Skocz do zawartości

[06/07] FBL 2


Szak

Rekomendowane odpowiedzi

Wybierałem z nr 1. Oto moj sklad:

L. James (Cle - SF)

J. Kidd (NJ - PG)

C. Webber (Phi - PF)

C. Bosh (Tor - PF,C)

 

Bosh w 4tej rundzie...szok {cenowy ;] }

 

Sorki ta kolejnosc nie jest do konca prawdziwa Bosh poszedl na poczatku 3 rundy :wink:[/quote:2ti86j1k]

Dokladnie z 19stym pickiem, czyli nie tak do konca zle, bo widzialem drafty ze szedl w top10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w sumie dość zadowolony jestem, szczerze powiedziawszy to na ten draft byłem jalepiej przygotowany z ostatnich 3 lat więc powinno być dobrze :)

 

1. (3) S. Marion - zastanawiałem się, Marion czy Wade, w sumie postawiłem na Matrixa i mam nadzieje, że nie będe żałować :) (w FBL#1 poszedł z pickiem 3 przez Xeusa)

 

2. (18 ) T. McGrady - aż się zdziwiłem, że został do tej rundy i wybrałem go bez niczego, tym bardziej że w FBL#1 poszedł z pickiem 10 przez Mazika :P tylko żeby się nie połamał ;)

 

3. (23) B. Wallace - troche ryzyka, ale powinno być dobrze, w FBL#1 został wybrany z pickiem 17 przez często oryginalnie wybierającego Stro ;)

 

4. (38 ) J. Johnson - tutaj się troche zastanawiałem i stwierdziłem jednak, że to będzie dobry wybór. Tegoż zawodnika w FBL#1 z pickiem 37 wybrał, nie kto inny jak Stro :)

 

5. (43) R. Artest - tutaj raczej się nie wachałem, miałem niby już 2 SF ale coś mnie tchnęło żeby go wybrać ;) w FBL#1 poszedł z 29 pickiem do Szaka

 

6. (58 ) J. Smith - od tej pory zaczęły się wachania :) nie umiem uzasadnić swojego wyboru :P po prostu wiedziałem, że w FBL#1 poszedł do Żółwia z pickiem 41 i zdecydowałem się na niego

 

7. (63) R. Felton - powinien się rozwinąć a Knight jest drugoplanowym PG, i oby tak zostało :D w FBL#1 z pickiem 46 trafił do drużyny o nazwie My Team Name ;)

 

8. (78 ) C. Maggette - jak się nie połamie to może być nieźle, licze na spory przypływ FP z jego strony :) w FBL#1 poszedł z 78 pickiem do Xeusa.

 

9. (83) T. Murphy - chciałem wysokiego a nie było już za bardzo jakichś ciekawych (oczywiście mogę się mylić) :) w FBL#1 poszedł z pickiem 59 do Mara.

 

10. (98 ) R. Alston - wybrałem bo wybrałem, bez przekonania ale może coś zagrać, w FBL#1 z 61 pickiem poszedł do Żółwia.

 

11. (103) N. Krstic - sytuacja w NJN z wysokimi wiadmo jaka jest, a może się jescze rozwinąć bo młody. w FBL#1 poszedł z pickiem 104 do Stro.

 

12. (118 ) K. Martin - pierwsze co powiedział mój brat kiedy zobaczył "K.Martin z 12 rundy" to powiedział : "po co ci Kevin Martin", wtedy mu odpowiedziałem : "To jest Kenyon Martin." :) z takim pickiem wybrany a może coś zagrać, dla porównania w FBL#1 poszedł do drużyny : "My Name Team" z 75 pickiem :)

 

13. (123) S. Telfair - tutaj to już zupełnie bez przekonania, ponieważ niewiadomo jak będzie grać z Delonte Westem, ale zawsze jest jakaś szansa na dobrą gre ;) w FBL#1 poszedł z pickiem 45 do "My Team Name"

 

póki co ofert wymian żadnych nie dostałem, jak i sam nie wysyłałem. Ciekawe jak tym razem mi pójdzie. Moim celem jest walka o pozycje 1-3, czyli premiowane do FBL#1 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To moze i ja opisze swoje wybory :D .

