Skocz do zawartości

modzi-kryteria


josephnba

Rekomendowane odpowiedzi

Matek odpisuje. Kubbas różnie. Ale raczej nie siedzą tu z magią w oczach w oczekiwaniu na newsa od kogokolwiek od nas. Cierpliwości. Moderatorzy to nie Van, co na drugie ma kamfora

 

O co z tym Vanem chodzi? Nie załatwiliście tego z nim jakoś? Dzisiaj był na forum, ostatnio jak ktoś pisał o jego zniknięciu, to też się logował w tamtym dniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jessie robisz z siebie albo święta krowę, albo ofiarę

 

A najdziwniejsze że jesteś tu krotka a już kozaczysz, choć nie do końca rozumiesz atmosferę tu panującą.

Buta i arogancja dominują w Twoich postach, a masz pretensje do innych

Zluzuj, bo tutaj atmosfera jest luźna i raczej przyjacielska, bo to forum aktywnie tworzy naprawdę garstka userow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeżeli chodzi o moderację to mam dość liberalny stosunek i najczęsciej działam gdy wchodzą jakieś reklamowe spamy, ktos prosi o usuniecie posta/tematu  lub łączenie.
Czasami też wydzielę jakiś ciekawy temat, jeżeli chodzi o treść staram się nie ingerować, gdyż uważm to za cenną wartość tego forum :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale to co metlik napisał 2 lata temu to jest prawda

Tak tylko że jak pozwalamy na wolną amerykankę to się potem Alonzo obraził bo mu ktoś pojechał chyba JH13 z grubej rury i nie było ich obu na forum jakiś czas.... Wolna amerykanka na forum prowadzi do chamstwa i podłych klimatów .... Tu każdy jest kozakiem

 

I nie ma tu żadnych osobistych animozji -- uwierz  że bez rozmów prywatnych z niektórymi użytkownikami byłby tu śmietnik pełen puzonów

 

Z tym że ja każdemu komu usunę post wysyłam mail z wyjaśnieniem

Edytowane przez ely3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mega props (dobrze jakby to była ogólna praktyka u wszystkich modów)

Szanujmy czas tych chłopaków

Oni to robią bezinteresownie, a swoim wolnym czasie i naprawdę nie uważam żeby musieli się z tego tłumaczyć

Nie usuwają znowu tak dużo/czesto żeby to miało komuś życie na forum utrudnić no chyba że puzonowi, ale on już jest tylko legendą

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanujmy czas tych chłopaków

Oni to robią bezinteresownie, a swoim wolnym czasie i naprawdę nie uważam żeby musieli się z tego tłumaczyć

Nie usuwają znowu tak dużo/czesto żeby to miało komuś życie na forum utrudnić no chyba że puzonowi, ale on już jest tylko legendą

gdybyś przyjrzał się uważnie to doszedłbyś do wniosku, że na tym forum jest praktycznie jeden, aktywny moderator, reszta albo nie robi kompletnie nic albo uaktywnia się raz na miesiąc

 

bez urazy, ale taka prawda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smoku wiem i rozumiem to

Sam tu byłem modem i kiedyś, w pewnym momencie zrezygnowałem bo najzwyczajniej nie miałem na to czasu

Nic nie stoi na przeszkodzie żeby środowisko odświeżyć choć tak naprawdę nie widzę tskiej potrzeby, bo obiektywnie patrząc radzą sobie z tym syfem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdybyś przyjrzał się uważnie to doszedłbyś do wniosku, że na tym forum jest praktycznie jeden, aktywny moderator, reszta albo nie robi kompletnie nic albo uaktywnia się raz na miesiąc

 

bez urazy, ale taka prawda

nie dygaj niedlugo cie nominujemy Edytowane przez Kubbas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Also, ja wiem że finały, ale od tego jest temat jazda jazda, by tam na bieżąco wpisywać jednozdaniowce. Tymczasem w temacie głównym na temat finałów są opinie pisane w trakcie meczu w stylu "6 punktów na 4 minuty do końca" albo "Curry wciąż GOAT w waszych oczach?".

Burdel się ostatnio zrobił, jak była posucha z miesiąc temu i nic się nie działo tak wchodzą nowi użytkownicy, bany lecą albo ostrzeżenia, generalnie miszmasz. Miszmasz, który skończy się za 2-3 tygodnie.

 

Mam również nadzieję, że rozwiązany zostanie problem dotyczący Stefana i zakładu na 500, które Van jest mu winien. Jesteśmy jedną społecznością, dość hermetyczną wszakże, i każde takie zachowanie jak wystawienie drugiej strony w momencie, gdy praktycznie wszyscy funkcjonujemy na tych samych zasadach podważa naszą wiarygodność i sens funkcjonowania samego forum.

 

Nie mamy po 5 lat, by zachowywać się jak dzieci w piaskownicy tudzież ogniotrzepy z czasów, gdy włochaty ungabunga z maczugą w spodniach polował na ruchanie przy ognisku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.