Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Cardi napisał:

Zdaje się, że odpowiedzialem kilka postów wcześniej.

Czyli uwazasz ze korwin wychodzi na porabanego w kazdym wywiadzie przez pytajacych i po prostu trudno jest znalezc dziennikarza przy ktorym korwin nie bedzie wygladal jak oszolom?;) spoko:)

Najgorsze jest to ze opowiadasz bzdety jak to konfederacja to ludzie tacy jak mentzen co sie madrze wypowiadaja i maja program a potem wyborcy konfederacji najwiecej glosow oddaja na oszolomow typu korwin i braun a mentzen nie wchodzi:) glosowac na korwina lub brauna mozna albo z powodu skrajnej glupoty albo dla jaj:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

Czyli uwazasz ze korwin wychodzi na porabanego w kazdym wywiadzie przez pytajacych i po prostu trudno jest znalezc dziennikarza przy ktorym korwin nie bedzie wygladal jak oszolom?;) spoko:)

Ja pi****le. Inaczej nie umiem tego skomentować.

2 minuty temu, fluber napisał:

Najgorsze jest to ze opowiadasz bzdety jak to konfederacja to ludzie tacy jak mentzen co sie madrze wypowiadaja i maja program a potem wyborcy konfederacji najwiecej glosow oddaja na oszolomow typu korwin i braun a mentzen nie wchodzi:) glosowac na korwina lub brauna mozna albo z powodu skrajnej glupoty albo dla jaj:)

To też już dyskutowaliśmy. Mentzen gdyby chciał po trupach dojść do sejmu to miał propozycję startu z Gdyni skąd dostał się Dziambor. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Cardi napisał:

Ja pi****le. Inaczej nie umiem tego skomentować.

To też już dyskutowaliśmy. Mentzen gdyby chciał po trupach dojść do sejmu to miał propozycję startu z Gdyni skąd dostał się Dziambor. 

Dotarlo to do Ciebie?:) sluszna reakcja:)

To mile wiedziec ze mentzen nie chcial sie tam dostac z list konfy. Chlop ma resztki rozsadku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Cardi napisał:

Z każdym twoim postem utwierdzam się w przekonaniu, że dyskusja z tobą jest bezcelowa.

To naturalne, jestes fanatykiem, ktory broni najbardziej idiotycznych tekstow korwina ktore sa nie do obrony i kazda osobe ktora probuje ci to wyjasnic traktujesz jak wroga ktory probuje potluc wydmuszke w ktorej sie zamknales i zamiast porozmawiac i nie daj Boze zrozumiec ze jestes w bledzie wolisz zamknac oczy, zatkac uszy i potulnie wczolgac sie z powrotem do kokonu w ktorym czujesz sie bezpiecznie, swiat jest prosty a wszystkim rzadzi niewidzialna reka rynku:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

To naturalne, jestes fanatykiem, ktory broni najbardziej idiotycznych tekstow korwina ktore sa nie do obrony i kazda osobe ktora probuje ci to wyjasnic traktujesz jak wroga ktory probuje potluc wydmuszke w ktorej sie zamknales i zamiast porozmawiac i nie daj Boze zrozumiec ze jestes w bledzie wolisz zamknac oczy, zatkac uszy i potulnie wczolgac sie z powrotem do kokonu w ktorym czujesz sie bezpiecznie, swiat jest prosty a wszystkim rzadzi niewidzialna reka rynku:)

 

22 minuty temu, Cardi napisał:

No tak, zapomniałem że wiesz lepiej co uważam :) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, fluber napisał:

Na pewno wiem lepiej jak wygladasz z boku:) to samo widzi @RappaR @julekstep @josephnba i mozesz to przyjac lub patrz wyzej:)

Forumowe autorytety? 

Fluber niczym Wałęsa - to ja obaliłem. A reszta robiąca za Jana Pawła II, Geremka I kogoś trzeciego, którzy "nie przeszkadzali". 

PS. Musiałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konfederacja w pierwszej kolejności złoży ustawę antyLGBT. Miło, że pokazują swoją prawdziwą twarz od samego początku:) Zawrze w niej między innymi "uwolnienie przestrzeni publicznej od różnego rodzaju prowokacyjnych symboli, prowokacyjnych zachowań" oraz "zakaz Marszów Równości"

A gdyby jednak coś zorganizowali mimo zakazu to:

Cytat

Konfederacja na pewno nie będzie wysyłać funkcjonariuszy policji, bezpieki, przeciwko normalnym ludziom po to, żeby osłaniali parady dewiantów

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale będzie wysyłać policję żeby ochraniała parady faszyzujących i innych dewiantów szowinisttcznych?

Bo ja różnicy między jednymi a drugimi nie widzę 

Swoją drogą teraz PiS będzie miał podnóżków którzy mu będą robic zasłony dymne dla niepopularnych reform. W sposób zamierzony czy te nie konfa będzie robić dla Kaczyńskiego!

 

Z innej beczki

Afera banasiowa zatacza coraz szersze kręgi

Ukrywanie wałków z vatem współpracownika banasia od 2016 roku!

W czasie kiedy premiery nasze chwaliły się szczelnością!

Grubo

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, RappaR napisał:

Dużo ciekawsze są dane. 10 tysięcy postów przez 20 miesięcy.  Jakieś 15 dziennie.

Typowy fanpage polityczny na FB ma pod swoimi zdjęciami po kilkaset, a takich są kolejne setki. 

Ale to na wszystkie opcje polityczne??? Bo tam sa i konta propis i propo. To jest przeciez tyle co nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.