Wybieralem z numerem drugim.

 

Kevin Garnett-Wybralem go,bo LeBron poszedl z numerem pierwszym,a Kevin w tym sezonie znowu bedzie walczyl o MVP i bedzie gral jeszcze lepiej niz w zeszlym sezonie,mimo,ze to juz czolowka ligi to jeszcze sie troche poprawi :wink: .A pozatym gra bardzo rowno i jak do tej pory (odpukac :) ) kontuzje omijaly go szerokim lukiem,wiec mam nadzieje ze tak bedzie nadal.

 

Chauncey Billups-Chyba najlepszy obecnie rogrywajacy,zaraz po Nash'u,a ze teraz wlasnie wchodzi w contract year to nie wypada zeby gral slabiej niz rok temu :D.

 

Dwight Howard-Kolejny sezon doswiadczen za nim,juz jeden z lepszych zbierajacych w NBA,a teraz kiedy Magic beda waczyc o PO to jego gra moze sie tylko poprawic i moze juz zacznie osiagac ten zapowiadany poziom KG,choc nie mialbym noc przeciwko gdyby go jeszcze przeskoczyl.

 

Jason Richardson-Nowy trener,jeszcze bardziej ofensywny styl gry druzyny,wiec wiecej punktow Jason i mam nadzieje asyst,a jak jeszcze poprawi troche przechwyty i beda go omijaly kontuzje to moze byc bardzo pozyteczny :) .

 

Carlos Boozer-Wtedy,kiedy go wyberalem by chyba nejlepszym dostepnym centrem i nie ypadalo go nie wybrac,a skoro kontuzja juz wyleczona to mam nadzieje ze sie nie odnowi,wiec moze Carlos wroci nie tylko do poziomu po kontuzji,ale moze zacznie znowu grac tak jak przed urazem,a dwa rozegrane przez niego mecze przedsezonowe rokuja jak najbardziej optymistycznie.

 

Jameer Nelson-DLaczego on?Bo potrzebowalem rezerwowego rozgrywajka,a po odejsciu Francis z Orlando Nelson pokazal ze moze byc mocnym punktem tej druzyny i jednym z czolowych graczy na swojej pozycj w lidze a do tego caly czas sie rozwija wiec moze wyrosnie z niego cos dobrego,moze troche zbyt wysoko go wybralem,byc moze byli jeszcze wtedy lepsi gracze dostepni,ale kto nie ryzykuje ten costam... :wink:

 

Chris Wilcox-Nie wiem czemu on,ale moze dlatego ze lubie tego goscia,a pozatym po przyjsciu do Sonics i otrzymaniu wiekszej liczby minut pokazal ze warto na niego stawiaci ze moze byc bardzo pozytecznym graczem i wykrecajacym niezle cyferki.

 

Larry Hughes-Mam nadzieje ze wreszcie bedzie zdrowy przez cale rozgrywki i ze troche wiekszy ciezar gry spadnie na niego i odciazy troche Bronka i ze moze powroci do poziomu z Wizards i zacznie grac znowu tak wszechstronnie i nabijac niezla ilosc fp :) .

 

Nazr Mohammed-Juz kiedys,chyba jeszcze w Atlancie zdarzaly mu sie wysmienite wystepy,ale potem przyspawali go do lawki,lecz teraz jako pierwszy center w Pistons moze znowu sie przebudzi i zacznie grac na poziomie jakichs 14-8 :) .

