Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, fluber napisał:

Daj spokój. Selekcjonerami byli i majewski i Janas którzy trenowali Amice dla fryzjera w latach największej korupcji w polskiej piłce i ja nie widziałem żeby ktoś ich za to jechał. 

Troche inny poziom mediow, dojscia do informacji i mozliwosci tworzenia gownoburz w internecie przez kazdego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, The Game 85 napisał:

To nie są kompleksy tylko bardzo podejrzana przeszłość. Gdyby selekcjonerem został Nawałka czy Urban raczej głównymi tematami byłaby taktyka. Nawet okoliczności wyboru są nieco dziwne bo chyba sam Kulesza mówił wcześniej, że nie chciałby żeby trenerem był ktoś kto 711 razy rozmawiał z Fryzjerem. Jako trener Legii czy nawet młodzieżówki przeszłość Michniewicza nie była aż tak wyciągana jak teraz, gdy dostał pierwsza reprezentacje.

 

lepiej bym tego nie ujął

nikt się sprawą wcześniej nie zajmował, bo prowadzenie Legii czy kadry U22, która interesuje się może 1/4 tych kibiców co zwykle nikogo nie obchodzi, nie obchodziłoby też nikogo za granicą w razie wyplynięcia bardziej jednoznacznych dowodów, teraz będzie wstyd na cały świat jeśli coś wygrzebią

wybieranie selekcjonera tyle trwało, bo Michniewicz był ostatnim wyborem Kuleszy, wszyscy zainteresowani byli w szoku, że to na niego postawił, gdyż byli skonfliktowani gdy CM prowadził Jagę, dodatkowo i przede wszystkim wisiały nad nim te niewyjaśnione i podejrzane kwestie absolutnie nikt na taki scenariusz nie stawiał, to też nikt problemu nie podnosił, raban zaczął się chwilę po nominacji i nie ma w tym niczego dziwnego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, The Game 85 napisał:

To nie są kompleksy tylko bardzo podejrzana przeszłość.

"podejrzana" - jak to mówią na celi , "każdy na wolności jest podejrzany"

to nie jest miejsce i czas na takie oskarżenia ( szczególnie pierwsza konferencja) - nie znałem tego dziennikarza wcześniej a teraz znam więc w sumie wiadomo po co zrobił to show

9 minut temu, The Game 85 napisał:

ako trener Legii czy nawet młodzieżówki przeszłość Michniewicza nie była aż tak wyciągana jak teraz, gdy dostał pierwsza reprezentacje.

teraz wiesz dlaczego

 

zwykłe robienie gównoburzy i fame, facet nic nie ma a robi szum

jaki jest cel? Michniewicz miał powiedzieć

"tak uczestniczyłem w tym"

"nie ale widziałem"

"nie wiem nic o tym"

 

napisz proszę jaki był cel tych pytań.

Teraz, LeweBiodroSmoka napisał:

teraz będzie wstyd na cały świat jeśli coś wygrzebią

patrząc na te lata to co najwyżej kij z dupy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, fluber napisał:

Daj spokój. Selekcjonerami byli i majewski i Janas którzy trenowali Amice dla fryzjera w latach największej korupcji w polskiej piłce i ja nie widziałem żeby ktoś ich za to jechał. 

Ale jaki był wtedy stan mediów? Internet dopiero się rozwijał i nie było twitterów, czy kanałów sportowych. Teraz w 2022 roku media społecznościowe stoją kilka lat świetlnych wyżej niż wtedy. Zresztą wiele afer i aferek wychodzi po latach, a Janas zostawał trenerem w czasie procesu Fryzjera, albo nawet jeszcze przed nim,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Koelner napisał:

patrząc na te lata to co najwyżej kij z dupy

na co patrząc?

