Skocz do zawartości

[East 1st Round ] Miami Heat - Charlotte Hornets


Alonzo

Miami - Charlotte  

42 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto wygra?

    • Heat w 4
    • Heat w 5
    • Heat w 6
    • Heat w 7
    • Hornets w 4
      0
    • Hornets w 5
      0
    • Hornets w 6
    • Hornets w 7


Rekomendowane odpowiedzi

Heat mieli niewiarygodnie dużo szczęścia lądując ostatecznie na 3 miejscu i trafiając w pierwszej rundzie playoffs na teoretycznie najłatwiejszego przeciwnika z tych na których mogli wpaść (byli jeszcze Celtics i Hawks).

 

Grafik wygląda następująco:

 

Game 1 - Sun  April 17  Charlotte at Miami               5:30PM   5:30PM      TNT

Game 2 - Wed  April 20  Charlotte at Miami               7:00PM   7:00PM      NBA TV

Game 3 - Sat  April 23  Miami at Charlotte               5:30PM   5:30PM      TNT

Game 4 - Mon  April 25  Miami at Charlotte                 TBD     TBD        TBD

Game 5 * Wed  April 27  Charlotte at Miami                 TBD     TBD        TBD

Game 6 * Fri  April 29  Miami at Charlotte                 TBD     TBD        TBD

Game 7 * Sun  May 1     Charlotte at Miami                 TBD     TBD        TBD

 

Jak było w sezonie?

Na inaugurację sezonu Heat wygrali u siebie 104- 94

Bosh 21pkt 10zb., Wade 20pkt., Green z ławki 19pkt. i 5 trójek.

Dla Hornets - Walker 19pkt., Jefferson 17 i Lin z ławki też 17.

 

9 grudnia Heat ostali rozjechani przez świetnie grających w grudniu Hornets w Charlotte 81-99. Dla Heat z ławki walczył tylko Tyler Johnson - 20pkt. Wade(11pkt.) i Bosh(7pkt.) grali słabo. Dla Hornets - Walker 18pkt. 5prz., Marvin Williams 18pkt i 4trójki, Batum triple double 10pkt. 11zb. 11as.

5lutego Heat wygrali w Charlotte 98-95 po świetnym runie w 4qw. Jeszcze wtedy grający Bosh miał 20pkt. a Wade 22, a z ławki Whiteside triple double 10pkt. 10zb. 10bl. Dla Hornets, którzy mieli wtedy przez chwilę w składzie Kidd-Gilchrista - Marvin Williams 27pkt., Batum 21pkt., Walker 20pkt.

Ostatni raz w regularze spotkali sie na Florydzie 17 marca, gdzie Heat niespodziewanie przegrali 106-109. Dla Heat Deng miał 22pkt i 9zb., Dragic 16pkt. 8as. 7zb., a z ławki Richardson 18pkt. i 3 trójki, a Whiteside 17pkt. Słabszy mecz miał Wade (11pkt.). Grał już Joe Johnson (słabo). Dla Hornets - Walker 21pkt. 7zb. 7as., z ławki Jefferson 21pkt. 10zb. Batum 19pkt. 7as.

2-2 po regularze. 

Pierwsze piątki:

Heat: Dragic, Wade, Joe Johnson, Deng, Whiteside

Hornets: Walker, Lee, Batum, Williams, Zeller/Jefferson

Hassan powinien grać w pierwszej piątce.

Batum może miec problem z kostką, ale pewnie będzie grał.

Czy Clifford rzuci na Hassana Jeffersona, czy spokojnie będzie zaczynał Zellerem?

Nie jestem pewien, czy Dragic na Walkerze to dobry pomysł.

 

Coachowie:

Obydwaj grają sporo smallballem. Ciekawe, jak będą się matchupowali Whiteside z Jeffersonem? Mam nadzieję, że Spo wykaże się pierwszy raz od lat grając bez LeBrona w playoffach.

Ławka:

Jefferson, Kaminsky, Lamb i Lin (może Daniels lub Hans) są solidni, ale Heat tez maja swoja młodzież (Winslow i Richardson, gdyż Whiteside pewnie będzie zaczynał) i pewnie McBob, może Stat lub UD i lepiej grający z dwójki Green/Wright. 

Liczę na 4-1 dla Heat. Nie będzie to jednak spacerek. Trza zacząć od mocnego 2-0 u siebie i później wygrać coś w Charlotte. Sporo niewiadomych, ale czekam szczególnie na debiut Winslowa w playoffs. Mam wrażenie, że ten chłopak stworzony do gry w playoffs w systemie Heat.

Go Heat!

 

tdy_ian_hornets_131008.vembedlarge456.jp

Edytowane przez Alonzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym roku Wschód - dosłownie cały Wschód, będzie arcyciekawy..

 

Nawet Cavs nie będą mieli łatwej drogi - w końcu Detroit w RS pokonało ich wielokrotnie! :smile:

 

Do tego dochodzi bardzo zacięta rywalizacja Heat z Hornets - na co się zapowiada :smile:

 

Prócz tego znamy wyniki meczy z wczorajszej nocy, gdzie niespodziewanie Indiana wygrała w Kanadzie, no i zwycięstwo 1 punktem Atlanty nad Bostonem..

