Skocz do zawartości
josephnba

modzi-kryteria

Rekomendowane odpowiedzi

przy okazji kto to jest DawPI? 

gościa nie znam a jestem tu już długo....

edit:

koniecznie przenieście ten temat do NBA, ja natrafiłem na niego przypadkiem bo już wszystko ogarnąłem w dziale NBa i zaczałem z nudów czytać Inne i w lapu capu zauwazyłem że ktos wrzucił jakieś wrzuty na modów 

i wtedy dopeiro zaczałem szukać gdzie takie tematy są :tongue:

edit2:

no to ja zgłasza Ignazza, gośicu wydaje się bardzo zrównoważone, jest czesto co widać po liczbie postów i jako skarbnik ostatnio mimo dymu z Vanem dobrze się sprawdził

Edytowane przez Dnc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja kompletnie nie chce osob ktore sie tutaj reklamuja jako modzi gdzies indziej, mentor najpierw reklamujesz siebie w dosyc obszernym elaboracie poczym na koniec miedzy wierszami atakujesz kubbasa, potrzebna jest swieza krew bez zadnych starych nalecialosci :)

moderator wg. mnie powinien lagodzic dyskusje a nie dolewac oliwy do ognia ,  nie powinien byc agresywny w swoich wypowiedziach i generalnie powinien byc osoba ogolnie lubiana i postronna pozatym powinien trzymac merytoryczny poziom na forum  bo mimo wszystko jest tez przykladem dla innych forumowiczow moja lista:

luki , wilq , bigmanfan , jendras ,    troche mniej merytoryczni ale dobre duchy tego forum : alonzo , ignazz.

ignazz bylby bardzo dobra opcja : ma juz swoje lata i doswiadczenie zyciowe , praca pozwala mu byc na forum 24/7 :)  ,  bezkonfliktowy 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mnie się wydaje, że moderator powinien być przede wszystkim spokojny (nie działać pod wpływem emocji), "czuć klimat" i samemu nie dawać gorszącego przykładu (co wolno wojewodzie, to nie wolno Tobie...). Nade wszystko kluczowy jest czas i chęci. Jak ktoś wie, że np. nie podoła to niech otwarcie pisze, bo szkoda zachodu.

Uważam, że fajnie by było gdyby czas na moderkę znaleźli LeweBiodroSmoko, Kucio, Przemek Orliński, Julekstep, Elwood, Ely3. Pewnie jeszcze parę osób, ale te przyszły mi w tej chwili na myśl :)

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja kompletnie nie chce osob ktore sie tutaj reklamuja jako modzi gdzies indziej, mentor najpierw reklamujesz siebie w dosyc obszernym elaboracie poczym na koniec miedzy wierszami atakujesz kubbasa, potrzebna jest swieza krew bez zadnych starych nalecialosci  :smile:

Nie taki był mój cel, ja już się nigdzie w moderatorkę nie będę bawił bo mi się znudziło dawno temu a i czasu nie mam już tak wiele. Nie reklamowałem siebie a przedstawiałem swoje spostrzeżenia z perspektywy kogoś kto się w to bawił. Może dla kogoś okazały się bardziej pomocne niż dla Ciebie, mam nadzieję.

Kubbasa raczej delikatnie broniłem zaznaczając, że może być na cenzurowanym bez względu na to jakie będzie podejmował działania. Może robić wszystko równie dobrze jak inni, ale być pod lupą a jak się ktoś przyczepi to łatwo mieć obiekcje, taka fucha. Moderator ma z górki jeżeli jest powszechnie lubiany czy jakkolwiek to nazwać, to proste.

Świeża krew się przydaje bo po jakimś czasie ludzie tracą zapał. Co prawda nie wiem jak jest tutaj, ile jest drobnej roboty, ale świeży szeryf zawsze będzie działał z większym entuzjazmem przez pewien okres czasu. Zmiany w moderacji przynoszą też czasem jakieś mniej lub bardziej drobne zmiany na forum, przewietrzenie dobrze robi i nie jest to w żadnym razie atak na kogokolwiek.

