Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

 

młody typek robiący content dla też młodszej widowni, rozlożył temat na czynniki pierwsze, a wielkie mainstreamowe nibymedia wolą pitolić o braku wyroku i wesoło chrumkać przy korytku

każdy kto nie zna sprawy, może sobie łatwo porównać fakty z tym co wczoraj zaprezentował CM w Hejt Parku

a jak ktoś chciałby szerszy kontekst to tu jest spoko podcast

https://open.spotify.com/episode/0XWaEyRDG6SIssI0lBbfaV?si=b05f911e65d8473f&nd=1

 

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.02.2022 o 18:53, The Game 85 napisał:

Niby co zrobił? Jeden awans na duży turniej tam zawód i zawalone kolejne eliminacje.Jasne był lepszy niż Fornalik czy Smuda, ale Janas czy Engel mieli podobne wyniki, nie mówiąc o Nawałce.

Benhakker miał zdecydowanie najsłabszy personalnie sklad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Koelner napisał:

ten cały Jadczak to widać że kawał k**** która podpierdalała księdzu jak się żuło gumę na rekolekcjach 

Rolą dziennikarza jest dochodzić prawdy, chyba o tym zapomniałeś. On nie ma lizać Michniewicza po jajach jak robi to Stanowski. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Sebastian napisał:

Rolą dziennikarza jest dochodzić prawdy, chyba o tym zapomniałeś. On nie ma lizać Michniewicza po jajach jak robi to Stanowski. 

chciałem poczekać na argumenty zanim się odniosę

Jadczak praktycznie sam jako pierwszy wystorczył z gołą klatą, pomagając uratować jeden z największych klubów z rąk bandytów, którzy dla rozrywki obcinali kończyny maczetami. Poskładał też ostatnio sukinsyna Mejzę. Naprawdę trzeba mieć dziwne mniemanie o świecie, by stwierdzić, że publicyści anty-Michniewicz robią raban z racji parcia na szkło. Dlatego w ciągu kilku dni wyleczyłem się absolutnie z sympatii dla Weszło, a Stanowskiego uważam za hipokrytę dekady, w ciągu dwóch tygodni udaremnił galę z udziałem jednego z największych gangusów, a potem pomógł wprowadzić na najważniejsze stanowisko sportowe w kraju, typa, który na pytanie o czym rozmawiał z Fryzjerem mówi, że generalnie nie pamięta, ale na pewno o aucie dla żony oraz pomógł mu też przy jej porodzie. Ten cały Fryzjer to prawdziwy filantrop i człowiek czynu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

chciałem poczekać na argumenty zanim się odniosę

Jadczak praktycznie sam jako pierwszy wystorczył z gołą klatą, pomagając uratować jeden z największych klubów z rąk bandytów, którzy dla rozrywki obcinali kończyny maczetami. Poskładał też ostatnio sukinsyna Mejzę. Naprawdę trzeba mieć dziwne mniemanie o świecie, by stwierdzić, że publicyści anty-Michniewicz robią raban z racji parcia na szkło. Dlatego w ciągu kilku dni wyleczyłem się absolutnie z sympatii dla Weszło, a Stanowskiego uważam za hipokrytę dekady, w ciągu dwóch tygodni udaremnił galę z udziałem jednego z największych gangusów, a potem pomógł wprowadzić na najważniejsze stanowisko sportowe w kraju, typa, który na pytanie o czym rozmawiał z Fryzjerem mówi, że generalnie nie pamięta, ale na pewno o aucie dla żony oraz pomógł mu też przy jej porodzie. Ten cały Fryzjer to prawdziwy filantrop i człowiek czynu.

Dobrze, że przejrzałeś na oczy, bo już kilka/kilkanaście miesięcy w tym temacie rozmawialiśmy o Stanowskim i zachwycałeś się Nim, a gość jest zwykłą sprzedajną mendą bez własnego zdania. Za srebrniki zrobi wszystko.