 

Na zachodzie co najmniej 2 mecze - Warriors i Spurs są oczywiste, gdy tu tak naprawdę oczywistego nie ma ani jednego! :)

 

Can't Wait! :grin:

Edytowane przez Raven2156
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miami ma ileś młodych nóg i przewagę doświadczenia, żeby poradzić sobie z taką przebojową drużyną "z niczym do stracenia" jak Hornets. Ale może być wyrównanie i groźnie. Jeśli Bosh gdzieś tam trenuje, to by się przydał, żeby się przetrzeć przed 2. rundą, którą wówczas traktowałbym jako pewnik i szansę na okazję zagrania z LeBronami w ECF.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miami ma ileś młodych nóg i przewagę doświadczenia, żeby poradzić sobie z taką przebojową drużyną "z niczym do stracenia" jak Hornets. Ale może być wyrównanie i groźnie. Jeśli Bosh gdzieś tam trenuje, to by się przydał, żeby się przetrzeć przed 2. rundą, którą wówczas traktowałbym jako pewnik i szansę na okazję zagrania z LeBronami w ECF.

Gdzieś mi smigneło, chyba na tt że Wade i Dragic mówili że Bosh już nie wróci na PO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heat to w ogole jest taka ekipa ze spokojnie moga powalczyc z cavs z boshem. nie wiedziec w sumie czemu mocno im kibicuje, jakos ich widze grajacych w tym ecf nawet bez niego.

spo zrobil jednak mega robote po odejsciu jamesa, stracic superstara i dalej utrzymac konkretny poziom, szacun, fajnie tu widac reke trenera, zarabiscie ich prowadzi .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heat to w ogole jest taka ekipa ze spokojnie moga powalczyc z cavs z boshem. nie wiedziec w sumie czemu mocno im kibicuje, jakos ich widze grajacych w tym ecf nawet bez niego.

spo zrobil jednak mega robote po odejsciu jamesa, stracic superstara i dalej utrzymac konkretny poziom, szacun, fajnie tu widac reke trenera, zarabiscie ich prowadzi .

 

jak dla mnie nawet bez Bosha moga na spokojnie z Cavs powalczyc, chyba wiekszosc tu chcialaby taki ECF

 

ps. Hassan ladny hajsik w lato przytuli:] ciekawe czy bedzie sie dalej rozwijal, czy jednak headcase - dostanie hajs i skonczy sie granko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps. Hassan ladny hajsik w lato przytuli:] ciekawe czy bedzie sie dalej rozwijal, czy jednak headcase - dostanie hajs i skonczy sie granko

Rok temu miał się skończyć. Potem było,że stat filler. I że  srapm pierwiastek z 3 i całki mówią, że z nim na parkiecie to gorzej niż z McBobem. 

Parszywce mają roto na niemal idealne,dodali Wrighta i Dżejdżeja i tak szczerze mam problem ze znalezieniem dziur w zespole. A.sory. McBob

Spo ładnie to pospinał. Może zechce Quinna wypuścić na poważne trenowanie po PO? Chętnie przygarnę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rok temu miał się skończyć. Potem było,że stat filler. I że  srapm pierwiastek z 3 i całki mówią, że z nim na parkiecie to gorzej niż z McBobem. 

Parszywce mają roto na niemal idealne,dodali Wrighta i Dżejdżeja i tak szczerze mam problem ze znalezieniem dziur w zespole. A.sory. McBob

Spo ładnie to pospinał. Może zechce Quinna wypuścić na poważne trenowanie po PO? Chętnie przygarnę

 

ja tam akurat w niego wierze, zreszta mam go w roto to nie mam wyjscia ;) po prostu sie zastanawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W typerze obstawiłem 4:3 bo byłem niemal pewien, że Miami będzie nie do końca na 100% podchodziło do Charlotte. I nie chodzi mi o to, że w tym roku jesteśmy tacy zajebiści i tak bardzo lepsi niż oni (w końcu bilans mieliśmy ten sam) ale o fakt, że jest w naszej drużynie sporo weteranów dla których pierwsza runda może nie być czymś tak "pobudzającym". Różnice w porównaniu do poprzednich lat robi to, że teraz właściwie pół drużyny (Winsow, Hassan, JR) to są młodzi ludzie, dla których to sa najlepsze jak na razie momenty w karierze. Dragicowi dziś akurat nie szło, ale to też jest fierce motherfucker,

 

A prócz tego oczywiście doświadczenie Wade'a, Denga, JJ'a i nawet Stata jest bezcenne. Naprawdę szkoda, że z Boshem sytuacja jest niejasna bo przy słabszych Cavs mielibyśmy jakąś tam szansę na finały imo.

Edytowane przez Luki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liczę wciąż na powrót CB w te PO.

 

Pod względem wieku Heat ma ciekawie zbalansowany skład i takie duo Winslow-Josh wyciągnięte z draftu gra w 8os rotacji - coś pięknego. Dziś była rzeź, ale Hornets chyba się prędzej czy później stawią na serię. 

 

Niemniej dodanie isoJoe wzmacnia moją opinię - to jest właśnie PO team, I bez Bosha widzę ich w ECF. Propsy za dziś dla Spo.

 

ale ten Bosh to w ogóle wróci? jest oficjalne info

 

Bo Bosh to zajebisty zawodnik? Full package z wyjątkiem ogólnie pojętej gry pod koszem w obronie? Jak dla mnie z wysokich jedna najbardziej zmarnowanych karier w XXI wieku, a przecież gość ma 2 misie, w których odegrał dużą rolę. 

 

pełna zgoda, jak mało kiedy :P

 

heat to w ogole jest taka ekipa ze spokojnie moga powalczyc z cavs z boshem. nie wiedziec w sumie czemu mocno im kibicuje, jakos ich widze grajacych w tym ecf nawet bez niego.

spo zrobil jednak mega robote po odejsciu jamesa, stracic superstara i dalej utrzymac konkretny poziom, szacun, fajnie tu widac reke trenera, zarabiscie ich prowadzi .

 

propsy to dla Pata że taką drużyną stworzył, w tak krótkim czasie po odjesciu bronka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.