Skocz do zawartości

Gry komputerowe


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, RappaR napisał:

@Eld @julekstep

Pod wpływem postu Elda w topicu o coronie - do Wowa nie chcę wrócić, ale bym w sumie zaczął od nowa z samymi nowymi osobami w Warframe albo w SW:TOR, są chętni w więcej osób? 
Póki mnie nie powołają trochę wolnego czasu mam. 

ja generalnie gardzę MMORPG (w wowie nawet przez darmowy początek nigdy nie przebrnąłem) - ale to pewnie dlatego, że grałem w mudy dużo (co mi  mocno poprzeczkę zawyżyło tbh ;) )

z multi to ja tylko lol (ale i tak o dziwnych porach bo córa) a tak to sobie buduję miasteczka w cities skylines xD + dorwałem za grosze remastery dwóch pierwszych Monkey Island, więc też trochę to

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, RappaR napisał:

@Eld @julekstep

Pod wpływem postu Elda w topicu o coronie - do Wowa nie chcę wrócić, ale bym w sumie zaczął od nowa z samymi nowymi osobami w Warframe albo w SW:TOR, są chętni w więcej osób? 
Póki mnie nie powołają trochę wolnego czasu mam. 

Dzięki Rappar ale wolę nie zaczynać żadnego nowego MMORPG. Po WoWie gdzie played mam liczone w kilkunastu miesiącach już sobie nie wierzę. Jakieś Warplanes z TSem lub discordem prędzej.

12 minut temu, julekstep napisał:

 (w wowie nawet przez darmowy początek nigdy nie przebrnąłem) 

NOOB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Eld napisał:

Dzięki Rappar ale wolę nie zaczynać żadnego nowego MMORPG. Po WoWie gdzie played mam liczone w kilkunastu miesiącach już sobie nie wierzę. Jakieś Warplanes z TSem lub discordem prędzej.

 

Warframe to nie takie do końca MMORPG. Zresztą SW:TOR to też nie żaden rozbudowany endgame

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, RappaR napisał:
 

Warframe to nie takie do końca MMORPG. Zresztą SW:TOR to też nie żaden rozbudowany endgame

Nigdy cokolwiek związanego z SW mi nie podchodziło. Obejrzałem sobie właśnie recenzje Warframe i trochę nie mój klimat. Lubię strzelanki ale ta wygląda na mega udziwnioną mimo świetnie wyglądającej mechaniki.

WoW Classic Cię nie kusi? Przegonił bym się po starych LBRS, UBRS, Stratholme, Scholomance czy Molten Core. No i AQ40 może bym w końcu skończył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, RappaR napisał:
 

Warframe to nie takie do końca MMORPG. Zresztą SW:TOR to też nie żaden rozbudowany endgame

W SWTOR nie chodzi o tryb solo i dobrze o tym wiesz :) Ale drużynowe pojedynki z bossami, flashpointy i warzony to jest to co tygryski lubią najbardziej.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Godzinę temu, Cloud napisał:

Z narzeczoną trochę grałem w Rayman legends to jej się nawet podobało. Może jeszcze warto spróbować Little Big Planet 3? Nie wiem, bo nie grałem, ale gra chyba jest już dość tania

Ogolnie w necie niemal wszedzie dla par polecaja gry z serii lego, jakies pottery itp. rzeczy ale nigdy w cos takiego nie gralem i nie wiem czy to nie sa zbyt dziecinne gierki. Cos probowales z tej serii?

Zona generalnie jest fanka the last of us ale wczoraj pojawilo sie info ze premiera jest przeniesiona na czas nieokreslony i cos trzeba zorganizowac... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, fluber napisał:

Ogolnie w necie niemal wszedzie dla par polecaja gry z serii lego, jakies pottery itp. rzeczy ale nigdy w cos takiego nie gralem i nie wiem czy to nie sa zbyt dziecinne gierki. Cos probowales z tej serii?

Zona generalnie jest fanka the last of us ale wczoraj pojawilo sie info ze premiera jest przeniesiona na czas nieokreslony i cos trzeba zorganizowac... 

Nie, nigdy w nic z tego nie grałem. W ogóle bardzo mało gram w takiego kanapowego coopa. Mam doświadczenie z Raymanem i grało się w niego spoko, ale bardzo możliwe, że można znaleźć coś lepszego dla dwóch osób.

Overcooked widziałem w akcji i rzeczywiście wyglądało nawet spoko, ale sam w to nie grałem.

No z The last of us to lipa wyszła, też czekałem ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymienione już wcześniej "Little Big Planet 3", "Rayman Legends", "Overcooked" oraz moja osobista perełka " Wiedza to potęga" tylko w tej grze sterujesz telefonem za pomocą aplikacji. 

Mi kiedyś jeszcze żona pomagała w "Dead nation" ale nie wiem czy klimat apokalipsy zombie jest teraz odpowiedni ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, fluber napisał:

Co polecalibyscie do pogrania z zona na 2 pady na ps4?

Unravel 2 jest całkiem spoko. Można sobie pomagać a czasem przeszkadzać przez co jest sporo zabawy. 

13 godzin temu, fluber napisał:

Zona generalnie jest fanka the last of us

Uwielbiam Last of Us 😎

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wciągającą gierkę na kwarantannę. Nazwij wszystkie państwa świata w 15 minut. Niestety po angielsku.

https://www.sporcle.com/games/g/world

Ja po 4 próbach mam 160/197, i łapie się ze za każdym razem po prostu innych państw zapominam dopisać, choć je znam. gra na czasie bardzo bo nazwy państw sobie przypomnieliśmy przy okazji listy zarażonych wirusem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.