Skocz do zawartości

Gry komputerowe


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

Ja ostatnio, po wielu latach, zagrałem w końcu w dobrego Slashera, Metal gear Rising. Świetne uczucie tak się uczyć ciosów bossów i ciachać przeciwników co raz lepiej i lepiej. Swoją drogą aż zapomniałem jak dobry ten gatunek gier może być(Devil May Cry 4 to był niestety zawód, a God of War to, z całym szacunkiem, jednak jest prostszy do opanowania). Aż żałuję, że ominąłem Bayonettę czego już raczej nie nadrobię, bo czasu brakuje.

Gram w to teraz i ciężko idzie mi. Dalej nie potrafię rozgryźć parowania. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gram w to teraz i ciężko idzie mi. Dalej nie potrafię rozgryźć parowania. 

A chociaż blokujesz ciosy? Z Monsoonem (nie wiem czy już z nim walczyłeś) fajnie idzie wyczuć perfect parry(czyli taki blok, po którym od razu Raiden kontruje bardzo mocnym ciosem) i blokowanie właśnie, bo bez tego to tej walki się raczej nie wygra.

Edytowane przez Cloud
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pograj trochę to opanujesz, bo ciosy Psiaka są naprawdę proste do zablokowania. Chociaż wiem, że teraz się mogą wydawać niemożliwe (też miałem problem, to jest dosyć normalne w tej grze). 

 

Ogólnie w grze raczej dobrze nie tłumaczą jak blokować czy jak robić perfect parry. Zobacz sobie jakis filmik na YT, np:

 

To powinno trochę rozjaśnić sprawę. Musisz wyczuć moment, na zwykły blok to po prostu jak ekran się zrobi czerwony(taki błysk jakby) i wtedy musisz wdusić podstawowy cios plus jednocześnie strzałkę czy analog w górę i będzie blok. 

 

Jeszcze zapomniałem - wiesz, że możesz używać apteczki w tej grze? Bo tego chyba też w ogóle nie wyjaśniają. 

Edytowane przez Cloud
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swoja droga, metal gear solid 5

 

warto grac? czy nie warto?

 

doscigneli choc troche poziom metala z psx?

Nie dościgneli ani trochę, nie da się doścignąć. ;)

 

Ja jeszcze nie grałem, ale z tego co słyszałem, to można opisać tę grę tak: dobra gra, słaby MGS. 

Edytowane przez Cloud
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czekam na ten remake ff7, i na nowe ff bo zapowiada sie ciekawie

Wiesz, że ten remake ma być w częściach? To jest najgorsze w tym wszystkim. Ja chyba poczekam na jakąś wersję remastered na PS5 czy coś. 

Nowe FF rzeczywiście się zapowiada ciekawie, ale mimo wszystko, nadal nie jestem w stanie w pełni zaufać SE, poczekam na jakieś opinie graczy za nim tknę ten tytuł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, że ten remake ma być w częściach? To jest najgorsze w tym wszystkim. Ja chyba poczekam na jakąś wersję remastered na PS5 czy coś. 

Nowe FF rzeczywiście się zapowiada ciekawie, ale mimo wszystko, nadal nie jestem w stanie w pełni zaufać SE, poczekam na jakieś opinie graczy za nim tknę ten tytuł.

ooo tego nie wiedzialem, po co w czesciach nie rozumiem chyba ze chca rozszerzyc historie albo w czesciach tzn na kilku plytach, bezsens

 

czemu CS jest popularniejszy od LOLa? i która z tych gier jest lepsza pod względem Xs&Os?

i to i to to gowno wg mnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A grywa ktoś może w Warface? Niby darmowa strzelanka, ale tak z nudów zainstalowałem w czwartek i przez ostatnie dni bardo fajnie mi się pogrywa w to. Jedynie Titanfall potrafił mnie wciągnąć w świat strzelanek sieciowych, i co jakiś czas do niego wracam (no nie licząc otwartej bety Overwatcha - ale wydawanie 200zł na grę mi się póki co nie widzi). Niby mam na originie/steamie mam BFy 3,4, BC2 - ale nie potrafię się tam odnaleźć, nie podoba mi się ten "feeling" broni, a tutaj przypomina nieco CoDy co mi bardziej leży. 

Edytowane przez bankrut
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jeszcze zapomniałem - wiesz, że możesz używać apteczki w tej grze? Bo tego chyba też w ogóle nie wyjaśniają. 

Nie wiedziałem, z nią to już było łatwo. To znaczy dalej nie wiem jak się paruje czy blokuje w grze, ale póki co bieganie dookoła sprawdza.

Trochę szkoda, bo liczyłem na przygotowanie do Darksoulsów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Upadek forów zniszczył jeszcze jedną drogą mi rzecz - paradox MP. Niestety bez stałej bazy userów i popularnego forum, niemożliwa jest gra w to. A szkoda, bo dlatego właśnie kupiłem sobie chociażby EU4 i Victorię 2 i tylko leżą na steamie. 

Taka smutna rozkmina jak odkryłem, że eufi vel wayofwar już nie istnieje i to chyba ładny kawałek czasu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.