 

Andres Nocioni-Bo pokazal w Bulls,ze jest niesamowicie wlaecznym graczem i potrafi,oprocz zdobywania punktow bardzo dobrze zbierac,wiec mam moze w nadchodzacym seoznie nie wroci na lawke Bulls,tymbardziej ze byl chyba ich najlepszym graczem w PO i moze bedzie z niego pociecha w postaci wielu punktow

 

Darko Milicic-Wreszcie po trzech latach byc posmiewiskiem ligi i gnicia na lawce w Pistons przeszedl do druzyny gdzie ma szanse na reglarne wystepy i juz w koncowce ubieglego sezonu to wykorzystal mimo ze gral z lawki.Jesli teraz dostanie wiecej minut i bedzie wychodzil w S5 to moze dalej bedzie tak skutecznie blokowal,a oprocz tego dorzuci do tego jeszcze wiecej punktow i zbiorek,bo to w koncu wciz bardzo mlody i mogacy poczynic jeszcze znaczace postepy gracz,a chyba jednak jakis tam potencjal ma skoro Pistons wybrali go w drafcie z drugim numerem.

 

Seedy Claxton-Bo ktos sprzed nosa srzatnal mi Butlera :roll: .Choc Speedy moze sie okazac niezlym stealem,bo wreszcie trafil do zespolu gdzie bedzie pierwszym rozgrywajacym i dostanie wiecej minut i swobody na parkiecie.Juz w poprzednim sezonie podczas absencji Paula pokazal ze potrafi wykrecac niezle cyferki,a nawet grajac jako rezerwowy mial swietne statystyki.

 

Shareef Abdur-Rahim-Poczatek zeszlego sezonu,tak jak zreszta w calej karierze mial bardzo dobry i nigdy nie schodzil ponizej pewnego poziomu,jednak pozniej kontuzja spowodowala ze zostal przesuniety na lawke i wiecej (a raczej mniej...) grywal stamtad.Lecz teraz kiedy uraz jest juz wyleczony to mysle ze powinien juz wrocic do S5 i wykrecac podobne cyferki jak jego srednie z calej kariery :D .

 

Ogolnie to z draftu jetem zadowolony,choc czest wybieralem zupelnie inaczej niz zlozylem sobie przed draftem i czesto wybory byly bardzo spontaniczne to mysle ze jednak mam jakakolwiek szanse na powalczenie w lidze i mysle ze tym razem zakoncze walke w czolowce tabeli,a wszystko w rekach moich mlodych graczy na ktorych stawiam i mocno wierze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A oto historia mojego draftu ktory rozpocza sie z opuznieniem przez awarie dysku. Na szczescie jak nigdy mialem ustawiony pre-draft i udalo mi sie usunac ta awarie w miare szybko.

Wybieralem z numerem 4.

 

4.E.Brand- wybral go pre-draft gdyby nie awaria mialem dylemat czy brac K.Bryanta czy D.Wade ale raczej z 4 poszedl by Wade.

 

17.M.Camby wybrany przez pre-draft nie wiem kto byl wtedy jeszcze wolny ale moze byc.

 

24.V.Carter i wlasnie w tym momencie wlaczylem sie do draftu mialem jakas minute i niczym poznalem co gdzie jak to musialem juz szybko wybrac padlo na niego.

 

37.M.Bibby gral juz u mnie 2 sezony wczesniej i byl naprawde wyrozniajacym sie zawodnikiem ,troche mu statsy spadly ale moze nie bedzie az tak zle.

 

44.S.ONeal z tego co pamietalem miescil sie dosc wysoko w ranikingu ,wiec z tym numerem nie bedzie to chyba strata.

 

57 P.Stojakovic tutaj odrobine zaryzykowalem po tak fatalnym sezonie moze byc tylko ...?

 

64 A.Bargnani WTrzeba stawiac na mlodziez wiec go przygarnelem i co bedzie to bedzie

 

77S.Cassell Jego wybralem po zlosci dwa lata wczesniej rowniez wybrany i gral tragicznie ,poprzedni sezon calkiem dobry wiec dlaczego ten nie mialby byc jeszcze lepszy.

 

84.S.Francis albo on albo Marbury wyleci z Knicks wic ktorys grac musi ,jak na ten numer mozna bylo zaryzykowac czekaniem na transfer

 

97.S.Dalembert nie ma codow zeby Weber zbieral pilki z tablicy.

