Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

30 minut temu, LAF napisał:

Jak coś to odświeżę Tobie ten wpis przy następnych występach Rakowa w Europie. 

ale xo Ty masz mi odświeżyć xd 

Lech miał maaaaase szczęścia w tym roku w pucharach gdzie trafiał na rywali w zasięgu. To bardziej przypadek, a za rok możliwe ze w ogóle w pucharach nie zagrają. 

Nie rozumiem o co Ty tu walczysz, Raków jest sportowo lepszym zespołem bez względu na dokonania w Europie, tak samo jak PSG jest lepszym zespolem niz Benfica mimo ze to Portugalczycy dalej zaszli.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, airmax napisał:

dyskusyjne w sumie, w grupie dwa razy zremisowali, plus to Benfica wygrała grupę

clue jest takie, ze jestem przeciwnikiem oceniania jakości drużyny po wynikach z europejskich pucharów na przełomie 1 sezonu, stad tak jak Uefa to mafia, to akurat te 5letnie rankingi są imo w pyte.

Czy gdyby Lech odpadł z tymi Islandczykami w dogrywce w 3 rundzie kwalifikacji to byłby gorszym zespołem niż jest dzisiaj? A tak buduje narracje Laf, co krytykuje.

Rakow na przełomie 3 ostatnich lat jest imo najlepszym polskim zespołem i to nie tylko na podstawie wyników ale i samej organizacji gry i nie jest przypadkiem ze wyprzedza Lech o 18 punktów, a druga Legie o 9, plus to ze nie nabija tych punktów na Lechii i Zagłębiu, ale wygrywa tez z topowymi polskimi drużynami (4:0 z Legia, 2:1 w Poznaniu).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie liczy się to co drużyna pokazuje w Europie. Przecież Raków może tutaj trząść ligą, ale dopóki nie dojdą do fazy grupowej jakiegoś pucharu to gówno znaczą dla kibica z wyśmiewanej przez Ciebie Austrii czy Izreala. 

Poza tym Lech dwa razy ostatnio w fazie grupowej grał , raz Legia a ile razy Raków mimo, że ostatnio trząsł tą ligą ? Po prostu dla mnie wyniki w Europie > wyniki w lidze

Czyli Legia , która wyszła z fazy grupowej Ligi Mistrzów była c***owa bo w lidze była w ogonie ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, LAF napisał:

Dla mnie liczy się to co drużyna pokazuje w Europie. Przecież Raków może tutaj trząść ligą, ale dopóki nie dojdą do fazy grupowej jakiegoś pucharu to gówno znaczą dla kibica z wyśmiewanej przez Ciebie Austrii czy Izreala. 

Poza tym Lech dwa razy ostatnio w fazie grupowej grał , raz Legia a ile razy Raków mimo, że ostatnio trząsł tą ligą ? Po prostu dla mnie wyniki w Europie > wyniki w lidze

Czyli Legia , która wyszła z fazy grupowej Ligi Mistrzów była c***owa bo w lidze była w ogonie ? 

dobra Laf, szkoda czasu na takie przepychanki dla mnie, nie rozumiesz co piszesz ewidentnie, albo nie rozumiesz co czytasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako koneser futbolu (oglądam polską ligę od 2 po ekstraklasę, a to są rozgrywki dla znawców piłki nożnej) uważam, że Raków nie ma lepszego składu niż Lech. Po prostu Lech po słabszym początku olał ligę a skupił się na pucharach. Zajmie miejsce 3/4 (puchar zdobędzie Raków, Legia) i zagra w pucharach za rok. A z takim wynikiem jak ma w tym roku to będzie rozstawiony.

Liczę na to, że ogra Fiorentina a później Nicee. Fajni rywale, tacy do ogrania a przy okazji ładne miasta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.