Skocz do zawartości

Sezon 2014/15 Liga III North


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

Termin draftu.

Podsumowując nasze głosowanie w doodlu, mamy się całkiem nieźle. Na prowadzenie wyłaniają się trzy daty:

 

26.10 niedziela

komu nie pasuje: sirkozi, Chytruz

termin z największą liczbą pozytywnych głosów i mój osobisty faworyt, luźna niedzielka, poprzedzona pracowitą sobotą z excelem, moment tuż przed sezonem, wszystkie pięknie, można draftować i zaraz grać. miód malina

 

19.10 niedziela

komu nie pasuje: ptb, Lew, jordan20, sirkozi

termin również niedzielny, ale wcześniejszy. specjalnie dla zwolenników wykorzystywania okienka transferowego między draftem, a startem sezonu

 

22.10 środa

komu nie pasuje: Wojtek J., julekstep, szach mat, sirkozi, jordan20

termin dla zwolenników weekendów wolnych od myślenia, środek tygodnia - wigilia czwartku, czyli małego piatku, wódka na weekend już zakupiona, więc można się bawić. no dobra, ten termin jest z dupy, ale dałem go, żeby nie było, że możemy draftować tylko w niedziele

 

No i teraz fundamentalne pytania - kto jest skory zmienić zdanie? Tutaj moje oczy są skierowane szczególnie w stronę z sirkoziego i Chytruza (jakbym coś źle odmienił to prześlijcie deklinacje na privie). Czy jesteście w stanie zmienić Wasze nastawienie do 26.10? Bo przeznam szczerze, że brzmi on smakowicie.

 

Jeśli nie to będziemy musieli pomyśleć nad transferami. W kolejce stoi Tocheck, który podobno wyraził chęć pozbawienia mnie awansu drugi rok z rzędu przy jednoczesnym braku zapewnienia awansu sobie samemu :) Draft w South jest zaplanowy na 12.10, co otwiera drzwi przed Chytruzem, który wybrał ten termin jako sprzyjający.

 

What you gonna do?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chcę nikomu psuć zabawy tylko chcę żeby każdy był zadowolony ( a w szczególności ja sam :) ) Mi Wasz bid time tu w North nie pasuje i jeśli ktoś z innej ligi (gdzie nie skracają sztucznie draftu) szuka wymiany to mnie możecie od razu transferować ( terminów kiedy mi draft pasuje jest dużo w doodle dokładnie wszystkie zaznaczyłem ).

 

chyba że zostajemy przy 30sek więc nie ma tematu, ale chyba komisz jeszcze nie zdecydował. A jak się nikt nie znajdzie chętny na wymianę to trudno przemęczę się tu z Wami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czułem że jak w gre wejdą transfery to na pewno trafie tutaj. Mi wasz termin odpowiada.

To ja sie transferuje do South

To super bo to zalatwia dwa problemy za jednym ruchem ;-)

 

nie chcę nikomu psuć zabawy tylko chcę żeby każdy był zadowolony ( a w szczególności ja sam :smile: ) Mi Wasz bid time tu w North nie pasuje i jeśli ktoś z innej ligi (gdzie nie skracają sztucznie draftu) szuka wymiany to mnie możecie od razu transferować ( terminów kiedy mi draft pasuje jest dużo w doodle dokładnie wszystkie zaznaczyłem ).

A co zrobisz jak w zadnej lidze nie bedzie 30 sekundowego? Bo to jest wielce prawdopodobne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to chyba 26.10 zostanie. Ja mogę zacząć wcześniej w niedzielę , ale nie wcześniej niż o 19:00 bo w pracy do 18:30 jestem. Jeżeli chodzi o bid time to wg mnie nie ma to znaczenia i nie jest to powód żeby problemy robić. 20 czy 30 dam radę tak czy siak. Przychylę się do większości, chociaż kolega, który mocno naciska na 30s poniekąd też ma racje bo czy ja spędze 2,5h czy 3h na drafcie to i tak dużej różnicy nie robi, a jak wszyscy wiemy draft to jeden z najciekawszych momentów w sezonie, więc czemu nie mógłby być kilkanaście minut dłuższy. 

Edytowane przez Lew
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawy na ta chwilę wyglądają następująco:

na yahoo brakuje dwóch ancymonów

wojtas1989 - tu rozumiem,że problem polega na zgłebieniu tajników wiadomości prywatnych

Szach_Mat - tutaj kolega nie logował się na forum od 30 września, jeszcze chwilę czekamy

 

data draftu 26.10

wszystkim obecnie zapisanym ta data pasuje, więc it's official!

 

godzina draftu

propozycja 19:30

tak, by Lew zdążył zrobić sobie kanapki po pracy, a sirkozi zdążył do łóżka przed północą

 

ktoś jest na nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie nie rozumiem skąd taka późna godzina startu. Komu np. 19 nie pasuje w niedziele?

jesli draft zacznie się o 19-19.30 prawdopodobnie spoźnię się z godzinę, no najwyzej nie kupię Lebrona za 100$ ;)

Wg mnie musi byc jakis kompromis z ta godzina zeby wszyscy byli bez spoznien i do konca.

Tak informaczyjnie dla sirkoziego, w dynasty bylo 20 druzyn, zaczelismy o 20:30 i skonczylismy dokladnie o polnocy.

Takze jak zaczniecie o 20:30-21 to powinniscie sie wyrobic... chyba, ze bedziecie jakos wolniej podbijac ;-)

 

wojtas1989 - tu rozumiem,że problem polega na zgłebieniu tajników wiadomości prywatnych

Szach_Mat - tutaj kolega nie logował się na forum od 30 września, jeszcze chwilę czekamy

Skoro wojtas1989 byl juz na forum to predzej czy pozniej trafi do ligi takze z brakow tylko sie martwie o Szach_Mat, wiec wyslalem mu dzisiaj maila na zeszloroczny adres z ligi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.