 

104C.Mobley sprzatnieto mi z przed nosa N.Kristica wiec kogos trzeba bylo na biegu znalezc

 

117C.Frye Jak dostanie kilka minut wiecej na parkiecie to bedzie naprawde dobry wybor

 

124.W.Szczebiak skonczyla mi sie juz lista wiec padlo na niego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Tydzień 2 (4.XI-10.XI.2006)

(tydzień drugi, bo taka kolejność, choć pierwszy pełny)

 

1. MJ-Team, 28, 2456 - 87,71

2. Team Name, 31, 2635,5 - 85,02

3. PeterTeam, 26, 2091 - 80,42

4. KS Klaudyn, 31, 2260,5 - 72,92

5. La Victoria, 30, 2168 - 72,27

6. SZAKIL's TEA, 29, 2012,5 - 69,40

7. kangaroos, 20, 1367,5 - 68,38

8. Chicago Bulls, 26, 1616 - 62,15

9. Da Bronx, 28, 1675,5 - 59,84

 

(kolejność: miejsce, nazwa, ilość rozegranych meczów, suma fp, średnia fp za okres)

 

Graczem tygodnia w FBL#2 został: Air-MJ

 

 

Klasyfikacja ogólna

 

1. MJ-Team, 44, 3793- 86,20

2. Team Name, 47, 3903- 83,04

3. PeterTeam, 43, 3392- 78,88

4. kangaroos, 30, 2135- 71,17

5. SZAKIL's TEA, 42, 2979 - 70,93

6. KS Klaudyn, 48, 3348- 69,75

7. Da Bronx, 44, 3028,5- 68,83

8. La Victoria, 47, 3020,5- 64,27

9. Chicago Bulls, 43, 2734- 63,58

 

(kolejność: jw)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i u mnie powoli do przodu, już jestem na "6" a jeszcze dużo meczy przed nami i myślę, że jak się nikt nie połamie to powinno być OK :wink: Najważniejsze ze Amare się rozkręca jeszcze tylko Gerardzik Wallace i będzie super..

 

Chętnie też potransferuje kogoś, ale to nie znaczy że piszę się na wymiany Arenas + Paul za Bryanta i Parkera bo to śmiech na sali :lol: Niektórym to się w głowach poprzewracało :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michalik nie jestes sam, u mnie trzech graczy, na ktorych liczylem ze beda grac w grajhacej ósmece sa kontuzjowani, chodzi o Brada Millera, Josha Howarda i Richarda Jeffersona, jesli do tego dodamy zenujaca slaba forme Diawa, Ilgauska i Marbury'ego to juz wiem dlaczego jestem tam gdzie jestem. Licze ze niedluo wroci to jakos do normy, bo jak nie to bede wracal stamtad co przyszedlem :(.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tydzień 3 (11.XI-17.XI.2006)

 

1. KS Klaudyn, 24, 2155,5 - 89,81

2. MJ-Team, 27, 2312 - 85,63

3. Da Bronx, 26, 2172 - 83,54

4. Team Name, 27, 2242,5 - 83,06

5. SZAKIL's TEA, 27, 2198,5 - 81,43

6. PeterTeam, 22, 1639,5 - 74,52

7. kangaroos, 21, 1549,5 - 73,79

8. Chicago Bulls, 22, 1509,5 - 68,61

9. La Victoria, 24, 1451 - 60,46

 

(kolejność: miejsce, nazwa, ilość rozegranych meczów, suma fp, średnia fp za okres)

 

Graczem tygodnia w FBL#2 został: Vitaly

 

 

Klasyfikacja ogólna

 

1. MJ-Team, 71, 6105 - 85,99

2. Team Name, 74, 6145,5 - 83,05

3. PeterTeam, 65, 5031,5 - 77,41

4. KS Klaudyn, 72, 5503,5 - 76,44

5. SZAKIL's TEA, 69, 5177,5 - 75,04

6. Da Bronx, 70, 5200,5 - 74,29

7. kangaroos, 51, 3684,5 - 72,25

8. Chicago Bulls, 65, 4243,5 - 65,28

9. La Victoria, 71, 4471,5 - 62,98

 

(kolejność: jw)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tu tak cicho?

