Skocz do zawartości

Elwood

Rekomendowane odpowiedzi

Oglądałem mecz z Minny i nie da się oglądać tego grubaska na trójce.

Nie ogarniam również rotowania składem przez trenera.

Suns oglądałem od Sir Charlesa, ale teraz ni *uja się nie da.

 

też więcej zaglądałem do kieliszka niż w TV podczas meczu....

rzeczywistość jest brutalna i o ile na papierze mecz wydawał się ciekawy to oglądanie mi nie wyszło choc dzięki NC+ podchodziłem do niego dwa razy....

 

czy WM prowadził go solo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gramy z Bux. Pomijając fakt jakości owej gry, jakości przeciwnika i generalnego flow przedsięwzięcia zacząłem kulać w głowie starting5 złożoną z graczy, którzy sa ofensywnie upośledzeni a jednocześnie grają dobre minuty. MCW-MKG-Tucker-?-Bosmarc B . Tak mnie mecz zajmuje...

god fuckin damnit..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kopiowanie, wklejanie.. nie chce mi się

Docenić należy klasę przeciwnika. Wszak to zespół, który jako jedyny pokonał mistrza w tym sezonie. Ktoś lepszy od Big Kahuna, right?

zaraz... przecież to nazwa sieci burgerów z Hawaii

smaczny ten burger

wait - w pizdę u siebie, z Bux? Gdzie w 1 kwarcie mieliśmy problem, by wyjść z 10 punktów, ale przeciwnik do 3 kolejnych rzutów nie ruszył z obroną i czekał aż cegła spadnie obok by popędzić z kontrą? Gdzie w 2 kwarcie piłka ładnie krążyła po łuku 2 razy i 2 razy kończyło się to kontrą, gdyż 4 zawodnik na którego wypadło w podaniu (Price oraz Devin bodaj) zamiast rzucać za 3 gdy nie miał nikogo przed sobą zrobił 3 kroki do przodu, trafił na obrońcę,wmieszał się w tłum i obił deskę? 

Przy nas Carter-Williams wygląda jak pełnoprawny gracz NBA. Na naszych starterach słaby team w 2 połowie robi 11 punktów przewagi gdzie gramy starterami, chociaż w przypadku wczorajszego meczu miałbym problem by kogokolwiek móc wyobrazić sobie jako prawdziwego startera w profesjonalnym zespole. 18 asyst i 20 strat. 2 bloki. O tempie i intensywności meczu można powiedzieć tyle, że oba zespoły w 1 kwarcie miały mniej osobistych razem niż przykładowy Harden w przykładowym meczu. 

Skoczkowie w pizdę. Ręczne w pizdę. Suns w pizdę. Jeszcze Spice Girls się rozpadły..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E tam,. za dużo. Same fap foty znalazłem

Also

Suns nie grają kaszany "znowu". Grają wciąż tylko akurat przeciwnik się połapał w dobrym momencie i nasze asety wygladały jak wyglądały. No bo w sumie czym tu się jarać:

środek wolny, nie robi przewagi

czwórka to lojer i MM czyli tak Philly 2.0
tiżej i piżej w jednym stali domku, spuchnięty łeb trafia i jest o zgrozo najjaśniejszym punktem programu - w Zepterze byłby gwiazdą

kombo obronne nie kreuje, prajs wczoraj zorbił pierwszą dobrą akcję w tym miesiącu

młody mało rzuca, brak odwagi by wejść, jakiś kontakt na 2+1 złapać

o czym tu pisać? słabość Pany, Suns to teraz taka upgrejdowana Philly bez prospektów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałeś dodać o naszym super trenerze małe zdanie :)

Po ostatniej konferencji pomeczowej wnoszę, że jest na wylocie. Ale jeśli z Bucks Twoich 2 PG robi całe 5 asyst to ciężko być optymistą.

 

Nie wiem co jest grane z Bookerem ale ewidentnie jak już ma piłę to każdy rzut jest ze strachem w oczach w stylu "trafię czy nie i tak mnie w szatni zjebią". A to chyba nasz najlepszy strzelec dystansowy.

 

Warren niby się poprawił  z .238 na .357 ale nadal robi to bardzo rzadko. No jego obrona jest momentami tragiczna. Momentami bo ogólnie jest bardzo słaba. Tak czy siak wystarczyło, że dostał nieco więcej minut i gra jak powinien (w  ataku).

 

Jak parę dni/tygodni temu parę osób na tym forum zaczęło propsować nasz team to wiedziałem, że za chwilę będzie tak jak w zeszłym roku: niezły początek i upadek na schodach przed klubem na mordę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałeś Jazz? Nie oglądaj lepiej wypić jakiś flakon. Poza tym, że Booker i Warren w pierwszej piątce to Bledsoe miał -36 a Morris +10. Kumasz coś z tego?
Ale jest światełko w tunelu gdyż tylko 5 teamów jest od nas gorszych :) (śmiech przez łzy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TowelGate - the sequel. Robert Horry i jego rzut ręcznikiem w Dannego Ainge'a ma swoje naśladowcę. Jeśli napiszę, że dostał trener a rzucał typ głupszy od średnio wytresowanej  małpy to chyba wiadomo co jest grane.

Przegrana z Denver schodzi na dalszy plan. Z Denver :) Połowa składu nie umie grać a połowie się odechciało. Wysłałbym ich do Iraku na tydzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raz, to ręcznikiem rzuca skuteczniej od pomarańczowej. Dwa, jeśli to niżej to prawda to mamy coacha z Championship MAnagera. Get ready bitches:

 

''He's mad about not playing,'' Hornacek said. ''I look at the stat sheet, he's a minus-13 (points) in 12 minutes. So there I took him out. He thinks he is better than that. Well, show me.''

 

Ponadto, Nuggs grali bez Dario i Jameera. LBS pewnie się roluje ze śmiechu.

Ostatnie 2 mecze 4/19 . Lakers nawet najgorszego startera nie mają w tym roku, beat that. 

Also, mamy jednego gościa z plusem w stat szicie - Lojer ma +0. 

I tak będziemy mieć 5 pick który zużycjemy na kuzyna Tzakiszwiliego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo GM Phoenix to idiota - miał niezły skład to uznał że trzeba mu trzeciego pg wziął I.Thomasa i od tego momentu zaczął dokonywać coraz głupszych wymian i został z Knightem za kupę siana który nie potrafi za bardzo kreować ani brać ciężaru i z niezłym kontraktem Bledsoe tyle że to jest wolny elektron który niekoniecznie pasuje do Knighta. Dziś oglądałem cały mecz i właściwie ten skład po prostu nie ma żadnego sensownego flow bo każdy sobie rzepkę skrobie. Dziś Denver jechało z Wami jak chciało właściwie obrona nie istnieje bo zawodnicy olewają system

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry za post pod postem ale wygląda na to, że Bledose wypada na dłuuuugo. Co prawda raczej nie zerwał ACL i czekamy na rezonans ale przyszłość nie rysuje się optymistycznie. Z drugiej strony może jest to powód do radości bo powalczymy o nr 1 draftu (skończy się jak zwykle na nr 5-6) i przede wszystkim Booker zagości na dłużej w pierwszej piątce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.