Skocz do zawartości

modzi-kryteria


josephnba

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz zauważyłem temat i ja mogę zaproponować Elwooda do NBA i Rappara do innych. Fluber ma rację, że Rappar może budzić kontrowersję, ale pamiętajmy, że w innych nic się nie pisze o LBJ, więc powinno być dobrze. ;) Jedyny problem to jego "przyjaźń" z Ely3 gdzie obaj Panowie chyba już za daleko się zapędzili.

 

Oczekiwałbym od nich, żeby pozwalali na dużo i nie zaburzali swoimi interwencjami dyskusji. To jest luźne forum i nie ma co robić większej spiny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty człowieku jesteś chory, naprawdę sądzisz, że każdy kto napisze coś krytycznego na twój temat to zaraz multikonto jakieś innego nawiedzonego? Ile ty masz lat chłopcze? 

 

Weź pod uwagę , że jest masa ludzi którzy śledżą to forum nie rejestrując się. Kimś takim jeszcze 20 min temu byłem ja. Mogę założyć tutaj konto, czy może mi zabronisz i bezczelnie będziesz mnie oskarżał o multi kogoś innego?

Edytowane przez TheRocket
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybierzmy tych modów w miarę szybko i nie róbmy wokół tego większego cyrku niż trzeba

 

Ode mnie wszyscy kandydaci dostają 10 pkt, jedyny wyjątek to ten z obecnych modów który dał mi ostrzeżenie za nazwanie lakeshowa cymbałem - po pierwsze powinieneś mi był dać pochwałę zamiast ostrzeżenia, po drugie masz ode mnie tylko 5 pkt poparcia w wyborach, radź se

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chce mi soe sprawdzać czy to prawda, ale ktoś napisał że jedynie Mac wyszedł z kandydatura Rapcia

 

Poza tym mie rozważamy kto kim jest i kto kogo klepie po tyłku tylko szukamy ogarnietego usera jako moderatora

Rozumiem że boisz się o swoje posty w Inne ;)

Niekoniecznie jak na razie to Rappar tu pokazuje swoje oblicze jakiś personalnych wycieczek w moim kierunku. Wiesz co  ciekawe nigdy przenigdy ja mu nic nie usunąłem ani nie dałem ostrzeżenia.... Zresztą bym o tym napisał co może kilka nawet tu piszących potwierdzic.że dostawali ode mnie informacje dlaczego im coś usunąłem... To raczej on ma problem ...

 

@LBS a jakie niby ja brudy nie piorę przecież nawet nie napisałem nic personalnego ani słowa z tamtych tematów

 

A mi chodzi o to że jak na razie w 80% przypadków propozycje modów wynikają z tego że kogoś znam z realu a nie z tego co ktoś może wnosić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zauwaz tylko że proponują go osoby ze spotkania sierpniowego . Na dodatek nadal utrzymują ze sobą kontakt i proponują ziebie nawzajem czego skrajnym przykładem był mac , który zaproponował tylko członków tej grupy

ci sami ludzie podnieśli larum i proponują teraz siebie.. ot taka rewolucja po polsku

Raz, trzeba było być na spotkaniu sierpniowym to byś proponował Rappara. proste

Dwa, jaki kontakt?

Trzy, coś spięty ostatnio jesteś. "Rewolucja po polsku", w dziale nba ktoś wrzucił o "polskiej zawiści". Kompleksy macie? Po co ta spina, wszak owe forum ma być dla fanu głównie. 

Wyluzujcie proszę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rappar ze swoim dorobkiem jest blizej bana niz moda, na kazdym forum, tez na tym zawsze podstawa bylo nie posiadanie ostrzezen, Rappara CV do ktorego ma dostep kazdy mod mowi samo za siebie, jeszcze niedawno byl zbanowany i krok od bana na stale

Edytowane przez Kubbas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rappar ze swoim dorobkiem jest blizej bana niz moda, na kazdym forum, tez na tym zawsze podstawa bylo nie posiadanie ostrzezen, Rappara CV do ktorego ma dostep kazdy mod mowi samo za siebie, jeszcze niedawno byl zbanowany i krok od bana na stale

Tak wiem, jestem na twojej czarnej liście za nie danie Kobiego w top4/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rappar ze swoim dorobkiem jest blizej bana niz moda, na kazdym forum, tez na tym zawsze podstawa bylo nie posiadanie ostrzezen, Rappara CV do ktorego ma dostep kazdy mod mowi samo za siebie, jeszcze niedawno byl zbanowany i krok od bana na stale

 

Widzę, że lajkujesz posty ely3 a o Rapparze piszesz jako kandydacie do bana.... nie kumam tego zupełnie, ponieważ w moim np odczuciu obaj (i tu pewnie mnie obaj znienawdzią - whatever :P) mają niemalże identyczny sposób pisania na forum...

 

a) pozytywy: obaj sprawiają wrażenie inteligentnych i na pewno mają dużą wiedzę - zarówno nt. NBA jak i innych dziedzin (to, że częściej zgadzam się z Rapparem nie ma tutaj znaczenia)

 

B) negatywy: wysokie ego i czasem arogancki ton: czy to potrafi irytować - oczywiście (inna kwestia, że w rilu to raczej im nie przeszkodzi)

 

podsumowując: obaj wnoszą na forum zdecydowanie więcej plusów dodatnich niż ujemnych i wzbogacają kulturowo to forum - i piszę to mimo tego, że nieraz wkurwiałem się czytając posty jednego, czy drugiego.

 

a ban był przecież nieporozumieniem i w sumie b. śmiechową akcją :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadne z ostrzezen Rappara nie bylo nieporozumieniem, i ciekawy fakt ja taki zly dalem tylko jedno z nich, kazde bylo sluszne

 

ja lajkuje posty jak uwazam ze ktos ma racje, z Rapparem potrafie w jednym temacie dyskutowac w drugim polajkowac mu posta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadne z ostrzezen Rappara nie bylo nieporozumieniem, i ciekawy fakt ja taki zly dalem tylko jedno z nich, kazde bylo sluszne

 

ja lajkuje posty jak uwazam ze ktos ma racje, z Rapparem potrafie w jednym temacie dyskutowac w drugim polajkowac mu posta.

Skoro zatem dyskutujemy o tym, kto ma być modem, to może warto dowiedzieć się, co kandydat przeskrobał, bo ja np. nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadne z ostrzezen Rappara nie bylo nieporozumieniem, i ciekawy fakt ja taki zly dalem tylko jedno z nich, kazde bylo sluszne

 

ja lajkuje posty jak uwazam ze ktos ma racje, z Rapparem potrafie w jednym temacie dyskutowac w drugim polajkowac mu posta.

Rappar kreatywnie zagrał w temacie z zakładami, chwilowo wywrócił spokój Borysa i matka do góry nogami i ban za to nie był nieporozumieniem? 

u gotta be kiddin

 

btw

Prosiliśmy ładnie już kilka razy , by to przenieść w widoczne miejsce by więcej osób było świadomych sytuacji na forum i prosimy raz jeszcze.

 

Podpisano: porozumienie sierpniowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakie to ma zmczy rsp dostał ostrzeżenie czy nie

Startujemy z zerowym kontem- każdy

Jeśli ktoś uzna, że historia Lubicza go skreśla, po prostu nie zagłosuje, a kandydatem, jak pokazują duże wybory, moze byc każda kanalia

 

Co jest ważne

Aktywność na forum, czas, IQ powyżej 110, no może 120

 

Każdy kto wyrazi chęć bycia modem i spełnia te warunki się w teorii nadaje

 

A to i tak ludzie decydują

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.