3 minuty temu, Koelner napisał:

to nie jest miejsce i czas na takie oskarżenia ( szczególnie pierwsza konferencja) - nie znałem tego dziennikarza wcześniej a teraz znam więc w sumie wiadomo po co zrobił to show

a kiedy jest miejsce na oskarżenia?

widać, że niewiele wiesz inaczej nie pisałbyś bzdur o tym, ze gość grzebie 20 lat i nic nie znalazł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, The Game 85 napisał:

Ale jaki był wtedy stan mediów? Internet dopiero się rozwijał i nie było twitterów, czy kanałów sportowych. Teraz w 2022 roku media społecznościowe stoją kilka lat świetlnych wyżej niż wtedy. Zresztą wiele afer i aferek wychodzi po latach, a Janas zostawał trenerem w czasie procesu Fryzjera, albo nawet jeszcze przed nim,

Janas zostawał trenerem w czasie procesu fryzjera i to jest argument za tym że tego nie wyciągano? :) przecież wtedy ta sprawa była gorąca jak nie wiem co, wielkie nazwiska dostawały wyroki! Nie było konferencji prasowych na których ktoś taki jak jadczak mógł zadac takie samo pytanie?

a teraz jak już minęło kilkanaście lat od procesu i na Michniewicza nic nie znaleziono to jest to dobry i logiczny moment? :)

 Niezła logika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Koelner napisał:

"podejrzana" - jak to mówią na celi , "każdy na wolności jest podejrzany"

to nie jest miejsce i czas na takie oskarżenia ( szczególnie pierwsza konferencja) - nie znałem tego dziennikarza wcześniej a teraz znam więc w sumie wiadomo po co zrobił to show

teraz wiesz dlaczego

 

zwykłe robienie gównoburzy i fame, facet nic nie ma a robi szum

jaki jest cel? Michniewicz miał powiedzieć

"tak uczestniczyłem w tym"

"nie ale widziałem"

"nie wiem nic o tym"

 

napisz proszę jaki był cel tych pytań.

patrząc na te lata to co najwyżej kij z dupy

No ja z kolei bardzo dobrze znałem Jadczaka, bo on dość mocno grzebie w takich tematach i skoro Czesław został selekcjonerem to i on będzie to drążył.

Co do Legii to powód jest prosty i gdyby dziś Michniewicz wracał do Legii tematu by nie było, bo to nie ta skala. Reprezentacja jest na świeczniku i takie rzeczy trzeba wyjaśnić w 100%. No bo jeśli Fryzjer rozmawia z Michniewiczem przed meczem Lech-Świt i w tym czasie też z Wójcikiem (trenującym Świt) to trzeba to wyjaśnić.

Przyjmując ofertę Kuleszy Michniewicz się wystawił i musi się dokładnie wytłumaczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

 

a kiedy jest miejsce na oskarżenia?

Dobry moment był w trakcie procesu fryzjera. 

Jak ten jadczak nie znajdzie w aktach że było 3 niezależnych świadków że michniewicz kupił albo sprzedał mecz to powinien być skreślony z poważnego dziennikarstwa i niech się zatrudni w fakcie albo superexpresie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, The Game 85 napisał:

No ja z kolei bardzo dobrze znałem Jadczaka, bo on dość mocno grzebie w takich tematach i skoro Czesław został selekcjonerem to i on będzie to drążył.

teraz znają go wszyscy

1 minutę temu, The Game 85 napisał:

Co do Legii to powód jest prosty i gdyby dziś Michniewicz wracał do Legii tematu by nie było, bo to nie ta skala. Reprezentacja jest na świeczniku i takie rzeczy trzeba wyjaśnić w 100%. No bo jeśli Fryzjer rozmawia z Michniewiczem przed meczem Lech-Świt i w tym czasie też z Wójcikiem (trenującym Świt) to trzeba to wyjaśnić.

jak wyjaśnić? napisz proszę o odpowiedz jaki jest cel, jeśli temat jest zamknięty.

 

2 minuty temu, The Game 85 napisał:

Przyjmując ofertę Kuleszy Michniewicz się wystawił i musi się dokładnie wytłumaczyć.

ale co wytłumaczyć?

1 minutę temu, fluber napisał:

 

Jak ten jadczak nie znajdzie w aktach że było 3 niezależnych świadków że michniewicz kupił albo sprzedał mecz to powinien być skreślony z poważnego dziennikarstwa i niech się zatrudni w fakcie albo superexpresie

to jest clue całej tej sprawy , @The Game 85 poruszył , że Jadczak w tym siedzi i tak siedzi, że nic nie ma a wyskakuje na konferencji nie mając nic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Sebastian napisał:

Dla mnie jest jasne, że Michniewicz o korupcji wiedział. Samo to, że pamięta składy, dni, okoliczności, restauracje, to, że potrafi powiedzieć kto do niego przyszedł z Górnika Polkowice z propozycją motywacyjną 

Przecież on się z tego tłumaczy od kilkunastu lat:

http://pilkarskamafia.blogspot.com/2012/04/czesaw-michniewicz.html?m=1

Tekst sprzed 10 lat

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

Dobry moment był w trakcie procesu fryzjera. 

