Skocz do zawartości

New York Knicks 2015/2016


Gość (Przemek...)

Rekomendowane odpowiedzi

Niech tylko NYK nie myśli o podpisywaniu jakiegoś realnego wzmocnienia, to nie jest i nie będzie drużyna na miarę playoffów, a full tank przez dwa-trzy lata jest o wiele lepszą perspektywą niż 10 miejsce w tak c***owej konferencji.

 

Melo nawet nie szkoda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Realny scenariusz to dla mnie; strech na Calderona, Mudiay z draftu, DeCaroll i Monroe z FA, czyli ogolnie bedzie sredniawka

 

Realny scenariusz to dla mnie; strech na Calderona, Mudiay z draftu, DeCaroll (albo Danny Green) i Gasol z FA, czyli ogolnie nie bedzie sredniawka.

 

Aha. Takie ogólnie pi****lenie odchodzi. Wiadomo, że lepiej mieć 2 niż 4 ale ciągle mówimy tu o zawodnikach na przyszłość a nie o takich którzy już jutro mają tą ligę rozwalić, także spokojnie bo tu bywa różnie. A przede wszystkim nie rozumiem co ma mieć wybór z 4 do tego, że Knicks będą aktywni na rynku FA? Wybór w drafcie jest ważny, bo jakby brali centra to siłą rzeczy by nie uderzali po nich na rynku FA i analogicznie na innych pozycjach, ale aktywni będą! A jeżeli faktycznie centrzy pójdą z nr 1-2, to Knicks będą szukać na rynku a ten w tym roku jest wyjątkowo interesujący, także trochę spokoju. ;)

 

Jak to w NYK, c***owo ale stabilnie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udowodnij ;)

 

Klątwa za oddanie Ewinga do Sonics

 

Przemku i ABS-ie!

 

Klątwa? Wybór rozgrywającego w drafcie sprawi, że na 100% nie zawita do nas pewien RozgRywający9, ulubieniec forum!

Wałek!

Edytowane przez Pan A.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak RR to dobra wiadomość.

 

Ale!

 

Minnesota bierze wysokiego Towns/Okafor

Lakers mogą zrobić psikusa 76ers i przytulić Russella

76ers nie mogą brać kolejnego przez posiadanie w składzie wysokiego więc biorą Mudiay'a 

Wówczas Knicks tulą Okafora/Townsa 

 

Jaki ja jestem głupi i naiwny  :hopelessness:

 

Ale zawsze w zanadrzu zostaje plan C

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem, czy Phill w takiej sytuacji nie zdealuje tego picku.

 

Towns/Okafor mogli być franchise playerami, 4 pick - a więc Mudiay/Russell tego nie gwarantują.

 

Jako reprezentant Hinkiego zaproponuję, że weźmiemy od Was #4 i kontrakt Calderona w zamian za pick Miami i OKC ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma powodów do dramatyzmu. Chciałoby się Okafora lub Townsa ale spokojnie. Rynek FA jest bardzo ciekawy. PJ ma głowę na karku. Poza tym wiara w najwyższe numery picków czasami bywa złudna. Żaden z tych panów to zresztą nie jest zbawienie Nixów (ani nikogo innego) w trybie now.

 

a full tank przez dwa-trzy lata jest o wiele lepszą perspektywą niż 10 miejsce w tak c***owej konferencji.

Jasne, jasne. Wizerunkowe straty się nie liczą? :) Potem znów najpopularniejszym gadżetem będzie coś takiego:

 

knicks-fans.png

 

Nie ma co kolejny sezon tankować, bo NYK to za duża marka na takie zagrywki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne, jasne. Wizerunkowe straty się nie liczą? :smile: Potem znów najpopularniejszym gadżetem będzie coś takiego:

 

knicks-fans.png

 

Nie ma co kolejny sezon tankować, bo NYK to za duża marka na takie zagrywki.

Wizerunkowe straty? NYK są pośmiewiskiem ligi od początku wieku. Być co rok w najgorszej piątce ligi by później wydać maxa na Melo i Stata i raz zagrać w playoffach... Niżej się nie da upaść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem, czy Phill w takiej sytuacji nie zdealuje tego picku.

 

Towns/Okafor mogli być franchise playerami, 4 pick - a więc Mudiay/Russell tego nie gwarantują.

