Skocz do zawartości

nowa RELIGIA czyli myNBA2k15 na androida by 2K sports


ignazz

Rekomendowane odpowiedzi

No ja poprzednio nie dałem rady, a grałem sporo i miałem 4,4k miejsce, wiec zrobienie Lega to nie taka prosta sprawa. Ja jestem teraz na 1800 miejscu i mam w zapasie 14 HS :)

Wiem, że prosto nie jest, ale jestem zmotywowany i raczej będę miał jutro czas by posiedzieć do późna.

 

A z innej beczki to pochwalę się pierwszym zakupem leg gracza - sf z utah, chyba dantley. Za 35k, z plusem na off (które ma najlepsze) i 2 dziurami.

A żeby było śmieszmiej to parę minut później dropł mi 2gi leg gracz - sg richmond.

Edytowane przez Zodd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że prosto nie jest, ale jestem zmotywowany i raczej będę miał jutro czas by posiedzieć do późna.

 

A z innej beczki to pochwalę się pierwszym zakupem leg gracza - sf z utah, chyba dantley. Za 35k, z plusem na off (które ma najlepsze) i 2 dziurami.

A żeby było śmieszmiej to parę minut później dropł mi 2gi leg gracz - sg richmond.

Ładnie aczkolwiek ja wolę od razu leg pro kupować, bardziej się opłaca. Chyba, że masz sporo wildów odłożonych :)

 

U mnie ostatnio susza jeżeli chodzi o picki... chyba 1 epic tylko wpadł i żadnego leg od jakichś 1000 gier :/

 

Ja na chwilę obecną jestem w top 1600 (2300 punktów). Foil leg to byłby super wynik, ale jakoś w niego nie wierzę, jak będzie zwykły leg, to będę happy. Mam na jutro wieczór odłożone już 25 HS (z draft picków).

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba, że masz sporo wildów odłożonych :)

 

Nie jest źle. Mam ich 6 obecnie i czas będzie zacząć ich na leg pro przeznaczać.

 

Ja na chwilę obecną jestem w top 1600 (2300 punktów). Foil leg to byłby super wynik, ale jakoś w niego nie wierzę, jak będzie zwykły leg, to będę happy. Mam na jutro wieczór odłożone już 25 HS (z draft picków).

 

Zwykły pewnie koło 2.5k punktów powinno styknąć, a z Twoją ilością HS to masz 250 punktów w zapasie.

Ja z kolei zastanawiam się czy by nie kupić HSów, ale to zobaczę w wieczorem i w nocy jak będzie szło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest źle. Mam ich 6 obecnie i czas będzie zacząć ich na leg pro przeznaczać.

 

Zwykły pewnie koło 2.5k punktów powinno styknąć, a z Twoją ilością HS to masz 250 punktów w zapasie.

Ja z kolei zastanawiam się czy by nie kupić HSów, ale to zobaczę w wieczorem i w nocy jak będzie szło.

No to masz luzik, 3 leg pro karty możesz zrobic :) to już w pelni wystarczy na zwycięstwa w sezonach na leg tierze zeby dostawac leg karty :)

Ja nie mam niestety zadnego wilda :(, ale mam 2 leg pro karty :)

 

Poprzednio ponad 2,5k punktów nie starczyło na leg i mialem 4,4k miejsce :)

 

Teraz mam juz 2,5 k punktow i 1900 miejsce, wiec powinno sie udać leg zdobyć.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie co robicie z SRami niepotrzebnymi? Oplaca sie sprzedawac (ktos kupuje?), czy po prostu do treningu innych kart wykorzystac?

Ja próbuje sprzedawać, codziennie wystawiam na 12h, czasami się jakaś sprzeda, ale bardzo rzadko i to za minimum w opcji kup teraz.

 

do treningu też czasem wykorzystuje, zwlascza te, ktore miałem z 15 lvl, ale poswiecam je tylko na legendary :)

 

W  RC wyciągnąłem 1444 miejsce ponad 3,7k punktów. Dobrze, że miałem prawie 40 HS odłożonych z draft picków.

 

Foil Leg Beal zdobyty.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SR już się raczej nie sprzedają

Z hs rzeczywiście jest błąd raczej wizualny

 

Jak poszło?

 

Top 100 i Wall foil

 

W czasie tego rc wydałem 200 k na hs ale cześć kasy wróciła

 

Wylisowalem 2 leg i 14 epicow stąd oceniam weekend jako udany.

 

Wall z miejsca robi mi s5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SRy jak sie sprzedadzą to fart max. Teraz to już głównie do treningu się nadają i ewentualnie w wersji pro do rttc jak nie ma się po 5 graczy na każdą pozycję od pro UR w górę.