Jak ten jadczak nie znajdzie w aktach że było 3 niezależnych świadków że michniewicz kupił albo sprzedał mecz to powinien być skreślony z poważnego dziennikarstwa i niech się zatrudni w fakcie albo superexpresie

kibicuję temu, bardzo bym chciał aby brudy wyciekły w najmniej spodziewanym momencie

aktualnie wolałbym aby trenerem repry bylo krzesło obrotowe, mialo by pewnie mniej tupetu i ciut więcej autorefleksji

Michniewicz miał szansę by jakoś ludzi w HP przekonać, nie dość, że tego nie zrobił to tylko pogłębił wątpliwości

piękna jest ta postawa, "Liczy się tylko Akcja Rosja"

Akcją Rosja jest to jak próbuje się gnoić ludzi, którzy chcą poznać prawdę

7 minut temu, Koelner napisał:

to jest clue całej tej sprawy , @The Game 85 poruszył , że Jadczak w tym siedzi i tak siedzi, że nic nie ma a wyskakuje na konferencji nie mając nic

na konferencji poruszył tylko fakty, które były w aktach i zeznaniach na podstawie publikacji Bloga Piłkarska Mafia, to nie jest nic, to są rzeczy o zabarwieniu kryminalnym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, matek napisał:

Ten cały Jadczak robi robotę sobie i ruskim, nikt inny na tym nie skorzysta. 

Wokół pieniacza zrobiło się głośno i o to mu chodziło, a ruskim na rękę jest kwas wokół naszej kadry przed barażami. 

podziękuj Kuleszy i przestań się mazać, jeśli to Twój selekcjoner to przyjmij go z calym inwentarzem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

na konferencji poruszył tylko fakty, które były w aktach i zeznaniach na podstawie publikacji Bloga Piłkarska Mafia, to nie jest nic, to są rzeczy o zabarwieniu kryminalnym

tylko go bardziej kompromitujesz :)

Pomyślałem tak, tak to jest ta chwila
Teraz moje ego zajebiście bardzo gila sytuacja
W której jestem centrum jak atrakcja turystyczna
Ściśle jak akademia ekonomiczna myślę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

podziękuj Kuleszy i przestań się mazać, jeśli to Twój selekcjoner to przyjmij go z calym inwentarzem

Napisałem, że w dupie mam te oskarżenia, mogliby go oskarżać i o zamach na Pershinga. Dla mnie liczy się wynik z Rosją, a ten idiota dla własnego rozgłosu szkodzi całej kadrze przed najważniejszym meczem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Koelner napisał:

tylko go bardziej kompromitujesz

spoko, na twitterze naczytałem się tyle bzdur, że nie jesteś mnie w stanie zniechęcić

gość wyszedł na konfę z takimi pytaniami, bo ma w dupie co sobie o nim pomyśli @Koelner z e-nba.pl

1 minutę temu, matek napisał:

Napisałem, że w dupie mam te oskarżenia, mogliby go oskarżać i o zamach na Pershinga. Dla mnie liczy się wynik z Rosją, a ten idiota dla własnego rozgłosu szkodzi całej kadrze przed najważniejszym meczem. 

Wiśle też pomógł dla własnego rozgłosu, a Stanowski i reszta najchętniej by go wtedy beatyfikowali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, LeweBiodroSmoka napisał:

spoko, na twitterze naczytałem się tyle bzdur, że nie jesteś mnie w stanie zniechęcić

gość wyszedł na konfę z takimi pytaniami, bo ma w dupie co sobie o nim pomyśli @Koelner z e-nba.pl

to jest nie istotne , jak coś ma niech idzie do sądu a tak to wychodzi na pajaca bawiąc się w nieudolnego dziennikarza śledczego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.