Skocz do zawartości

modzi-kryteria


josephnba

Rekomendowane odpowiedzi

Tak dla informacji wszystkich, wyłowiłem po IP ścieżkę jednego kolesia...

 

just like mike -> JessieJames -> LakeShow -> Gerwazy -> ...

 

RappaR, dzięki za zgłoszenie, badałem to już jakiś czas, ale dopiero niedawno IP z jego kilku kont zaczęły się pokrywać.

o kurka ale trzeba mieć zapał!

 

Iggy na moda!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę wczoraj był dzień tematów związanych z łapaniem pokemonów

 

to, że JJ i LakeShow to ta sama osoba to wiedziałem

to, że JLM chciało się bawić oznacza, że ma kupę czasu do spędzania na forum - na moda go

czekam, aż wyjdzie, że

 

darkonza -> Borys -> matek -> lorak -> Elwood -> just like mike -> Laker25 -> Jessie James -> LakeShow -> Gerwazy ->

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, bo akurat Rappar ma w dziale modzi najwięcej nominacji od użytkowników na moderatora, więc nie myślałem, że to taki kontrowersyjny wybór :nevreness:

zauwaz tylko że proponują go osoby ze spotkania sierpniowego . Na dodatek nadal utrzymują ze sobą kontakt i proponują ziebie nawzajem czego skrajnym przykładem był mac , który zaproponował tylko członków tej grupy

ci sami ludzie podnieśli larum i proponują teraz siebie.. ot taka rewolucja po polsku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie interesują nas ely Twoje relacje z RappaRem,to nie jest nasza sprawa. Sam odszedłeś z grupy na własne życzenie, a teraz publicznie pierzesz jakieś brudy i insynuujesz spisek. Gdybym był złośliwy napisałbym, że założyłeś z Kubbasem ruch oporu,ale nie będę.

 

Uważaj tylko na Herr Flicka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest takie staropolskie przysłowie uderz w stol a nożyce same sie odezwa..

 

@joseph

Przecież nie pisałem ze wszyscy wiec wokalnym by nie doczytywać więcej niż napisalem.

nie chce mi soe sprawdzać czy to prawda, ale ktoś napisał że jedynie Mac wyszedł z kandydatura Rapcia

 

Poza tym mie rozważamy kto kim jest i kto kogo klepie po tyłku tylko szukamy ogarnietego usera jako moderatora

Rozumiem że boisz się o swoje posty w Inne ;)

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.