Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

26 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

Dla mnie mental w szatni nie ma takiego znaczenia jak pokazujesz go na boisku, a to poza epizodami nie można tam za wiele Lewemu zarzucić, o wiele gorsze jest złapanie łatki zachłannego pizdeusza, który nie potrafi przekalkulować konsekwencji takich działań, a na koniec się obsrać przed tymi konsekwencjami, to nie braki w mentalu tylko chyba w inteligencji 

mental/inteligencja/głowa/psyche. Jak zwał tak zwał, tak czy owak pokazuje, że się nie nadaje.

A z tą szatnią to myślę, że też wiele osób się z Tobą nie zgodzi. Przekładając na firmę handlową, możesz mieć handlowca robiącego najlepsze cyferki, ale na lidera działu się może nie nadawać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkurwia mnie już ta narracja, że Michniewicz to, Michniewicz tamto. Wszyscy byli w to umoczeni, Michniewicz miał chociaż jaja żeby powiedzieć swoją wersję bezpośrednio po MŚ a nie 4 miesiące później. A mówił to jak jeszcze pewnie miał nadzieję, że będzie dalej selekcjonerem, stąd być może wersja że o tym rozmawiali 5 minut i nikt się z nikim nie kłócił. Typowe zamiatanie pod dywan, żeby sprawa przycichła i żeby nikt nie poniósł konsekwencji. Na końcu on stracił robotę podczas gdy nasi wspaniali futboliści leżeli do góry ogórami na plażach całego świata. Kłania się tutaj też zarządzanie kadrą przez PZPN, Boniek był jaki był ale na pewno nie pozwoliłby sobie na wizytę Premiera RP u reprezentantów bez jego obecności przy tym i jakieś tam umawianie się poza jego plecami.

Ja ogólnie to mam mieszane uczucia co do Michniewicza bo wiadomo, że przychodził ze smrodem korupcyjnym - ja dałem mu czystą kartę ale nastawienie części dziennikarskiego światka było od początku na nie i pozostało by takie bez względu na to co by zrobił. No, chyba że wygrałby MŚ. Do pewnego momentu dobrze mi się go słuchało, wolę trenera który tłumaczy kwestie taktyczne, wychodzi do ludzi, co po erze Sousy, którego się nie dało słuchać z jego "Thanks for your question". Sukces z awansem na MŚ po meczu barażowym bo to nigdy nie są proste mecze a potem już równia coraz bardziej pochyła. Na MŚ Michniewicz osiągnął wynik jaki chciano żeby osiągnął, do statystyk to trafi, ale w stylu że na to się nie dało patrzeć i zęby bolały i finalnie ta afera premiowa pozwoliła się go pozbyć bo tak to pewnie dalej by prowadził kadrę.

Więc w sumie dobrze, że się ta afera wydarzyła, dziękujemy Panie Premierze Morawiecki! :]

Teraz czas na dziadzia z Portugalii, widzę duży potencjał memiczny bo jego mimika twarzy podczas ostatniej konfy to mi przypominała Franka Drebina z "Nagiej broni" :] Widać, że chłop ma mega doświadczenie, nie drętwieje jak obok siedzi Lewandowski i nie słodzi mu w każdym zdaniu. Nie daje się też jak na razie wpuszczać w dziennikarskie gierki ale wiadomo - jak będą wyniki to będzie miło jak nie będzie wyników to będzie nerwowo :]

Ja na grę Polskiej reprezentacji w stylu tiki-taka już straciłem nadzieję, tu i Guardiola by nie pomógł. Swoją drogą to ciekawe dlaczego inne reprezentacje potrafią grać tak, że da się na to patrzeć bez zgrzytania zębami a Polacy na 3 ostatnich turniejach zawsze grają najbrzydziej ze wszystkich...

