Skocz do zawartości

Sezon 2014/15 Liga III Pacific


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

"Marthinus Spurs" skoro nick taki sam? ;-) Plus zgadywalbym, ze Artur's Team to Gussi/Artur...

Czyli brakuje ustalenia kto prowadzi "Ballers" - ignazz? Buu? vinsCARTER15? shq79? A reszty z tej czworki brakuje.

 

No nazwa się zmieniła i teraz faktycznie to jasne :) Ignazz biorąc pod uwagę datę wpisu w wątku to powinien być Arturem, a kto jest Ballersem to nie mam pojęcia. Wyślę jutro przypominajkę przez priva.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Commish, jakieś newsy odnośnie tej brakującej 3-ki?

Warto by było zacząć w 15 ale jeśli mają dołączyć na siłę i później znikać, lepiej zrobić nawet ligę 12'stkę i mieć samych aktywnych

Wysłałem im przypomnienie, poczekamy parę dni i jeśli się nie odezwą, to najwyżej dokonamy jakichś transferów z innymi ligami. W lidze raczej musi być komplet 15 osób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu ktoś tak ustawił, ale też to zauważyłem... w każdym bądź razie głosujcie do daty 27.10, bo 28 już nie wchodzi w rachubę, jako że tego dnia jest już sezon. Ankieta ankietą, bardziej martwi brak 3 osób... oby się znalazły, bo nie chce mieć znów przygody z botami w lidze ;)

Edytowane przez MTH
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu ktoś tak ustawił, ale też to zauważyłem... w każdym bądź razie głosujcie do daty 27.10, bo 28 już nie wchodzi w rachubę, jako że tego dnia jest już sezon. Ankieta ankietą, bardziej martwi brak 3 osób... oby się znalazły, bo nie chce mieć znów przygody z botami w lidze ;)

 

Czemu krótka? Ankieta leci od 22 do aż do końca miesiąca, wiadomo, te ostatnie dni bez sensu, ale osobiście nie chciałbym draftować na więcej niż 5 przed startem - im bliżej początku sezonu tym lepiej..  z oczywistych powodów. Tak czy inaczej liczba graczy bardziej martwi!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu krótka? Ankieta leci od 22 do aż do końca miesiąca, wiadomo, te ostatnie dni bez sensu, ale osobiście nie chciałbym draftować na więcej niż 5 przed startem - im bliżej początku sezonu tym lepiej..  z oczywistych powodów. Tak czy inaczej liczba graczy bardziej martwi!

 

W sumie zacytowałeś mnie, a ja akurat nie pisałem, że jest krótka ;) Zgadzam się z Tobą i też nie widzę powodu draftowania wcześniej, jeżeli można później. Jak na razie niedziela 26 ogólnie pasuje większości, gdyby @komisz dał radę się dopasować w ten dzień, no ale czekamy na resztę bo to dopiero 7 głosów...

 

Wiem, że jeszcze za wcześnie na osądy... ale co w sytuacji gdyby były braki ? Jakieś awanse z IV ligi ? @ignazz raczej na bank dołączy, więc kwestia jeszcze dwóch osób : @vinsCARTER15 na forum był ostatnio 3 września...a @Buu 19 września

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu krótka? Ankieta leci od 22 do aż do końca miesiąca, wiadomo, te ostatnie dni bez sensu, ale osobiście nie chciałbym draftować na więcej niż 5 przed startem

Zgadzam się z Tobą i też nie widzę powodu draftowania wcześniej, jeżeli można później.

Krotka jest dlatego, ze zawiera za malo dat i juz w tej chwili nie ma pasujacego terminu dla wszystkich!

Takze samym wyborem w ankiecie mocno sobie ograniczyliscie pole manewru bo moze idealna data byla 20.X?

 

@ignazz raczej na bank dołączy, więc kwestia jeszcze dwóch osób : @vinsCARTER15 na forum był ostatnio 3 września...a @Buu 19 września

vinsCARTER15 sie pojawil na forum, wiec zgaduje, ze nowa druzyna na Yahoo "Menele" to on...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli wszystkim pasuje, to ja jakoś się dostosuje do tego 26. Mam co prawda w tym czasie inny draft lub nawet dwa, ale one będą o 20 i 22, więc godzina 21 nawet by jakoś przypasowała.

Tzn ten o 20 skonczy sie w godzine???

 

Wujek to Ty dobry jesteś... ale jeśli wszystkie są on line, to raczej ich nie pociagniesz razem. ;)

Ano wlasnie, AFAIK na jednym koncie Yahoo nie mozesz jednoczesnie draftowac takze jak te drafty sie nachodza na siebie to nie jest dobry plan i trzeba bedzie pomyslec o transferze... oraz komiszu zastepczym ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn ten o 20 skonczy sie w godzine???

 

Ano wlasnie, AFAIK na jednym koncie Yahoo nie mozesz jednoczesnie draftowac takze jak te drafty sie nachodza na siebie to nie jest dobry plan i trzeba bedzie pomyslec o transferze... oraz komiszu zastepczym ;-)

 

Jeśli zaczniemy o 21:30 to się wyrobię z tamtym draftem (startuje o 20) i wszystko będzie ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.