Skocz do zawartości

słucha ktoś metalu?


kaczor50

Rekomendowane odpowiedzi

A od Exodusu prosze sie łaskawie odp... 

Tylko po 2000 roku zrobili np: takie kawalki do ktorych Metallica nie zblizyla sie od 86 roku ( a kusi mnie żeby napisać od wywalenia rudego, ale trzeba oddać Mopowi co mopskie, a i na Ride czesc materialu pisali bez Mustaina)

 

to jest nawet lepsze live (choc nie moge znalezc na youtube najlepszej wersji jaka slyszalem)

 

Jakbym mial do wyboru koncert Exodusu i Matalliki, to musielibyscie mnie spic, zapłacić ciężką kase i jeszcze zaciągnać wołami na koncert tych drugich. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z zakrwawioną siekierą...

Wolę latać i bić za exodus niż szukać karczmareczki.

A Twoja wypowiedz zabrzmiała jakbyś uważał, ze Exodus moze nagrać tylko jakies g... Jesli nadinterpretowalem to mozesz przeprosić , że niejasno sie wyraziłeś :-) (winkwink)

Edytowane przez Xamel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Exodus pięknie się zestarzał. Do "Exhibit B: The Human Condition" wracam bardzo często. Podobno ludzie też zakochali się w tegorocznym dziele Anthraxu. Mnie to średnio podeszło. Nowy Rudy też kupa...

 

Dla mnie zawsze Anathema > Raj Utracony, ale ja jestem pojebany więc ten tego ;)

 

Vader jak zwykle c***owo. 

 

Ale oddajmy cześć staremu wąglikowi! 

 

https://www.youtube.com/watch?v=b03hJw-JNJ0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mety nowej nie sprawdzałem, aż dziwne bo takim uber psycho fanem kiedys bylem no ale tak to się dzieje, najbardziej bym chciał, żeby nagrali plytke z 6 czy 8 kawalkami na okładce jakas ulica z bay area i powiedzieliby, że to koniec. O nowej plycie wiem ze to 2 płytówka i że kawałki mają być na niej krótkie. Ostatnia ich płyta która mnie porwała to St. Anger bo była orginalna, czuć było, że ta kapela miała problemy, syf, że żyła, teraz to już jest korporacja, oni więcej zarabiają na starych płytach więc nie mają tez tego głodu by nie wiadomo co wykminić. Jak zawsze w nich wierzę i jestem dobrej myśli, a co do hejterów Mety to gardze nimi i śmieje się w oczy! Nie chce mi się pisać o wpływie tej kapeli na nurt itp itd, wiem, że nie zawsze było spoko i dużo c***stwa też im się przydażyło wydać albo powiedzieć ale są wielcy i tyle. Exodus? Też są zajebiści ale to przez Metallice chwyciłem za gitare i ogarnąłem cały album MoP (choc już połowy nie pamiętam) było swego czasu coś w tej kapeli co miało Chicago Bulls w latach 90tych i tyle.

PS Nowa okładka Mety ssie ale chyba dowCipnej okładki DM nie przebije w swojej słabości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mety nowej nie sprawdzałem, aż dziwne bo takim uber psycho fanem kiedys bylem no ale tak to się dzieje, najbardziej bym chciał, żeby nagrali plytke z 6 czy 8 kawalkami na okładce jakas ulica z bay area i powiedzieliby, że to koniec. O nowej plycie wiem ze to 2 płytówka i że kawałki mają być na niej krótkie. Ostatnia ich płyta która mnie porwała to St. Anger bo była orginalna, czuć było, że ta kapela miała problemy, syf, że żyła, teraz to już jest korporacja, oni więcej zarabiają na starych płytach więc nie mają tez tego głodu by nie wiadomo co wykminić. Jak zawsze w nich wierzę i jestem dobrej myśli, a co do hejterów Mety to gardze nimi i śmieje się w oczy! Nie chce mi się pisać o wpływie tej kapeli na nurt itp itd, wiem, że nie zawsze było spoko i dużo c***stwa też im się przydażyło wydać albo powiedzieć ale są wielcy i tyle. Exodus? Też są zajebiści ale to przez Metallice chwyciłem za gitare i ogarnąłem cały album MoP (choc już połowy nie pamiętam) było swego czasu coś w tej kapeli co miało Chicago Bulls w latach 90tych i tyle.

PS Nowa okładka Mety ssie ale chyba dowCipnej okładki DM nie przebije w swojej słabości.

Arkę Noego tez ogarniesz na gitarce...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, Pijter od 20 lat gra to samo (nuda), ale w każdej wersji składu, na każdej scenie Vader to koncertowa rzeź.

 

Nie podchodzi mi ten "prawdziwy" Dusk and Her Embrace. Ani nie jest tak syfiasty jak "Vempire" (nauczyłem się cenić po latach) ani nie ma tej czystości oryginału z 96. Pośrodku stoi.

 

To jest podobno trasz na miarę 2016. Ale nigdy nie ogarniałem tego gatunku aż tak...

 

https://www.youtube.com/watch?v=qMCsv-zj56s

Edytowane przez Iwo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

To jest podobno trasz na miarę 2016. Ale nigdy nie ogarniałem tego gatunku aż tak...

 

https://www.youtube.com/watch?v=qMCsv-zj56s

 

LOL

 

Ktoś się nasłuchał Voivod i dołożył parodię Danny'ego Filtha (lub wykastrowanego Czaka Szuldinera) na wokalu :grin:

Edytowane przez Przemek_Orliński
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Voivod - dużo ludzi ma takie skojarzenie - mam na tyle zabawnie, że lubię tylko płyty z okolicy Phobos. Więc nie wiem.

 

E, wokal mi nie straszny, swego czasu słuchałem podziemnych blekotraszy, więc daję radę. Ta mnie równo irytuje, co intryguje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Petardę i Pan Krakersa

 

Żeby Litzą gardzić gitarowo to trzeba być w top 10 ever wg Rolling Stone i Głosu Niedzielnego bro

Byłem na Arce Noego w namiocie na brudstocku energia wyjebana, pogo jeszcze bardziej;) nie gardze. Bardziej Xamel tutaj przeinacza tytuły klasyki.

Edytowane przez Wujek Wójcik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie wokal całkiem fajny, chociaż dużo bardziej monotonny niż Filth. Za to muzyka mogłaby być trochę szybsza. Do takiego zdzierania gardła pasuje mi zapierdalanie, a nie jakieś ładne melodyjki. Ogólnie słabo to do mnie trafia.

 

Litza nagrał sporo fajnych płyt. Nie szanować gościa to trzeba mieć coś nie tak z dyńką. Arka to spoko projekt, dzieciaki fajnie się w nim realizują.

Edytowane przez andy13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.