Liczyłem, że chociaż będą jakieś komentarze po ostatnich wymianach. Szczególnie po tej kontrowersyjnej, czyli Odom za JON'a i Goodena. Mam wyrzuty sumienia, że to zatwierdziłem, ale "Rule 60" wychodziło ok :)

 

 

Tydzień 4 (18.XI-24.XI.2006)

 

1. Da Bronx, 30, 2796 - 93,20

2. KS Klaudyn, 29, 2634,5 - 90,84

3. MJ-Team, 26, 2136,5 - 82,17

4. Team Name, 27, 2155,5 - 79,83

5. SZAKIL's TEA, 30, 2333,5 - 77,78

6. La Victoria, 28, 2076,5 - 74,16

7. PeterTeam, 27, 1977,5 - 73,24

8. Chicago Bulls, 30, 2114,5 - 70,48

9. Kangaroos, 29, 1857 - 64,03

 

(kolejność: miejsce, nazwa, ilość rozegranych meczów, suma fp, średnia fp za okres)

 

Graczem tygodnia w FBL#2 został: Flash

 

 

Klasyfikacja ogólna

 

1. MJ-Team, 97, 8241,5 - 84,96

2. Team Name, 101, 8301 - 82,19

3. KS Klaudyn, 101, 8138 - 80,57

4. Da Bronx, 100, 7996,5 - 79,97

5. PeterTeam, 92, 7009 - 76,18

6. SZAKIL's TEA, 99, 7511 - 75,87

7. Kangaroos, 80, 5541,5 - 69,27

8. Chicago Bulls, 95, 6358 - 66,93

9. La Victoria, 99, 6548 - 66,14

 

(kolejność: jw)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liczyłem, że chociaż będą jakieś komentarze po ostatnich wymianach. Szczególnie po tej kontrowersyjnej, czyli Odom za JON'a i Goodena. Mam wyrzuty sumienia, że to zatwierdziłem, ale "Rule 60" wychodziło ok Smile

 

Czemu wyrzuty,dzieki temu ze trafilem z forma O'Neala i Goodena nie cienuje az tak jak na poczatku. A to ze Odom bedzie gral przecietnie i ze nie bedzie robil allstarowych cyfer razem z Bryantem to bylem pewien, nie robil ich przez 2 lata, kiedy bylo jeszcze mniej wartościowych graczy w LAL niz teraz (rozwoj Turiafa, Bynuma,Waltona) to dlaczegomaniby to teraz robić.

 

Tylko trzeba chuchac na zdrowie Jermaine'a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde u mnie ostatnio wreście do przodu i Amare się obudził (oczywiście na benchu :lol: ) i Kwame pięknie, wszystko się układa po sprowadzeniu Denga, który oczywisci nie zawodzi.. choć pewnie dziś mnie Antek wyprzedzi i spadnę na 8 miejsce to jednak liczę, że teraz powoli będę się pioł do góry.. Obym się tylko nie przeliczył :o Ważne, że nie wyciągam średniej 60 fp/game :lol:

 

Ciekawe co będzie jak Wells i Nene wrócą, jak wrócą.. :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wystawilem Biedrinsa, po tym jak go wyhaczylem 6 razy, moglem siedem, ale wystawilem go dopiero w drugim meczu, ale w tym czasie robil mi srednia 105,6 fp/g... nie robie narazie transferow, bo wierze w swoich chlopakow, powoli odrabiam straty, do czolowki, a musze przypomniec ze jeszcze ani jednego meczu nie rozegral Gasol no i mam nadzieje ze AK-47 jeszcze wyzdrowieje na dluzej niz 3 tygodnie i przyniesie mi kilka waznych punktow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.