Nuff said ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, n_i_m_h napisał:

Wszyscy byli w to umoczeni, Michniewicz miał chociaż jaja żeby powiedzieć swoją wersję bezpośrednio po MŚ a nie 4 miesiące później. A mówił to jak jeszcze pewnie miał nadzieję, że będzie dalej selekcjonerem, stąd być może wersja że o tym rozmawiali 5 minut i nikt się z nikim nie kłócił

Czyli miał jaja by skłamać i się wszystkiego wyprzeć?

Bohater na miarę jego rodzinnej miejscowości(Brzozówka na Białorusi)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, n_i_m_h napisał:

Wkurwia mnie już ta narracja, że Michniewicz to, Michniewicz tamto. Wszyscy byli w to umoczeni, Michniewicz miał chociaż jaja żeby powiedzieć swoją wersję bezpośrednio po MŚ a nie 4 miesiące później. A mówił to jak jeszcze pewnie miał nadzieję, że będzie dalej selekcjonerem, stąd być może wersja że o tym rozmawiali 5 minut i nikt się z nikim nie kłócił. Typowe zamiatanie pod dywan, żeby sprawa przycichła i żeby nikt nie poniósł konsekwencji. Na końcu on stracił robotę podczas gdy nasi wspaniali futboliści leżeli do góry ogórami na plażach całego świata. Kłania się tutaj też zarządzanie kadrą przez PZPN, Boniek był jaki był ale na pewno nie pozwoliłby sobie na wizytę Premiera RP u reprezentantów bez jego obecności przy tym i jakieś tam umawianie się poza jego plecami.

Ja ogólnie to mam mieszane uczucia co do Michniewicza bo wiadomo, że przychodził ze smrodem korupcyjnym - ja dałem mu czystą kartę ale nastawienie części dziennikarskiego światka było od początku na nie i pozostało by takie bez względu na to co by zrobił. No, chyba że wygrałby MŚ. Do pewnego momentu dobrze mi się go słuchało, wolę trenera który tłumaczy kwestie taktyczne, wychodzi do ludzi, co po erze Sousy, którego się nie dało słuchać z jego "Thanks for your question". Sukces z awansem na MŚ po meczu barażowym bo to nigdy nie są proste mecze a potem już równia coraz bardziej pochyła. Na MŚ Michniewicz osiągnął wynik jaki chciano żeby osiągnął, do statystyk to trafi, ale w stylu że na to się nie dało patrzeć i zęby bolały i finalnie ta afera premiowa pozwoliła się go pozbyć bo tak to pewnie dalej by prowadził kadrę.

Więc w sumie dobrze, że się ta afera wydarzyła, dziękujemy Panie Premierze Morawiecki! :]

Teraz czas na dziadzia z Portugalii, widzę duży potencjał memiczny bo jego mimika twarzy podczas ostatniej konfy to mi przypominała Franka Drebina z "Nagiej broni" :] Widać, że chłop ma mega doświadczenie, nie drętwieje jak obok siedzi Lewandowski i nie słodzi mu w każdym zdaniu. Nie daje się też jak na razie wpuszczać w dziennikarskie gierki ale wiadomo - jak będą wyniki to będzie miło jak nie będzie wyników to będzie nerwowo :]

Ja na grę Polskiej reprezentacji w stylu tiki-taka już straciłem nadzieję, tu i Guardiola by nie pomógł. Swoją drogą to ciekawe dlaczego inne reprezentacje potrafią grać tak, że da się na to patrzeć bez zgrzytania zębami a Polacy na 3 ostatnich turniejach zawsze grają najbrzydziej ze wszystkich...

Nuff said ;]

Wszyscy byli umoczeni to fakt, ale nie tylko Michniewicz miał swoją wersję ale też Krychowiak i Lewandowski. I każdy z nich mówił oględnie bo po pierwsze nie wiedzieli czy Agent 711 dalej będzie trenerem a po drugie skoro były kłótnie w kadrze to nie chcieli spraw wywlekać poza szatnie. 

A że Czesiu stracił robotę a piłkarze leżaki na plaży ? Z tego co wiem, to PZPN piłkarzy nie zatrudnia, zatrudniają ich kluby a wszelkie premie dla piłkarzy jakie PZPN płaci to zwyczajnie część zysków jakie czerpie z korzystania z ich gry w kadrze i wykorzystania wizerunku.

