Skocz do zawartości

Elwood

Rekomendowane odpowiedzi

Trzecia operacja kolana a druga u nas czyli dokładnie to czego obawiali się tutaj ludzie w momencie podpisania przedłużenia.

Tzn., że tankowanie wchodzi na wyższy level. To - miejmy nadzieję - też znaczy, że Booker dostaje +35 minut a Warren i Goodwin grają jak szaleni też coś koło tego. Weteranów pewnie pchniemy za młodzież i picki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bledsoe dawal energii potrzebnej druzynie po tym jak jeden z Morrisow (nawet ich nie rozrozniam) odpierdala kaszane z wymiana i niszczy chemie w zespole. Licze na jakis fajny trade gdzie dwie strony mogly by cos osiagnac, np.

Brandon Jennings <-> Morris, Brandona napewno poskladali by na cacy w Phoenix i razem z Ericiem mogli by sporo namieszac gdyby znalezli wspolny jezyk na i poza boiskiem. Markieff (juz wiem ktory to ;]) napewno by stworzyl rowniez jakia duet np. z Drummondem (?) problem w tym ze bardziej na jakiegos gracza Phoenix zacznie polowac na jakies picki no i bedzie c*** i czapka z dzikiego planu chociaz osobiscie uwazam ze oddawanie gracza za jakies picki nie ma w tym wypadku najmniejszego sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paczam picki i teraz tak - runda pierwsza top top5 protected Lakers - czyli dupa, oraz pick Minny protected top 12 - czyli dupa 2 ostatnia krew. Nie mamy prawa wyboru w kolejnym drafcie a mamy za to szkodnika i grubasa do wyjebania. Detroit podejrzewam o chęć wyjebania Ersana czy jak mu tam bo zwyczajnie psuje robotę tłokom - a ja go zbytnio nie chcę bo do tankowania mi on o kant dupy. I image ma wujowy. Also pomysły z Bulls, by wyjebali kończące się kontrakty (nie wszystkie ofkoz) to ciekawa sprawa ale nie wiem jak to gryźć - Rose i Gasol za duet MM/Knight i wyrównywanie gotówką? I co potem, Bulls downgrade a Suns walczą o 9 pozycję? Czy o 1 rundę? Road to nowhere

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rose nawet medycy Suns nie poratuja wiec Elwood nie bierz nawet tego pod uwage a pozatym jakby Darek na mecz wjezdzal na wozku inwalidzkim to i tak by gral po 30 minut na mecz i nie bylo by nawet mowy o wymianie bo przeciez to jego hometown, jak widzisz po sygnaturze jestem kibicem Heat i jeszcze dotad nie mialem problemu z kontuzjami wiec najlepiej wal na pw to kupisz swoja ulubiona wodeczke i wszystko mi opowiesz ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ronnie Price kontuzjowany :orange:

daj źródło...

k****, hornacek i mark west są po przymiarkach strojów bo na ławce nam diabeł tasmański zara zostanie

btw włażę na hoopshype a tam co i rusz każdy się modli za nowojorka. a jak Lemmy kipnął to każdy pisał o szklaneczce mysiej wódy. feel de defrens 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na rondzie źle skręciliśmy i jakaś świątynia opatrzności cy cuś nas przywitała... przynajmniej mexyki się nawpierdalały opłatków i golębi za darmo

also prowadziliśmy w tym meczu a to dobry znak. Timmey się nas przestraszył tak mocno, że z rana mu się topszpadel pojebał i przybył na spotkanie w garniturze z komunii

also kilka gwoździ programów, czyli oglądając owe spotkanie możesz:

zobaczyć, jak by wyglądało spotkanie zepter-bulls 20 lat temu, czyli to mistyczne zetknięcie 2 światów o którym nikt poza mną nie myślał

poznać, co to znaczy, gdy Twój środkowy wypycha Twojego skrzydłowego z pomalowanego bronionego

spotkać się z mistyką naszego Doctora Strange trenerki koszykowej - tym samym zobaczyć, jak Boban który właśnie dojebał Godzilli jest kryty przez pfa ważącego 96 kg

a potem wyrzuciłem tv za okno

i śniło mi się, że czekam w kastingu do jakiegoś zdzirstwa w deszczu przed hotelem. wkoło same victoria`s fashion biczes a ja żeby komuś tam zaimponować opowiadałem o Jackie Chunie i jego kontuzjach z filmów. potem uciekałem windą przed FBI i wygrałem w lotka więc mieszkałem w namiocie i jeździłem ikarusem na wyjebce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.