Gdybym miał wytypować jedną osobę to dla mnie faworytem byłby Elwood, ale jakby się zastanowić to na pewno znalazłoby się wielu potencjalnych kandydatów. Tyle tylko, że to kwestia chęci i czasu, od tego trzeba zacząć. Poza tym moderka daje więcej ograniczeń niż możliwości, przynajmniej w kwestii własnej osoby. Szary user może czasem dać się ponieść, pozwolić sobie na więcej. Moderatorom każdy patrzy na ręce, wszystko ma być na tip top. 

Aczkolwiek tak generalnie 'praca' tutaj nie powinna być trudna, środowisko raczej dorosłe, nie trzeba userów niańczyć. Co innego porządkowanie dyskusji jeżeli komuś zależy na porządku w tematach. Ja od zawsze nienawidziłem przenoszenia postów i wydzielania wątków toteż twardo stałem przy liberalnym stanowisku w tej kwestii  :onthego:

Edytowane przez Mentor
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dobra dawać do NBA i te typy i głosujmy bo zaraz całe forum wypiszemy jako chętnych do bycia modem :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak dla informacji wszystkich, wyłowiłem po IP ścieżkę jednego kolesia... 

just like mike -> JessieJames -> LakeShow -> Gerwazy -> ... 

RappaR, dzięki za zgłoszenie, badałem to już jakiś czas, ale dopiero niedawno IP z jego kilku kont zaczęły się pokrywać. 

• Like 7

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ha, wiedziałem że LakeShow to nie jest żaden kore tylko just like mike, identyczny styl pisania.

Btw. Za co JLM dostał bana?

Edytowane przez SlaKB

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Za to samo, za co JJ, LS i dzisiejsze konto. 

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak dla informacji wszystkich, wyłowiłem po IP ścieżkę jednego kolesia...

just like mike -> JessieJames -> LakeShow -> Gerwazy -> ...

RappaR, dzięki za zgłoszenie, badałem to już jakiś czas, ale dopiero niedawno IP z jego kilku kont zaczęły się pokrywać.

o kurka ale trzeba mieć zapał!

Iggy na moda!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

o kurka ale trzeba mieć zapał!

Iggy na moda!

Właśnie obstawiam, że Laker25 to jego piąte konto. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niech Rappar zostanie modem od banowania justlikemike'a

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zgadza się, właśnie wpadł, bo IP pokryło się z dzisiejszym Gerwazym. Aktualizacja:

just like mike -> Laker25 -> Jessie James -> LakeShow -> Gerwazy -> ... 

Brakuje nam opcji blokowania wybranego IP. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak dojdzie do 50 nickow będę lobbowal o Przyznanie mu honorowego członkostwa

• Like 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Borys ma opcje blokowania ip, tylko od jakiegos czasu go nie ma

serio ktos ma czas i checi zeby robic 5 kont na forum, wow

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Widzę wczoraj był dzień tematów związanych z łapaniem pokemonów

to, że JJ i LakeShow to ta sama osoba to wiedziałem

to, że JLM chciało się bawić oznacza, że ma kupę czasu do spędzania na forum - na moda go

czekam, aż wyjdzie, że

darkonza -> Borys -> matek -> lorak -> Elwood -> just like mike -> Laker25 -> Jessie James -> LakeShow -> Gerwazy ->

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ciekawe, bo akurat Rappar ma w dziale modzi najwięcej nominacji od użytkowników na moderatora, więc nie myślałem, że to taki kontrowersyjny wybór :nevreness:

zauwaz tylko że proponują go osoby ze spotkania sierpniowego . Na dodatek nadal utrzymują ze sobą kontakt i proponują ziebie nawzajem czego skrajnym przykładem był mac , który zaproponował tylko członków tej grupy

ci sami ludzie podnieśli larum i proponują teraz siebie.. ot taka rewolucja po polsku

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja nylem w sierpniu a promuje ignazza!

Ely nie twórz teorii

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi