z tej drużyny póki wszystko jest pod Sagana robione

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaroński był w c*** rozczarowany, było słychać. Z kolei Darek siedział cicho, nie oceniał, chyba nie chciał pokazywać innego zdania na wizji :) 

 

Mi ta czasówka w wykonaniu Majki i Bory bardzo się podobała. Obawiałem się, że będzie gorzej. Chyba w końcu trafił z nogą na Tour, oby teraz szczęście dopisało. 


mają Bodnara, mają Ossa....

zgadnijcie kto:

Żałuję, że nie potrafiłem dzisiaj więcej pomóc Rafałowi, ale właśnie taki jest sport. Mamy lepsze i gorsze dni. Jutro będzie następna szansa i znów damy z siebie wszystko

pomijam że Rafał nie jest i nie będzie kolarzem na wielkie toury ale jak chce być liderem to niech on ucieka z tej drużyny póki wszystko jest pod Sagana robione

Warto byłoby zacytować całość. Gość jechał bez wody praktycznie od startu.

 

Mowa oczywiście o Saganie. 

 

A Majka większej roli nie dostanie w żadnej ekipie na poziomie Bory. On teraz już musi się wykazać, bo pomału mogą stracić do niego cierpliwość. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.