Skocz do zawartości

modzi-kryteria


josephnba

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie. Uwielbiam Was :)<br />To że ktoś się dochodzi z drugą osobą nie znaczy że będzie złym modem. Wierzę że są tutaj dorośli i mądrzy ludzie. A tacy po przejęciu władzy potrafią się zachować i dostosować do pełnionych funkcji (w przeciwieństwie do naszych polityków). Więc kogo by nie zaproponować z osób mających wiedzę, czas i chęci będzie dobrze. Make love ;)<br /><br />Wysłane z mojego Che2-L11 przy użyciu Tapatalka<br /><br />

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Serio za mało? Co w takim razie powinno być w większym stopniu moderowane?

Więcej usuwania krótkich postów, wydzielania tematów?

Tak, więcej wydzielania tematów, bo czasamo offtopy ciągną się na kilka stron i posty na temat nikna.

Pojawiło się też w drugiej części rs mnóstwo pasożytów, których trzeba było tepic

Inne rozrasta się równie szybko co nba

Itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, więcej wydzielania tematów, bo czasamo offtopy ciągną się na kilka stron i posty na temat nikna.

Pojawiło się też w drugiej części rs mnóstwo pasożytów, których trzeba było tepic

Inne rozrasta się równie szybko co nba

Itd

 

Ja jeżeli widzę temat, który potrzebuje wydzielenia to wydzielam, ale nierzadko bywa tak, że offtop dwustronicowy dotyka także głównego wątku, a wydzielanie elementów poszczególnych postów zaburzyłoby totalnie dyskusję i jej porządek.

 

Zawsze możesz mi napisać PW z propozycją wydzielenia zakresu postów X-X z sugestią tytułu, sprawdzę czy warto czy nie i dam odpowiedź, bo wydzielenie tematu to naprawdę chwilka dla mnie.

 

W dziale inne akurat nie jestem moderatorem, ale jak dla mnie dobrze się tam dzieje :)

 

Co do tych pasożytów to bez przesady, raczej pojedyncze jednostki, na chwilę obecną w interesie tego forum powinno być promowanie otwartości, ponieważ niewiele jest piszących osób, więc robienie na siłę roboty moda, nie uważam za dobry pomysł. Jasne można się czepiać, ale w czasach kiedy formuła forum internetowego to przeżytek, naprawdę doceńmy to, że ludzie są w ogóle zainteresowani uczestnictwem w tej społeczności.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli o mnie chodzi to ja chętnie dalej jako mod podziałam, co już parę razy przy różnych okazjach podkreślałem.
Taka pomoc użytkowników o jakiej ja wspomniałem będzie mi bardzo na rękę, bo będzie też to odzwierciedleniem tego jak ludzie chcieliby, zeby to forum wyglądało.

Ja na forum jestem bardzo często online, więc możecie na mnie liczyć :)

Wystarczy mi puścić PW.

W czym trzeba się określić tak w ogóle?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie zamierza Cie odwołać

rozważane jest jedynie czy nie przyda się Wam wsparcie

I to trzeba okrelic- chcemy nowych modów czy zostaje jak dotychczas

 

Mi to naprawdę nie przeszkadza, bo teraz jest spokój, ale listopad jest blisko a wraz z nim liczba postów wzrosnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już raczej Borys powinien się określić, czy jest zadowolony z obecnego kształtu pracy modów, jeżeli będzie uważał, że są potrzebni dodatkowi wówczas niech autorytatywnie ich wybierze (może oczywiscie posluzyc sie notowaniami i sugestiami z tego tematu).

Ja osobiście mogę tylko wyrazić swoje zdanie, że jeśli chodzi o tematy NBA, to nie bardzo widzę, aby moderator miał tam faktycznie, co do roboty nawet przy szczycie sezonu :)
Większość użytkowników to wychowankowie tego forum i wręcz jedna rodzina i drobne docinki personalne, o których można by dyskutować czy powinny być surowiej wycinane/moderowane w mojej opini dodają smaczku :)

 

Ja bym proponował na chwilę obecną, spróbować zadziałać tak, jak zaproponowałem czyli podsyłać propozycję do wydzielania tematów, bo chyba to jest największą bolączką i czymś co najwięcej osób chciałoby, aby częsciej było robione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.