Skocz do zawartości
josephnba

modzi-kryteria

Rekomendowane odpowiedzi

O cholera. To by się udało, gdyby nie te przeklęte dzieciaki. Ely zatrzymał rewolucję jak Erdogan zamach stanu.

• Like 8

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nikt z grupy nie dał kandydatury RappaRa, prócz maca.

Bardzo nieładnie się bawimy, ely.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ely3 od zawsze chciał być agentem kontrwywiadu. Niestety CIA, CBŚ i XYZ go nie chciały, ale to go nie powstrzymało od marzeń i w końcu mu się udało!

Rozpracował spisek na e-nba!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Znalazłem niepublikowane zdjęcie ze spotkania sierpniowego, Rappar to ten po prawej, podobno pomysłodawca spisku

cornerstone.jpg

Forum miało być początkiem, kolejny krok to radio i telewizja

• Like 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jest takie staropolskie przysłowie uderz w stol a nożyce same sie odezwa..

@joseph

Przecież nie pisałem ze wszyscy wiec wokalnym by nie doczytywać więcej niż napisalem.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie interesują nas ely Twoje relacje z RappaRem,to nie jest nasza sprawa. Sam odszedłeś z grupy na własne życzenie, a teraz publicznie pierzesz jakieś brudy i insynuujesz spisek. Gdybym był złośliwy napisałbym, że założyłeś z Kubbasem ruch oporu,ale nie będę.

Uważaj tylko na Herr Flicka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Być zazdrosnym o kolegów na forum internetowym.

To kolejny etap. Nie wiem wprawdzie czego, ale do głowy nie przychodzą mi żadne pozytywne skojarzenia. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jest takie staropolskie przysłowie uderz w stol a nożyce same sie odezwa..

@joseph

Przecież nie pisałem ze wszyscy wiec wokalnym by nie doczytywać więcej niż napisalem.

nie chce mi soe sprawdzać czy to prawda, ale ktoś napisał że jedynie Mac wyszedł z kandydatura Rapcia

Poza tym mie rozważamy kto kim jest i kto kogo klepie po tyłku tylko szukamy ogarnietego usera jako moderatora

Rozumiem że boisz się o swoje posty w Inne ;)

Edytowane przez josephnba

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Teraz zauważyłem temat i ja mogę zaproponować Elwooda do NBA i Rappara do innych. Fluber ma rację, że Rappar może budzić kontrowersję, ale pamiętajmy, że w innych nic się nie pisze o LBJ, więc powinno być dobrze. ;) Jedyny problem to jego "przyjaźń" z Ely3 gdzie obaj Panowie chyba już za daleko się zapędzili.

Oczekiwałbym od nich, żeby pozwalali na dużo i nie zaburzali swoimi interwencjami dyskusji. To jest luźne forum i nie ma co robić większej spiny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dla wszystkich jest to jasne, poza jednym , nawiedzonym osobnikiem.

Jak dojdzie do 50 nickow będę lobbowal o Przyznanie mu honorowego członkostwa

No to zostały jeszcze 44.

Edytowane przez RappaR

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ty człowieku jesteś chory, naprawdę sądzisz, że każdy kto napisze coś krytycznego na twój temat to zaraz multikonto jakieś innego nawiedzonego? Ile ty masz lat chłopcze? 

Weź pod uwagę , że jest masa ludzi którzy śledżą to forum nie rejestrując się. Kimś takim jeszcze 20 min temu byłem ja. Mogę założyć tutaj konto, czy może mi zabronisz i bezczelnie będziesz mnie oskarżał o multi kogoś innego?

Edytowane przez TheRocket

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wybierzmy tych modów w miarę szybko i nie róbmy wokół tego większego cyrku niż trzeba

Ode mnie wszyscy kandydaci dostają 10 pkt, jedyny wyjątek to ten z obecnych modów który dał mi ostrzeżenie za nazwanie lakeshowa cymbałem - po pierwsze powinieneś mi był dać pochwałę zamiast ostrzeżenia, po drugie masz ode mnie tylko 5 pkt poparcia w wyborach, radź se

• Like 5

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nie chce mi soe sprawdzać czy to prawda, ale ktoś napisał że jedynie Mac wyszedł z kandydatura Rapcia

Poza tym mie rozważamy kto kim jest i kto kogo klepie po tyłku tylko szukamy ogarnietego usera jako moderatora

Rozumiem że boisz się o swoje posty w Inne ;)

Niekoniecznie jak na razie to Rappar tu pokazuje swoje oblicze jakiś personalnych wycieczek w moim kierunku. Wiesz co  ciekawe nigdy przenigdy ja mu nic nie usunąłem ani nie dałem ostrzeżenia.... Zresztą bym o tym napisał co może kilka nawet tu piszących potwierdzic.że dostawali ode mnie informacje dlaczego im coś usunąłem... To raczej on ma problem ...

@LBS a jakie niby ja brudy nie piorę przecież nawet nie napisałem nic personalnego ani słowa z tamtych tematów

A mi chodzi o to że jak na razie w 80% przypadków propozycje modów wynikają z tego że kogoś znam z realu a nie z tego co ktoś może wnosić

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja dostałem głosy od obcych więc.dziekuje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

matek może zostać  zauważyłem ,że to on jest najbardziej aktywny ze wszystkich modów.

do tego proponuje ignazz'a który zna specyfikę tego forum.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

zauwaz tylko że proponują go osoby ze spotkania sierpniowego . Na dodatek nadal utrzymują ze sobą kontakt i proponują ziebie nawzajem czego skrajnym przykładem był mac , który zaproponował tylko członków tej grupy

ci sami ludzie podnieśli larum i proponują teraz siebie.. ot taka rewolucja po polsku

Raz, trzeba było być na spotkaniu sierpniowym to byś proponował Rappara. proste

Dwa, jaki kontakt?

Trzy, coś spięty ostatnio jesteś. "Rewolucja po polsku", w dziale nba ktoś wrzucił o "polskiej zawiści". Kompleksy macie? Po co ta spina, wszak owe forum ma być dla fanu głównie. 

Wyluzujcie proszę

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rappar ze swoim dorobkiem jest blizej bana niz moda, na kazdym forum, tez na tym zawsze podstawa bylo nie posiadanie ostrzezen, Rappara CV do ktorego ma dostep kazdy mod mowi samo za siebie, jeszcze niedawno byl zbanowany i krok od bana na stale

Edytowane przez Kubbas

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi