Skocz do zawartości

Poladball


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

...zgłaszam oficjalny protest...
Odwiedziłem ten temat jakiś rok temu i niestrawności przeszły dopiero wczoraj, a dziś jak na złość ktoś tu znowu pisze...
i wkleja...
i z kibla muszę post wysyłać...
Pewnie źle trafiłem, że zobaczyłem, że ten temat żyje...
 
Czy moderator nie mógłby tego wydzielić i wrzucić do jakiegoś innego tematu, aby się na głównej nie pokazywało. Temat proponuje nazwać "Gówno"...
 
Ja sie domyślam, że wcześniej już były bluzgi w tym temacie i wcale się nie dziwię... Tylko niech mi nikt tu z banem nie wyskakuje, bo ja mega jestem cierpliwy, ale drugi raz w ciągu roku mnie to zaatakowało na tutejszym forum, a to już pod recydywę powinno podchodzić...
 
A tak na poważnie, to rok temu nie napisałem, bo jak najprędzej chciałem o tej traumie zapomnieć i udało mi się... Do dzisiaj...
 
Pozdrawiam...
 
...I jakby ktoś miał wątpliwości to nie lubię tego...
 
Przy tym pieseł to ambitna sztuka dla koneserów, a człowiek skurwiel i jego autor wszystkich Łorholi, Dalich i Banksych zjada na śniadanie i nie wysrywa, bo by musiał przy tym zniżyć się do ich poziomu...
 
Pozdrawiam
 
...O!!! Po raz drugi pozdrowiłem...
 
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy moderator nie mógłby tego wydzielić i wrzucić do jakiegoś innego tematu, aby się na głównej nie pokazywało. Temat proponuje nazwać "Gówno"...

Niestety nazwy tematów nie mogą się powtarzać, a tak się nazywa już temat Chicaco Bulls na następny sezon. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nawet ja się tak nie napiąłem w kwestii blokowania tematu o Bogu i polityce

nie pasuje, nie czytać, tak jak ja to zrobiłem z wymienionymi

niektóre wstawki są naprawdę ok i z pomysłem

damn, wchodzić gdzieś by powiedzieć, że się tego nie lubi i ma się to w dupie

"sadochizm"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nazwy tematów nie mogą się powtarzać, a tak się nazywa już temat Chicaco Bulls na następny sezon.

 

No i widzisz... Taki humor to ja rozumiem... Fekaliami rzuciłeś i od razu lajka dostałeś...

A co do tych dwóch kup na jednym forum, to myślę, że to forum jakoś to przyjmie, nawet pomimo solidnego ciężaru obu wspomnianych klocków... ;-)

 

Elwood, daj mi się trochę podroczyć, a nie marudź... ;-)

 

Swoją drogą, to mi się net spinkolił... Chyba wiem od czego...

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.