Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

Za Kurskiego TVP to czysta propaganda, a przed nim za PO telewizja publiczna, to jak to ujął vasquez, w miarę obiektywne przyglądanie się władzy. Jakoś tak to ujął. Nie taki młody jestem I pamiętam, TVP za Unii Wolności, za rządów Kwiatkowskiego gdy rządowi Buzka wytykano dzień w dzień kolejną ofiarę mrozów, pamiętam jak w programie "Co pani na to" debatowały cztery Magdaleny Środy plus prowadzący na jedną Fedyszak Radziejowską, jak TVP produkowała dokumenty Pani Arnold albo "Dramat w trzech aktach, pamiętam rzetelność Lisa, Kraśki i Lewickiej. I to w czasach gdy jakieś 25% czynnych wyborców posiadała jedynie Tygodnik Soludarność, przez kilka lat Wprost i Uważam Rze I Rzepę. Nie było takiego dostępu do internetu I nie miało się wyboru żeby przełączyc w kazdej chwili na TVN czy polsat. 

Teraz slysze przekaz o czyms niewybaczalnym bo jak to możliwe żeby jakaś prawica mogła mieć swój kanał komunikacji ze społeczeństwem. Stosunek sil w mediach zmienil sie z 95 do 5 na 60 do 40. Dla vasquezów problem jest taki że I'm marzy się sytuacji stosunku sil 100 do 0.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, DeltaCenter napisał:

a przed nim za PO telewizja publiczna, to jak to ujął vasquez, w miarę obiektywne przyglądanie się władzy. Jakoś tak to ujął.

Przed Kurskim w programie Tomasz Lis na żywo, programie prowadzonym przez niezwykle obiektywnego i niezaangażowanego politycznie dziennikarza, jakiś tydzień przed wyborami prezydenckimi, w porze największej oglądalności, atakowano w sposób bezczelny dziecko kandydata na prezydenta z PIS-u, wrzucając wypowiedzi Kingi Dudy, które nigdy nie miały miejsca i zostały wyssane z brudnego palca, o tym że jak Duda zostanie prezydentem to zabierze "Idzie" Oskara na przykład. Był to oczywiście przykład w miarę obiektywnego przyglądania się władzy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, jack napisał:

Obejrzyj proszę pogram Studio Polska, dostępny tu: https://vod.tvp.pl/video/studio-polska,21092019,44186263

I podaj przykład jakiegokolwiek programu z TVN, których choćby zbliża się do niego poziomem stronniczości i propagandy.

 

Na Wspólnej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, karl napisał:

Mamy całkowicie odmienne zdanie co do wcześniejszych przekazów idących z TV. Dość powiedzieć, że dopiero teraz paski z Wiadomości robią furorę w internecie :)

Dziś w internecie furorę robi byle dzieciak który puści bąka. O co tyle hałasu jak mało kto dziś ogląda TV. Lubię ten przekaz @jack

Mieliscie swoje Radio Maryja, TV Republika. O co Wam chodzi? 

Miej swój klub Utah Jazz, kto wam zabrania sprowadzac Duranta czy Kawhiego. 

19 minut temu, julekstep napisał:

Jak to zmierzyłeś? :) 

Za pomocą ilosci komentarzy pod artykułem na gazeta.pl

5 minut temu, jack napisał:

Obejrzyj proszę pogram Studio Polska, dostępny tu: https://vod.tvp.pl/video/studio-polska,21092019,44186263

I podaj przykład jakiegokolwiek programu z TVN, których choćby zbliża się do niego poziomem stronniczości i propagandy.

 

Śniadanie mistrzów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, DeltaCenter napisał:

Lubię ten przekaz @jack

Mieliscie swoje Radio Maryja, TV Republika. O co Wam chodzi? 

I tak powinno być, każdy ma swoje TV Republika czy inne TVN a wszyscy mają publiczne TVP. Czy to wina widzów TVN, że TV Republika była marna jakościowo i nie puszczała fajowych seriali? Trzeba było kupić odkupić od TVP licencję na koło fortuny. 

 

 

Edytowane przez jack
dla jasności, nie oglądam TVN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jack

Problem był taki, że przez prawie cały okres III RP, najzwijmy to umownie, jedna strona miała na wyłączność TVP oraz TVN(GW).  Ciekawe czy w Wiadomościach znajdziesz podobny Materiał do tego jaki opublikowano w glownym wydaniu Faktow TVN kilka lat temu. Drżącym glosem Kolenda-Zaleska rzekomo cytowala Kaczyńskiego, który podobno miał mówić o "prawsziwych Polakach", zadnego nagrania audio czy video z tej wypowiedzi. A do tego w materiale wypowiedzi ekspertów w tym Edelmana, kilka migawek z archiwalnych zdjęć ludzi w pasiakach z niemieckich obozów zagłady. I tak kilka tygodni grzano temat. Z premedytacja temat zmyślono, vasquezy wierza do dzis. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, DeltaCenter napisał:

@jack

Problem był taki, że przez prawie cały okres III RP, najzwijmy to umownie, jedna strona miała na wyłączność TVP oraz TVN(GW).  Ciekawe czy w Wiadomościach znajdziesz podobny Materiał do tego jaki opublikowano w glownym wydaniu Faktow TVN kilka lat temu. Drżącym glosem Kolenda-Zaleska rzekomo cytowala Kaczyńskiego, który podobno miał mówić o "prawsziwych Polakach", zadnego nagrania audio czy video z tej wypowiedzi. A do tego w materiale wypowiedzi ekspertów w tym Edelmana, kilka migawek z archiwalnych zdjęć ludzi w pasiakach z niemieckich obozów zagłady. I tak kilka tygodni grzano temat. Z premedytacja temat zmyślono, vasquezy wierza do dzis. 