 

A na tym rc wbiłem foil beala (1834 miejsce ostatecznie przy ciut ponad 3,3k pkt). Zarwałem część nocy, ale teraz akurat mogłem sobie na to pozwolić. Pewnie pierwszy i ostatni taki raz. Trochę pechowo dostałem go z plusem na def i reb, ale ujdzie w tłoku. Lepszego i tak sg leg obecnie nie mam (richmond poszedł na sell).

Aby być w top 1000 po walla nawet nie chcę myśleć ile by potrzeba było. A tym bardziej na wersję foil.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja sie dla odmiany pozale :)

Mialem 16k miejsce o 23, spokojnie poszedlem spac i z rana widze wynik 20382......

Zamiast dorobic sie 3 w mojej karierze epica dostalem zafoiliowanego <shaq_voice>JaVALE McGee</shaq_voice>.....

...najgorsze jest to, ze mi sie przyda :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SRy jak sie sprzedadzą to fart max. Teraz to już głównie do treningu się nadają i ewentualnie w wersji pro do rttc jak nie ma się po 5 graczy na każdą pozycję od pro UR w górę.

 

A na tym rc wbiłem foil beala (1834 miejsce ostatecznie przy ciut ponad 3,3k pkt). Zarwałem część nocy, ale teraz akurat mogłem sobie na to pozwolić. Pewnie pierwszy i ostatni taki raz. Trochę pechowo dostałem go z plusem na def i reb, ale ujdzie w tłoku. Lepszego i tak sg leg obecnie nie mam (richmond poszedł na sell).

Aby być w top 1000 po walla nawet nie chcę myśleć ile by potrzeba było. A tym bardziej na wersję foil.

Zodd a nie zskoda Ci było Richmonda? PRzeciez zawsze mozna go wykorzystac do sezonów?

Mój Beal ma plusy na PM i REB wiec ciut lepiej, ale niewiele.

Ja mam np problem z LEG PG, bo mam 3-ech, ale mam też jednego epic pro PG i jeden Leg PG sie marnuje uwazasz ze lepiej go sprzedac, czy czekac az moze wpadnie taki sam i zrobić go na Pro? :smile:

 

Kuźwa no nie trafiłem S.Curry'ego... Mój 4 Leg PG :( Załamię się...

Edytowane przez P_M
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zodd a nie zskoda Ci było Richmonda? PRzeciez zawsze mozna go wykorzystac do sezonów?

Mój Beal ma plusy na PM i REB wiec ciut lepiej, ale niewiele.

Ja mam np problem z LEG PG, bo mam 3-ech, ale mam też jednego epic pro PG i jeden Leg PG sie marnuje uwazasz ze lepiej go sprzedac, czy czekac az moze wpadnie taki sam i zrobić go na Pro? :smile:

 

Kuźwa no nie trafiłem S.Curry'ego... Mój 4 Leg PG :( Załamię się...

 

Nie było mi szkoda. Mam obecnie zrobionych 6x pro epici (w tym 2x sf). Ze sprzedaży Richmonda zakupiłem już lepszego leg Fraziera (z plusem na PM i 2 slotami), którego zrobię na pro (więc 1 wild mniej zawsze).

Więc mam w sumie dobry materiał obecnie na 3x pro leg z kosztem 5 wildów. Zostanie mi jeden, choć zobaczę i może jak trafię tanio to dokupię do pg lub sf jeszcze jedną leg kartę bo wtedy wildy 2 bym miał na pf/c. Zobaczę jak wyjdzie gdy sprzeda mi się leg Tracy (wpadł dosłownie przed kwadransem).

 

Na chwilę obecną legendy wolę sprzedać i mieć rp na karty bardziej mi potrzebne. Jak już będę miał to co chcę to wtedy mogę sobie zostawiać na sezon legendy. A na bank jedną z kart u mnie musi być Duncan i nie ma bata ;) Niech tylko trafię taką wersję jaka mnie interesuje.

 

A co ja bym zrobił z Twoimi pro leg pg? Powyżej w sumie opisałem, ale w skrócie - pewnie bym sprzedał by kupić coś bardziej pasującego. Pewnie tego Currego bym zostawił bo go lubię ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga. W rttc najlepsza karta w grze.

Wade z mega statami

Uwaga. W rttc najlepsza karta w grze.

Wade z mega statami

i w cholerę grania więc nie opłaca się ;p

w ogóle wg mnie rttc jest takie sobie - rc jest o niebo lepsze i łatwiejsze do zrobienia. w rttc jak dotąd max do UR karty dochodziłem i nawet nie mam zamiaru próbować iść wyżej bo szkoda czasu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj. Rc jest bardziej czasochłonne

 

Wolę spokojne rttc

 

Jutro robimy prezenty i leg pro oraz singles można kupić za minimum.

 

Mamy z chłopakami z us taka zabawę w snajpera

Dajemy znać co kiedy na aukcji i kto pierwszy ten lepszy

Ale najlepiej być w komunikatorze z nami

Info w czasie rzeczywistym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.