Skocz do zawartości

Minnesota Timberwolves 15/16


DamianOItalianO

Rekomendowane odpowiedzi

Fajny argument Jedras - LeBron gral 40 minut w PO (genialne pominiecie kontuzji Love'a i Kyriego), wiec Wiggins dalby mu odpoczac. Bełkot.

Grizz, 2x Sixers,Pacers, Knicks oraz Heat i Jazz to nie jest nawet średniotrudny terminarz.

Byli tez Bulls z tego co kojarze no i zapomniales, ze mniej wiecej tak wyglada terminarz na wschodzie. Dwa razy w roku sie trafiaja Spurs, Warriors i OKC, ale na wschodzie trudno o ciezszych rywali niz Jazz, Heat, czy Bulls.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawdę to na dziś brakuje im go to guya na sg/ sf i ten zespół walczyłby o o PO. Trochę nierealne ale Paul George w tej ekipie z marszu zrobiłby z z nich ekipę na drugą rundę PO, sorry Lac i Hou ale w takim wypadku w was bym nie wierzył

Edytowane przez shevcu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czwarty mecz z rzędu bez Rubio i czwarta porażka.

Na 3 minuty do końca Wolves przegrywali tylko 93-94, ale w tym momencie Grizzlies zaliczyli run 8-2 i było w zasadzie po meczu.

Końcówka to dla mnie popis błędów Mitchella. Znowu zbyt długo Towns siedział na ławce. W crunch time na boisku był Miller i LaVine i najwyraźniej Zach był nadal PG, bo miał piłkę w rękach cały czas, a Miller stał w rogu i się patrzył. Oczywiście Andre był dużo lepszy w tym meczu w prowadzeniu gry, ale przecież Zach się uczy, więc po co wygrywać :smile: 2:39 do końca, 3 punkty straty Mitchell bierze timeout, Wolves wychodzą i LaVine oddaje długą dwójkę w pierwszych sekundach akcji. Jak to było rozpisane, to masakra. Jak nie było to Zach powinien zostać wysłany na ławkę po czymś takim. Za chwilę dokładnie to samo. Owszem, trafił dwie trójki w samej końcówce ale były one już bez znaczenia.

Towns miał ciężką przeprawę z Z-Bo i Gasolem dzisiaj, ale i tak pokazał kilka fajnych rzeczy w ataku. W obronie nie radził sobie z Gasolem najgorzej, chociaż chyba ze wszystkich meczów do tej pory przy Gasolu wyglądał najbardziej jak rookie.

Wolves nie mieli odpowiedzi na Z-Bo, świetnie zagrał. Conley bardzo dobry mecz, wpędził LaVine'a w szybkie foul trouble, a dopóki Zach go bronił to robił w sumie co chciał.

No i jeszcze był niejaki JaMychal Green. Nie wiem kto to i Wolves chyba też nie wiedzieli, bo nie mieli pojęcia co z nim zrobić.

Ogólnie najbardziej raziła mnie w oczy końcówka, gdzie Minnesota oddała jakąś chorą ilość dalekich rzutów za dwa punkty. Nie da się momentami na to patrzeć. Dobry mecz zagrał Wiggins i trochę żałuję, że w końcówce graliśmy Zachiem, a nie Andrew. No i zagraliśmy też BARDZO słaby mecz w obronie, najlepszy mecz ofensywny Memphis to nie przypadek.

 

Kevin Garnett przekroczył 50,000 minut i chyba zagrał najlepszy mecz w tym sezonie, ale coraz częściej widać jego wiek w obronie, kiedy nie ustaje na nogach. Nie zmienia to faktu, że KG jest w uchu Townsa non stop i to najlepsze co KATa mogło spotkać. Były momenty, że biegał po boisku razem z Andre Millerem i Princem, kto by się spodziewał, że takie rzeczy będą się dziać w 2015 roku ;)

Ciekawostka: Wolves nie wygrali w Target Center od 7 marca.

Edytowane przez Sachs
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Czwarty mecz z rzędu bez Rubio i czwarta porażka.

 

W tym jest problem, bez Rubia ta drużyna nie wygrywa.

Mam wrażenie, że mecze z Hornets, Indianą i teraz z Memphis z Rubio na parkiecie byłyby jak najbardziej do wygrania.

Nie wiem jak długo potrwa absencja Rubio jednak jeśli przesiedzi kolejny tydzień w garniaku, to będzie bilans 5-10 i będzie cieżko odbudować morale u młodych.