O tym mowa? 

A tu jeszcze na czasie kpi z osób chorych umysłowo:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, fluber napisał:

A ile czasu tłukła się TV Trwam o miejsce na Multiplexie? Republika na Multiplex trafiła chyba dopiero po tym jak Platforma w 2015 przegrała wybory.

Taki kwiatek z wiki: Od 1 października 2014 stacja rozpoczęła nadawanie na platformie satelitarnej Platforma Canal+ na pozycji 28 dla abonentów pakietu Comfort+ oraz w ofercie programowej Orange TV; w tym czasie kanał był dostępny w zasięgu 19,3% całej Polski.

Śmieszne to w kontekście wpisów @jack

2 minuty temu, lorak napisał:

czyli trollujesz pisząc 50-50, bo nie masz podstaw ku takiemu stwierdzeniu. ok.

Oczywiście.

Ja jestem forumowym trollem, Ty forumowym specem od statystyk.

Z wielką siłą łączy się wielka odpowiedzialność, więc od Ciebie powinno się oczekiwać metodologii :) (sam napisałeś, że 'trolluję', więc jak widać ja odegrałem swoją rolę prawidłowo)

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, jack napisał:

O tym mowa? 

A tu jeszcze na czasie kpi z osób chorych umysłowo:

 

Po tym poście o oczyszczalni myślałem, że jesteś trochę mądrzejszy, ale wrzucając te powycinane kawałki udowadniasz, że się myliłem:)

Zresztą nie powinieneś wypowiadać się o TVP po tym, jak wygłosiłeś tyradę, jaką propagandę serwują o tym, że zrobią w tydzień rurociąg na Wiśle, który przejmie na ścieki, bo się nie da, po czym po tygodniu ten rurociąg stał, tak jak podali:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, julekstep napisał:

Taki kwiatek z wiki: Od 1 października 2014 stacja rozpoczęła nadawanie na platformie satelitarnej Platforma Canal+ na pozycji 28 dla abonentów pakietu Comfort+ oraz w ofercie programowej Orange TV; w tym czasie kanał był dostępny w zasięgu 19,3% całej Polski.

Śmieszne to w kontekście wpisów @jack

Oczywiście.

Ja jestem forumowym trollem, Ty forumowym specem od statystyk.

Z wielką siłą łączy się wielka odpowiedzialność, więc od Ciebie powinno się oczekiwać metodologii :) (sam napisałeś, że 'trolluję', więc jak widać ja odegrałem swoją rolę prawidłowo)

już to chyba kiedyś wrzucałem, no ale masz: 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, julekstep napisał:

Taki kwiatek z wiki: Od 1 października 2014 stacja rozpoczęła nadawanie na platformie satelitarnej Platforma Canal+ na pozycji 28 dla abonentów pakietu Comfort+ oraz w ofercie programowej Orange TV; w tym czasie kanał był dostępny w zasięgu 19,3% całej Polski.

Śmieszne to w kontekście wpisów @jack

z tego samego źródła: 24 kwietnia 2013 wydano oświadczenie o podpisaniu umowy na nadawanie kanału w platformie Cyfrowy Polsat

Kto chciał ten miał i to po taniości. W czym problem? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, jack napisał:

z tego samego źródła: 24 kwietnia 2013 wydano oświadczenie o podpisaniu umowy na nadawanie kanału w platformie Cyfrowy Polsat

Kto chciał ten miał i to po taniości. W czym problem? 

ja np nie miałem nigdy cyfrowego polsatu ani canal+ (patologii pincet plus nie stać :( )

no ale czaję twój mindset tutaj, tylko że teraz też masz Nesweeka, Poliytkę, GW i TVN, więc "co Cię boli"?

@lorak - jak bym miał 2 godziny na filmik na YT, albo na przeczytanie jakiejś analizy (analizowałeś autorów tak btw?) to bym se pograł w lola. Wydawanie hajsów z podatków Koelnera i innych zaradnych współobywateli jest czasochłonne :(

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, julekstep napisał:

ja np nie miałem nigdy cyfrowego polsatu ani canal+ (patologii pincet plus nie stać :( )

no ale czaję twój mindset tutaj, tylko że teraz też masz Nesweeka, Poliytkę, GW i TVN, więc "co Cię boli"?

@lorak - jak bym miał 2 godziny na filmik na YT, albo na przeczytanie jakiejś analizy (analizowałeś autorów tak btw?) to bym se pograł w lola. Wydawanie hajsów z podatków Koelnera i innych zaradnych współobywateli jest czasochłonne :(

@julekstep

Rzuć sobie okiem na stronę 31 ( wykres 13) i stronę 33 ( wykres 14)i stronę 34 ( wykres 15) tego raportu

Zajebisty jest ten raport:)

 

Podmiot, względem którego pojawiły się negatywne
określenia („Wiadomości” TVP)

Liczba
wskazań
Prawo i Sprawiedliwość 5
Opozycja 4
Platforma Obywatelska 2
radni koalicji obywatelskiej miasta Warszawy 1
Władze miasta Częstochowy z prezydentem Krzysztofem
Matyjaszczykiem z SLD na czele
1
Rafał Trzaskowski; Opozycja 1
Władze Warszawy 1
Hanna Gronkiewicz Waltz 1
Bartłomiej Misiewicz 1
PO-PSL 1

 

Podmiot, względem którego pojawiły się negatywne
określenia („Fakty” TVN)

Liczba
wskazań
Prawo i Sprawiedliwość 7
Andrzej Duda 6
Hanna Zdanowska 3
Mateusz Morawiecki 3
Rząd 2
Uczestnicy marszu niepodległości 2
Agnieszka Maria Dudzińska 1
CBA 1

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.