Skocz do zawartości

Detroit Pistons 2015/16


Zaphod

Rekomendowane odpowiedzi

Ja abstrahując od kontraktu RJ, zakładam, że otoczony lepszymi strzelcami niż w zeszłym sezonie jednak będzie miał przełomowy sezon, jeśli jeszcze popracuje nad trójkami, może okazać się że ten kontrakt będzie do przełknięcia, jeśli jeszcze ego Jenningsa pozwoli na harmonijną współpracę, to może dograją do playoff razem, a później sign and trade z Philly ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale o to chodzi że w dobie pick and rolla hand ofow i innych pierdol rozgrywający który nie potrafi. Rzucać za 3 nie ma prawa dostać więcej niż 10. A ma fatalny rzut.

 

P.s. Jedyny wyjątek to Rubio ale on kreuje i broni na poziomie elitarnym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale o to chodzi że w dobie pick and rolla hand ofow i innych pierdol rozgrywający który nie potrafi. Rzucać za 3 nie ma prawa dostać więcej niż 10. A ma fatalny rzut.

 

P.s. Jedyny wyjątek to Rubio ale on kreuje i broni na poziomie elitarnym

Moderator, coś ty pił?

Szybki na nogach fakt, na pickach się nie gubi bo dobiega + robi fajne trapy. Ale dajmy mu rozegrać 2-3 pełne sezony nim go wrzucimy do wora Tonego Allena i innych plastrowych "kozakuff". W 4 lata rozegrał 2,5 sezonu. Zadatek dobry, ale nie srajmy czekoladą :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moderator, coś ty pił?

Szybki na nogach fakt, na pickach się nie gubi bo dobiega + robi fajne trapy. Ale dajmy mu rozegrać 2-3 pełne sezony nim go wrzucimy do wora Tonego Allena i innych plastrowych "kozakuff". W 4 lata rozegrał 2,5 sezonu. Zadatek dobry, ale nie srajmy czekoladą :]

Dziś sączę Caol Ile s co? Wpadasz na Żoliborz? Chodziło mi o to że rubio to jedyna jedynka bez rzutu ktora jest warta pieniędzy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja abstrahując od kontraktu RJ, zakładam, że otoczony lepszymi strzelcami niż w zeszłym sezonie jednak będzie miał przełomowy sezon, jeśli jeszcze popracuje nad trójkami, może okazać się że ten kontrakt będzie do przełknięcia, jeśli jeszcze ego Jenningsa pozwoli na harmonijną współpracę, to może dograją do playoff razem, a później sign and trade z Philly ?

Post sponsorowany przez słowo jeśli. 

 

Sam Jackson niestety wygląda mi na gościa z tych, którzy po dostaniu kasy spuszczają z tonu. A dostał dużo. Przyznam szczerze, że sam go w pewnym momencie wysoko oceniałem, ale gra w Pistons mnie z tego wyleczyła. I jakie s'n't i za co? Sixers będą mieli tyle kasy, że nie będą musieli nic kombinować. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Post sponsorowany przez słowo jeśli. 

 

Sam Jackson niestety wygląda mi na gościa z tych, którzy po dostaniu kasy spuszczają z tonu. A dostał dużo. Przyznam szczerze, że sam go w pewnym momencie wysoko oceniałem, ale gra w Pistons mnie z tego wyleczyła. I jakie s'n't i za co? Sixers będą mieli tyle kasy, że nie będą musieli nic kombinować. 

 

Matek

Moje "jeśli" nie równią się niczym od twojego stwierdzenia, ja warunkuę (bo pwidzę taką możliwość pod pewnymi warunkami a Ty stwierdzasz, że RJ wygląda Ci na gościa, zgarną kasę i Git, co w praktyce oznacza że np. będzie drugim Charlie V.?

 

To czy RJ ma charakter czy nie to się okaże ja bym z ocenami/mniemaniami poczekał, nawet jeśli z czasów OKC pewne uwagi do zachowania RJ można było mieć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Detroit has signed 38th overall pick Darrun Hilliard to a three-year deal, league source tells Yahoo. Hilliard is a guard out of Villanova.