 

Ktoś ma jakieś informacje kiedy Rubio wróci?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma takich informacji niestety, bo nie wiadomo kiedy wróci. W rozgrzewkach bierze udział, rzuca, biega, niby jest ok, ale to kontuzja mięśniowa i na pewno nie będą przyspieszać jego powrotu. Nie chcą żeby złapał coś poważniejszego, więc to wszystko zależy od tego jak Rubio będzie się czuł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto zarwać nockę dla takiego spotkania jak w Miami.

Wrócił generał Rubio i od razu gra drużyny wyglądała o niebo lepiej. A gdy Zach biega jako SG przy Rubio to ręce same momentami składają się do oklasków. Oby takich chwil było jak najwięcej.

Whiteside był momentami nie do przejścia w pomalowanym. Trzeba przyznać, że Wiggins ma jaja. Pod koniec czwartej kwarty Andrzej wszedł pod kosz i został zablokowany. Pomarudził chwilę sędziom, ze był faul. Ci nie ugięci, twardo nic nie było. Piłka znów z autu trafia do Wigginsa. A ten zamiast jakiś rzut z półdystansu, aby się nie narazić na kolejny blok, znów śmiało pod kosz i akcja chyba nawet 2+1. Ma jaja, jest odważny, podoba mi się wsparcie jakie dostaje od kolegów.

 

Shabazz zagrał bardzo dobrze, Payne też wniósł dużo energii z ławki. Bjelica chyba przechodzi kryzys rookiego, ale trzeba na niego stawiać. W końcu się przełamie, a po pierwszych meczach widać, że to gracz dużego formatu.

 

Wg. mnie GM Wolves musi przemyśleć wymianę Martina i pozyskać porządnego PG grającego jako zmiennik Rubio, który w razie tfu tfu kontuzji wejdzie do S5. Lavine mógłby wtedy grać jako SG, gdzie sprawdza się dużo lepiej. A 3 rozgrywającym byłby Miller. Do Martina można dołożyć Jonesa, którego trener zupełnie pomija w rotacji, a szkoda aby się zmarnował.

Edytowane przez DamianOItalianO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto zarwać nockę dla takiego spotkania jak w Miami.

Wrócił generał Rubio i od razu gra drużyny wyglądała o niebo lepiej. A gdy Zach biega jako SG przy Rubio to ręce same momentami składają się do oklasków. Oby takich chwil było jak najwięcej.

Whiteside był momentami nie do przejścia w pomalowanym. Trzeba przyznać, że Wiggins ma jaja. Pod koniec czwartej kwarty Andrzej wszedł pod kosz i został zablokowany. Pomarudził chwilę sędziom, ze był faul. Ci nie ugięci, twardo nic nie było. Piłka znów z autu trafia do Wigginsa. A ten zamiast jakiś rzut z półdystansu, aby się nie narazić na kolejny blok, znów śmiało pod kosz i akcja chyba nawet 2+1. Ma jaja, jest odważny, podoba mi się wsparcie jakie dostaje od kolegów.

 

Shabazz zagrał bardzo dobrze, Payne też wniósł dużo energii z ławki. Bjelica chyba przechodzi kryzys rookiego, ale trzeba na niego stawiać. W końcu się przełamie, a po pierwszych meczach widać, że to gracz dużego formatu.

 

Wg. mnie GM Wolves musi przemyśleć wymianę Martina i pozyskać porządnego PG grającego jako zmiennik Rubio, który w razie tfu tfu kontuzji wejdzie do S5. Lavine mógłby wtedy grać jako SG, gdzie sprawdza się dużo lepiej. A 3 rozgrywającym byłby Miller. Do Martina można dołożyć Jonesa, którego trener zupełnie pomija w rotacji, a szkoda aby się zmarnował.

Zdrowy RR i Miller stykają. Wiggins to sf raczej więc SG większą dziura.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stało się!

McHale został zwolniony z Rockets.

 

czemu o tym pisze w tym temacie?

Po śmierci Sandersa w Minnesocie zaczął na treningach pojawiać się Adelman. Pewnie pod drzwiami kręcił się też Kahn, ale ochroniarze go nie wpuścili do środka. A teraz nie mam wątpliwości, że McHale zatęskni za starym stołkiem i zacznie nachodzić papcia Taylora. Papcio ma sentyment do niego :-/ Jednak Taylor planuje sprzedaż części swoich udziałów ok. 20%, więc może nie będzie nerwowych ruchów w zarządzie.

Najlepsze dla Wolves byłoby gdyby grupie udziałowców z KG na czele udałoby się odkupić drużynę od Taylora. Myślę, że wtedy KG wprowadzałby zmiany w organizacji na wzór Celtic. Pamiętam jakiś wywiad z Nim jak się rozpływał nad organizacją drużyny Celtów, w domyśle porównując ją do "organizacji" Wolves.

Edytowane przez DamianOItalianO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.