Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, quevas napisał:

zmuszanie ludzi do znoszenia nieludzkiego bólu w sytuacjach beznadziejnych, w imię jakieś tępej doktryny, to wg niego "upominanie się o godność człowieka"

gdyby bełkot tej wstrętnej ropuchy nie miał wpływu na stanowienie  norm prawnych w tym wyznaniowym zapyziałym państewku, to by można machnąć ręką z politowaniem

No mi chodziło z tym wygłupieniem o to ze i Hitler był przeciwnikiem aborcji (jego demokratyczni poprzednicy nie mieli nic przeciwko) a i Stalin zakazał jej w 1936. Arcybiskup założył (tak robi większosc ludzi) ze jeśli ktoś jest uważany za potwora to na pewno w kluczowych sprawach miał/ma inne zdanie" bo ja jestem dobry a oni źli"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, fluber napisał:

@mayor jak wyglada sytuacja z tym dorianem bo u nas jedna polowa mediow pisze o huraganie 5 kategorii i 3 najwiekszym w historii ktory ma objac floryde, karoline polnocna i poludniowa a druga pokazuje trumpa na golfie i twierdzi ze to burza tropikalna ktora nie dotrze nawet do usa.

Wg Miami Herald to jest 5 kategorii ale ominie USA a jeśli zahaczy wybrzeże to pewnie we wtorek i to raczej obrzeżem gdzie jest 1 kategorii huraganem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, Koelner napisał:

dlaczego Jarek siedział w I rzędzie? to zgodne z protokołem dyplomatycznym ?

Ja pierdolę...  Ale może to i dobrze. Sam tego nie wymyśliłeś więc pewnie TVNGW media już temat poruszyły i będą  tym trąbić parę dni. W sam raz tak żeby KO straciła ze 2-3 punkty w sondażach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Sebastian napisał:

Ja pierdolę...  Ale może to i dobrze. Sam tego nie wymyśliłeś więc pewnie TVNGW media już temat poruszyły i będą  tym trąbić parę dni. W sam raz tak żeby KO straciła ze 2-3 punkty w sondażach. 

na UG miałem pół roku przedmiot z Siborą i akurat jestem wyczulony na tym punkcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak nawiązując do starego watku, tym razem sztuczna inteligencja uczy nas grac w pokera:

"these AI's have really shown there's a whole additional depth to the game that humans haven't understood, even brilliant professional players who have played millions of hands"

https://arstechnica.com/science/2019/07/facebook-ai-pluribus-defeats-top-poker-professionals-in-6-player-texas-holdem/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno Ziemkiewicz jest najpopularniejszym prawicowym dziennikarzem.. No cóż to tylko wyrazy współczucia. Bo facet mocno się stara o miano najgłupszego dziennikarza

Ostatnio stwierdził ,że jakby Hitler napadł na Polskę to opozycja by się cieszyła. Rozumiem spór polityczny ale to już taki poziom gadania głupot ,że uwierzy w to chyba tylko człowiek jeszcze głupszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, ely3 napisał:

Mały update

Ziemkiewicz na twiterze ma najwięcej followersów ze wszystkich prawicowych dziennikarzy więc słówko podobno zamieniam na jest

Ciekawe na jakiej zasadzie Julekstep stwierdził swoje zdanie.. Na bazie własnego widzimisie czy jednak stoją za tym jakies fakty

To teraz drogi komentatorze rzeczywistości opisz jak badałeś 'prawicowość' tychże followersów (bo z tego co kojarzę to tam część tych followersów go - słusznie zresztą - jebie + ma jakieś beka fanpejdże etc). Czy to podobno prawicowcy?

Aha Kurski ma praktycznie tyle samo 'followersów'.

Aha nr 2 - Jachira ma najwięcej wyświetleń na YT spośród lewicowcych performerów (Urbana nie liczę, bo on aktualnie jest w opozycji do wszystkich)

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 1  co ma Jachira wspólnego z Ziemkiewiczem i w jaki sposós cokolwiek to wnosi do dyskusji na temat tego jakie głupoty gada Ziemkiewicz. Jak choćby ta że Polska wg niego powinna być współpracownikiem Hitlera

Po 2 - Od kiedy głosy anty nie sa oznaką popularności. Wątek Lakers jest najpopularniejszy na naszym forum nawet jeśli 40% wpisów tworzą tam antyfani. Chcesz powiedzieć ,że przez głosy anty ten wątek nie jest najbardziej popularny

Po 3 -  Jachira jest bardziej znana z tego co widze w środowisku prawicowym a nie lewicowym więc zgodnie z Twoją definicją nie można twierdzić ,że jest popularna. Ja nadal nie wiem kto to jest ani nawet nikt z moich lewicowych znajomych - Co nie jest pewnie żadną wykładnią ani sondażem niemniej pokazuje jak niski rozgłos ma ta osoba. Zreszta jeśli masz na myśli Klaudię Jachirę to ona ma 3 tys followersów na twiterze ( nie wiem nadal bo to efekt minuty szukania w google o kogo ci chodzi). No to rzeczywiscie dyskutujesz o tym samym poziomie zasięgu

Nie sądziłem ,że aż tak bardzo odlatujesz w komentowaniu rzeczywistości. To jakby porównać problemy gospodarcze San Marino z problemami gospodarczymi Wielkiej Brytanii. MA to mniej więcej taki sam sens jak Twoja wypowiedź. Nie zmieniasz mojego poczucia ,że gadasz od czapy i nie na temat.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ely3 napisał:

Podobno Ziemkiewicz jest najpopularniejszym prawicowym dziennikarzem.. No cóż to tylko wyrazy współczucia. Bo facet mocno się stara o miano najgłupszego dziennikarza

Eeee, daleko mu do Tomasza Lisa, który obserwujących ma ze 5 razy więcej i Ziemkiewiczowi daleko do niego:)

Gdańsk zapłacił blisko 50 tysięcy złotych faktury dla koncernu Ringer Axel Springer za "usługę wywiadu i publikacji" pomiędzy 27 maja a 4 czerwca:

http://wybrzeze24.pl/aktualnosci/hojnosc-gdanska-wywiad-za-49-000-zlotych

Akurat w tym czasie ukazał się wywiad w Newsweek z panią Dulkiewicz na okładce:

image.jpeg.08381b688fdaca8f206a0769511449be.jpeg

Cytat

"Współpracownicy nazywają ją pani premier

Cytat

Aleksandra Dulkiewicz - kim jest osoba tak zawzięcie zwalczana przez PiS i PIS-owskie media

Do tej pory gdański ratusz się nie ustosunkował do zarzutu, że pani Dulkiewicz zapłaciła 50 tysięcy złotych z pieniędzy gdańskich podatników, żeby się polansować na okładce Newsweeka:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.