A czy Embiid nie jest już tym franchise playerem Philly? Russell to idealny fit pod ten zespół. Oczywiście na papierze. I chyba na niego są podpaleni od jakiegoś czasu. Trzeba tylko czekać, czy Lakers go nie podbiorą sprzed nosa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wizerunkowe straty? NYK są pośmiewiskiem ligi od początku wieku. Być co rok w najgorszej piątce ligi by później wydać maxa na Melo i Stata i raz zagrać w playoffach... Niżej się nie da upaść.

3 razy zagrali w PO, więc przeproś za kłamstwo albo "zmykaj" z tematu (było co innego ale widmo kolejnych ostrzeżeń zmusiło mnie do edytki ;).

Edytowane przez Pan A.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak RR to dobra wiadomość.

 

Ale!

 

Minnesota bierze wysokiego Towns/Okafor

Lakers mogą zrobić psikusa 76ers i przytulić Russella

76ers nie mogą brać kolejnego przez posiadanie w składzie wysokiego więc biorą Mudiay'a 

Wówczas Knicks tulą Okafora/Townsa 

 

 

Przytulenie Russa/Mudiaya (z naciskiem na tego drugiego, bo taki jest układ w drafcie) to dobre dla nas dobra wiadomość, z perspektywy tego, że na rynku jest od groma podkoszowców w tym roku. I o ile nasza sieć nie zostanie zarzucona na Grega to nie będzie źle. A zostanie zarzucona (hehe) ale nadzieja umiera ostatnia!

Philly pasował niski i pewnie go dostaną, Minny wysoki punktujący i będą go mieli, dziewica, Lakers chcieli podkoszowca i go dostanie, nam pasował niski i go dostaniemy (chyba) - nie jest źle!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 razy zagrali w PO, więc przeproś za kłamstwo albo "zmykaj" z tematu (było co innego ale widmo kolejnych ostrzeżeń zmusiło mnie do edytki ;).

Serio, aż trzy?! O, k****, tak szybko lądowali na rybkach, że byłem pewny swego:P

 

Still, gorszej organizacji obecnie nie ma w NBA, Nets i Hornets próbują nawiązać walkę, ale to jednak nie ta półka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. Phil nie oddaje tego picku i wybieramy Emmanuela w drafcie z 4 numerem.

 

Tylko mam jedno ale: co się z nim stanie jeżeli zabierzemy mu tyczkowatych chińczyków i różne, niechciane nigdzie indziej "ewenementy" światka koszykarskiego? Czy w NBA będzie w stanie (nie mówię, że od razu) wykręcić chociaż 50 % tego co pokazał w CBA? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet liczyłem na to, że kibice Knicks będą świętować, ale niestety nad Knicks czarne chmury wiszą. Zapowiada się, że waszym nowym nabytkiem będzie Mudiay, albo Russell choć Sixers raczej na D'Angelo się pokuszą. Mudiay śmierdzi mi bustem, chyba, że Phil zaryzykuje i wybierze Winslowa, albo Kaminsky'ego. Macie sporo kasy w salary i jak Phil z Millsem tego nie popsują PO za rok powinny być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dupę.....

Wiedziałem, że coś pójdzie nie tak ale nie myslałem że już na początku...........

 

pick 4 i wzięcie Mudiaya jest porażką i wielkim pechem, gościu na moje oko będzie bustem może się okazać kimś w tej lidze ale dałbym na to mniej niż 10%

 

pewnie wpiszę się idealnie w historię nowych NYK, kolejny scorer

 

 

Ciekaw jestem, czy Phill w takiej sytuacji nie zdealuje tego picku.

 

Towns/Okafor mogli być franchise playerami, 4 pick - a więc Mudiay/Russell tego nie gwarantują.

 

Jako reprezentant Hinkiego zaproponuję, że weźmiemy od Was #4 i kontrakt Calderona w zamian za pick Miami i OKC ;]

 

 

Ja biorę! 

 

O tankowaniu za rok nie ma w ogóle mowy, bo nie ma picku. 

 

Co będzie to będzie. Byle nie Love i Rondo, resztę przywitam z otwartymi ramionami, ale patrząc nieufnie... 

 

Dokładnie, trzeba klepać Carolla jak najszybciej i szukać jakiegoś wysokiego.

 

Mam nadzieję że Monroe nie bo nie pasuje do Melo a to w okół niego trzeba tworzyć nową ekipę 

 

 

 

Szkoda, szkoda.....ehhh może coś z tego Jax jeszcze ulepi ale szanse spadają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.