 

Jak dla mnie do dla picku z drugiej rundy to 3 latka jakby nieco za długo lepiej było go klepnąć na dwa, no ale SVG ma jakiś plan wobec Hilliarda, ale musi pamiętać że Darrun Hilliard to nie Damian Lillard...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Dobra, jedziemy z gównem. W tym sezonie Pistons mają zaszczyt rozpoczynać sezon, na trudnym terenie w Atlancie. Nie zaprezentuję wam podjarki rodem z NY czy LA, rzeczywistość skrzeczy i rozbudzone nadzieje mogą szybko zgasnąć.

Roster prezentuje się następująco:

 

Point Guard Reggie Jackson Steve Blake Spencer Dinwiddie Brandon Jennings Shooting Guard Kentavious Caldwell-Pope Jodie Meeks Darrun Hilliard Small Forward Marcus Morris Stanley Johnson Reggie Bullock Power Forward Ersan Ilyasova Anthony Tolliver Center Andre Drummond Aron Baynes Joel Anthony

 

Jak widać na załączonym obrazku, potęgą to my nie jesteśmy, Zieje dziura na skrzydle, za to na rozegraniu jest jakby ciaśniej, Problem zacznie się z powrotem Jenningsa (grudzień), tymczasem Blake będzie rezerwowym PG. Morris mnie nie przekonuje, podobnie jak Turek, ale jakąś tam umiejętność ciskania trójek posiadają. Wierzę za to w Jacksona i to on będzie siłą napędzającą ten zespół, a nie dziecko-center Andre. Po obejrzeniu preseason niestety nie wygląda na to, że nauczył się bronić, ani tym bardziej rzucać te cholerne wolne. Nadzieja w tym, że w trakcie sezonu bardziej się ogarnie i występy 20/20 nie będą pojedynczymi.

 

Taktyka opiera się na pickach z Dre i przede wszystkim trójkach. Jak te zaczną wpadać, to zespół będzie groźny dla dosłownie każdego. Taka taktyka powoduje również, że jak nie wpada, to jesteśmy bezbronni jak niemowlak na autostradzie. Obrona nie będzie naszą wielką siłą, raczej wręcz przeciwnie, więc wszystko bazuje na skuteczności w ataku. Trochę karkołomna perspektywa.

 

Nadzieją całego miasta jest Stanimal, w którego wierzę, że będzie niebawem konkretnym SF, pierwszym od czasu Taya Prince'a. Oby tylko nie załamał się ewentualnymi problemami na początku, ale wygląda mi na kolesia o mocnej psyche. Zawsze to lepsza obpjca oglądać go w s5 niż gorszego z braci Morrisów.

 

Czy Notorius SVG jest w stanie wykręcić te wymarzone 41/41 i wejść do PO? Moim zdaniem nie, za dużo jest elementów, które musiałyby naraz wypalić, żeby się udało. Ale nie mówię, że to niemożliwe i będę trzymał kciuki za chłopaków. Nie przynieście wstydu - Detroit vs. everybody!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No zaczęło się pięknie. Wszystko ładnie zatrybiło, KCP zaskoczył in plus, Dre zrobił swoje (wolne 6/10, lubię to!), ogólnie cała s5 super. Gorzej z ławka, ale widać, że SVG chce dobrze zacząć, żeby nakręcić atmosferę, to dobry pomysł. Stanimal przeciętnie, ale wwidać momentami, że będzie z niego KTOŚ.

Dzisiaj Dżezmeni z Juty zagoszczą w Palace. To trzeba wygrać za wszelką cenę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem mecz, wszyscy ze s5 podwójne zdobycze, KCP in plus, podobnie jak Morris z Turkiem, no i chyba najważniejsze to TEAM SPIRIT (nie mam namyśli polkiego obyczaju chlania w szatni ;-)

 

Poza tym co do Drummnonda to poza zbiorkami z uwagi na fantastyczne warunki (dzis 19zb), wkurza mnie jak mu wpadnie ciskany półhak no i AD biegnie krokiem dostawcznym z rączkami opuszczonymi ciesząc się jak dziecko (kiedy on mentalnie dojrzeje ?), wolne dzisiaj ciskał dobrze, ale kolanek to przy rzucie  osobistym nie ugina i w tym widzę przyczynę marnego rzucania wolnych. Moim zdaniem słabo SVG rotował, gdzie Bulllock ??!!!, ale poza tym zwycięstwo nad Hawks zacne, co tam narzekać

 

a dzisiaj Jazz, GO Pistons

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.