Michniewicz nigdy nie powinien dostać tej posady - zupełnie szczerze wolałbym na niej takiego Wdowczyka, który co prawda też brał udział w korupcji ale przyznał się i odpokutował. Michniewicz zaś cały czas kłamie w tej sprawie i posiada  zaniki pamięci, które dziwnym trafem dotyczą tylko wydarzeń dla niego niewygodnych. Niech spierdala. 

 

 

29 minut temu, RappaR napisał:

Czyli miał jaja by skłamać i się wszystkiego wyprzeć?

Bohater na miarę jego rodzinnej miejscowości(Brzozówka na Białorusi)

Dla Michniewicza to było jak splunąć. Jego chleb powszedni. Śliski typ. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, fluber napisał:

Co nagelsman odpierdolil?

Słabe wyniki w lidze głównie i styl gry w tejże.

Bayern obawiał się też, że Tuchela ktoś im podbierze gdyby mieli czekać na koniec sezonu ze zmianą (głównie obawiają się Realu).

Edytowane przez Roger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, RappaR napisał:

Czyli miał jaja by skłamać i się wszystkiego wyprzeć?

Bohater na miarę jego rodzinnej miejscowości(Brzozówka na Białorusi)

Czyli miał jaja, żeby wyjść i tłumaczyć się w imieniu gwiazd, które miały kibiców w pompie i nie dosc, że nie wysilily się na jakiekolwiek wyjasnienie, to nawet nie chciało im się wrócić wspólnym samolotem do kraju i spotkać się z fanami, tylko od razu wypieprzyli na wakacje. I to nie on się kłócił o te premię, a gracze zarabiający grube miliony w zachodnich klubach. Ale trzeba się przyjebac TYLKO do Czeska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Pablo81 napisał:

Czyli miał jaja, żeby wyjść i tłumaczyć się w imieniu gwiazd, które miały kibiców w pompie i nie dosc, że nie wysilily się na jakiekolwiek wyjasnienie, to nawet nie chciało im się wrócić wspólnym samolotem do kraju i spotkać się z fanami, tylko od razu wypieprzyli na wakacje. I to nie on się kłócił o te premię, a gracze zarabiający grube miliony w zachodnich klubach. Ale trzeba się przyjebac TYLKO do Czeska.

Czyli dla Ciebie tłumaczeniem jest kłamanie i wypieranie wszystkiego? 

Ok, każdemu wedle jego moralności :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Kily napisał:

Bayern w tegorocznej LM:

image.thumb.png.b609ba632322fa5e73451bdf312d86e3.png

A w lidze 1 pkt straty do lidera

I tak odrobią w bundeslidze więc się nie spinali. Ale Bayern nie może tak grać bo po to na taki skład, żeby zapieprać w LM i ogrywać ogórki w reichu.

W dniu 20.03.2023 o 13:35, Pepis21 napisał:

Nie sposób mi się z tym zgodzić, owszem Mistrzostwo spowodowało, że Piast zyskał trochę kibiców ale nadal Górnik ma tam bardzo silną reprezentację. W całym GOP-ie to się tak Ruch ma więcej kibiców od Górnik.

Piast już podczas 1 awansu do ekstraklasy miał więcej kibiców, ale "na ulicy" to Górnik zjada ich bez popity.

Nie lubię Górnika i sytuacja jest niejednoznaczna ale mają chyba więcej kibiców niż Ruch. 

p.s. są to moje indywidualne opinie. Trochę porozmawiałem z ludźmi, trochę podkręciłem się w tym towarzystwie na GŚ i Zagłębiu, ale tu co klub to opinia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, kolader napisał:

A czemu miałby Kownacki wybrać Lecha, tym bardziej po takim sezonie?

No wiadomo jeżeli zgłosi się jakiś mocny zespół to raczej nie wybierze polskiego zespołu. 
 

A tak poza tym niedawno był temat jego powrotu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.