Skocz do zawartości

TUTAJ KOMENTUJEMY ŁAPU-CAPU


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, RappaR napisał:

Ale masz kompleksy :D

ja? jakie?

w temacie łapcu-capu wklejacie posty często nowych lub innych użytkowników z którymi się po prostu nie zgadzacie, równie dobrze moglibyście zrobić temat dla siebie "Loża szyderców" i wklejać wszystkie posty które Wam nie pasują . coś jest z Wami nie tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Koelner napisał:

nie masz jeszcze moda ? usuń posty flubera i rappara bo są zbyt inteligentni aby tam wklejać . zarys tego działu od czasów e-basketu był aby wklejać literówki , błędy ortograficzne i jakieś gafy a tutaj Panowie zrobili kolejny temat aby spuścić sobie ciśnienie i poczuć się lepiej . 

Zapraszam do zapoznania sie z 1szym postem w temacie lapu capu.

Lol w ogole teksty 'nie rozumiecie idei lapu capu!' same powinny tam trafiac (i tak - uwazam, ze ten konkretny wpis flubera jest c***owy i powinien zostac skasowany razem z calym dzialem all time fantasy :P).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, Koelner napisał:

ja? jakie?

w temacie łapcu-capu wklejacie posty często nowych lub innych użytkowników z którymi się po prostu nie zgadzacie

Z kims Ci sie pomylilem, ja do lapu capu nie wrzucalem nic chyba z rok a jak kiedys dawniej czasem cos wrzucilem to raczej nie cytaty w stylu tego z dzisiaj:)

19 minut temu, julekstep napisał:

Zapraszam do zapoznania sie z 1szym postem w temacie lapu capu.

Lol w ogole teksty 'nie rozumiecie idei lapu capu!' same powinny tam trafiac (i tak - uwazam, ze ten konkretny wpis flubera jest c***owy i powinien zostac skasowany razem z calym dzialem all time fantasy :P).

No byc moze jest. Wrzucilem to bo generalnie nie przyszloby mi do glowy gracza ktory zostal wybrany do top 10 shooterow dekady i jest top 10 graczem nba gdy jego najmocniejsza strona jest shooting i ktory w tym sezonie trafia najwiecej trojek w karierze na skutecznosci takiej jak srednia z kariery i ktory rzuca glownie po kozle z obronca nazwac gorszym shooterem od goscia ktory rzuca glownie open i wide open catch and shoot przy dwa razy mniejszym volume i ze skutecznoscia o 3% wieksza niz lillard.

I wydawalo mi sie ze tu nie mozna miec watpliwosci kto jest lepszym shooterem. Najwyrazniej sie mylilem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, ely3 napisał:

Ale się dajesz robić jak dzieciak Rapparowi. Przyjrzyj się jeszcze raz gazetce umieszczonej przez niego/ Tam cena za 30 sztuk to 11,99 a nie 8,99. Taka cena jest kiedy kupisz 60 jajek . A kto kupuje 60 jajek? Skoro byla mowa o cenie za 30 jajek to trzeba brać 11,99 a nie cenę 18 złoty za 60 sztuk

Czy taki post, gdzie ktoś nie potrafi przeczytać gazetki z biedronki liczy się jako łapu capu, czy musi być dodatkowo błąd ortograficzny?

@Koelner

Wypowiedź się jako znawca?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, RappaR napisał:

Czy taki post, gdzie ktoś nie potrafi przeczytać gazetki z biedronki liczy się jako łapu capu, czy musi być dodatkowo błąd ortograficzny?

Do łapu-capu to powinna trafić cała nasza dyskusja, w której 5 poważnych facetów głowi się nad tym, ile kosztowały jajka w Biedronce w zeszłym miesiącu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, RappaR napisał:

 

@Koelner

Wypowiedź się jako znawca?

bardzo proszę. wstaw do łapu capu post ,następnie odnieś się w temacie ad persona przy okazji ubliżając oraz przewidując jego status materialny , wielkość kredytu, oczywiście wspomnij o kompleksach oraz szmaceniu i poczuj się lepiej. typowa rozrywka usera uważającego się za inteligentniejszego oraz z wyższego poziomu , może dlatego samotnego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Pepis21 napisał:

Było o eMkach, ale o eLkach nie widziałem no chyba, że przegapiłem to wtedy przepraszam. Na pewno zauważyłem leczo na sam początek rozmowy i nie powiem zjadłbym, chyba sobie będzie któregoś dnia na obiad strzelić. :D

Jeśli z dyskusji wyniosłeś tylko ochotę na leczo, to właśnie radzę przestać czytać - w ten sposób okazałeś się jedyną osobą, która na dyskusji coś zyskała :)


Zwycięzca :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.