Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, quevas napisał:

ale tylko dla tych z paszportem "Bóg, Honor, Ojczyzna"

Oby nie dla tych z paszportem Ein Volk, ein Reich, ein Führerin :)

41 minut temu, quevas napisał:

5 czy 6 lat temu nie byłoby potrzeby dokonywania takich rachunków

Bronek by wszystkich doskonale widział z krzesła, nie trzebaby liczyć

6 minut temu, quevas napisał:

bez amerykańskiego prezydenta analfabety przemawiającego do Polaków jak do dzieci, to faktycznie żaden splendor oraz niska ranga

 

Mimo Twojego wielkiego bulu związanego z odsunięciem PełO od koryta trwam w nadzieji że już do niego nie wrócą :) 

Edytowane przez Cardi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tema o Amazonii się założył, a widzę, że w Warszawie katastrofa ekologiczna...

435 tysięcy metrów sześciennych na dobę wypuszcza ta oczyszczalnia a awaria jest od 12 godzin, czyli 220 tysięcy metrów sześciennych ścieków w Wiśle, przy tym poziomie wody to jest katastrofa:/

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, quevas napisał:

tam teraz ein Multikulti

wirus ein Reich grasuje we wsiach wschodniej Polski na czele z Białymstokiem

 

ja też

musieliby usunąć leżącego jak pijany wór w tym korycie Kuchcińskiego, a mnie takie perwersyjne widoki sprawiają grzeszną przyjemność

Blisko, też na B, ale Bruksela i Berlin

 

Ale Pawlak, Sawicki, Nowak i Drzewiecki już spoko? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, DeltaCenter napisał:

Prawie jak w Rosji, gdy o awarii powiadamia się kilka dni po fakcie.

Spokojnie, w TVN-ie powiedzieli, że luz, bo się wymiesza z wodą.

Generalnie jeżeli warszawskie ścieki zamiast być oczyszczane mogą wpływać z powrotem do Wisły i to nie robi żadnej różnicy to po c*** jest ta oczyszczalnia? Jak mnie wkurwia takie chamskie robienie z ludzi idiotów....

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, fluber napisał:

 Jak mnie wkurwia takie chamskie robienie z ludzi idiotów....

TVP przyzwyczaja

 

http://metrowarszawa.gazeta.pl/metrowarszawa/7,141110,25132232,sztab-kryzysowy-po-awarii-sciekow-w-oczyszczalni-wojsko-gotowe.html#s=BoxOpImg1

 

to jest k**** skandal, jeśli Trzaskowski o tym wiedział a nie powiadomił to należy się konferencja prasowo i pokuta. c*** nie gospodarz.

Edytowane przez Koelner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dosyć ,że na nich cały kraj pracuje , obsrywają nas i śmierdzieć będzie w północnej Polski to jeszcze to

http://www.sport.pl/pilka/7,65039,25131184,dzieki-smartfonom-kibicow-wiemy-o-nich-wszystko-nawet-to-ilu.html

 

16,45 procent homo wśród żylety , wiedziałem ;-;]

 

to jak Panowie z tym pedałowaniem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Camelus napisał:

W TVP zakładam ani słowa o tym?

No ja np. wczoraj z twittera TVP Info się o tym dowiedziałem, więc raczej wątpię:)

10 godzin temu, Tecu napisał:

 

Btw - wiecie, że dopiero od 2012 roku wszystkie ścieki Warszawy były filtrowane? Wcześniej część trafiała do Wisły po prostu i non stop.

Btw. wiecie, że przed 2012 nieczystości, które nie trafiały do oczyszczalni ścieków trafiały do specjalnych odstojników i były oczyszczane mechanicznie przed wypuszczeniem ich do Wisły?. Teraz trafiają do Wisły nieoczyszczone. Na Onecie podają (aż nie chce mi się wierzyć), że 3000 litrów nieczystości na sekundę, a GIS podaje, że naprawa potrwa co najmniej kilka tygodni. Dla 3 powiatów za zrzutem ścieków przez które przepływa Wisła wydano alerty RCB o zakazie kąpieli i używania wody z Wisły do mycia lub nie daj Boże gotowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Koelner napisał:

dosyć ,że na nich cały kraj pracuje , obsrywają nas i śmierdzieć będzie w północnej Polski to jeszcze to

http://www.sport.pl/pilka/7,65039,25131184,dzieki-smartfonom-kibicow-wiemy-o-nich-wszystko-nawet-to-ilu.html

 

16,45 procent homo wśród żylety , wiedziałem ;-;]

 

to jak Panowie z tym pedałowaniem ?

czytanie ze zrozumieniem - ciężka sprawa! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, julekstep napisał:

czytanie ze zrozumieniem - ciężka sprawa! 

julek nie bierz tego do siebie , przez to słaby jesteś recenzent ;]

nawet jeśli używa tyle procent aplikacji gejowskiej randkowej to jest też procent tych co nie używa. procent dość spory ale w samej Warszawie procent jest pewnie znacznie większy , szczególnie ,że sport a tym bardziej piłkarski wydaje się bardziej hetero niż np. balet, opera czy teatr ;]

 

Edytowane przez Koelner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.