Gość dla pieniędzy powie i napisze wszystko zaprzeczając sobie wielokrotnie. Jest skompromitowany w tak wielu tematach, że nie wiem jak można go traktować inaczej niż dziwkę do wynajęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, MarcusCamby napisał:

Dobrze, że przejrzałeś na oczy, bo już kilka/kilkanaście miesięcy w tym temacie rozmawialiśmy o Stanowskim i zachwycałeś się

Już mi ktoś to niedawno w podobnym tonie to zarzucił, ale to nie jest do końca prawda. Uważam Stanowskiego za bardzo dobrego dzienikarza, który świetnie odnalazł się w Kanale Sportowym, potrafi robić zadymę i jest turbo kumaty. Natomiast jako człowiek od zawsze jest dla mnie mega bucowaty i podejrzany, od zawsze było tak, że mógł zgnoić dosłownie każdego, ale jeśli chodziło o Michniewicza czy Bońska to otwarcie mówił o tym, że o przyjacielach nie zamierza źle pisać. Teraz to nistety szambo wyjebało na 8 metrów, a to co robią jego pieski w odnoszeniu do Jadczaka, to już totalna żenada i jasno widać, że jest przyzwolenie na próbę totalnego zdyskredytowania Szymona.

 

rozumiecie? beka z typa, bo dziennikarz śledczy zabrał się za swoją robotę

68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e617773

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, LeweBiodroSmoka napisał:

 

młody typek robiący content dla też młodszej widowni, rozlożył temat na czynniki pierwsze, a wielkie mainstreamowe nibymedia wolą pitolić o braku wyroku i wesoło chrumkać przy korytku

każdy kto nie zna sprawy, może sobie łatwo porównać fakty z tym co wczoraj zaprezentował CM w Hejt Parku

a jak ktoś chciałby szerszy kontekst to tu jest spoko podcast

https://open.spotify.com/episode/0XWaEyRDG6SIssI0lBbfaV?si=b05f911e65d8473f&nd=1

 

Dla mnie jest jasne, że Michniewicz o korupcji wiedział. Samo to, że pamięta składy, dni, okoliczności, restauracje, to, że potrafi powiedzieć kto do niego przyszedł z Górnika Polkowice z propozycją motywacyjną a jednocześnie w tym samym czasie nie potrafi powiedzieć o czym w tym czasie rozmawiał z Fryzjerem już rzuca na niego złe światło. Po prostu widać jak dłoni, że facet nie chce powiedzieć prawdy - zawsze odpowiada, że nie pamięta i zaraz po tym, że jest kryształowy.

Co więcej - w HP wspomniał o Piszczku, że młody grzech niewielki a smród się ciągnie. Tak jakby siebie chciał przy tym usprawiedliwić. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Sebastian napisał:

Co więcej - w HP wspomniał o Piszczku, że młody grzech niewielki a smród się ciągnie.

taaa, argument z Piszczem jest ich koronnym, a prawda jest taka, że skala potencjalnego przewinienia jest niewspółmierna do tego co pewnie się działo w przypadku CM, Piszczek uległ presji skorumpowanej szatni jako bardzo młody chłopak, przed sądem wyraził skruchę i poddał się karze, potem jego dalsza kariera może być już tylko wzorem dla każdego adepta futbolu

natomiast Michniewicz musiał o wszystkim wiedzieć bo, przez 4 lata był piłkarzem Amici w tym czasie wygrała ona 3 Puchary Polski i dwa Superpuchary,z racji tego, że był bramkarzem dalszego wyboru, w lidze zagrał tylko w 9ciu spotkaniach, ale występował w rozgrywkach pucharowych min. w meczu z Atletico, czyli generalne mówimy o tych rozgrywkach, które Fryzjer miał praktycznie na wyłączność i dzięki nim zapełniał gablotę w Wronkach

98' - odbywa się haniebny finał PP Amica - Alluminium Konin, Fryzjer biegał tam jak oszalały, o czym nie tak dawno z wielkim uśmiechem wspominał Stano:

 

tutaj macie zajebisty dokument z przebiegiem tego meczu

99' - po meczu z Amicą Maciej Szczęsny ogłasza na żywo przed kamerami c+ - ""Jeśli sędzia Dymek będzie chciał mnie za te słowa pozwać do sądu, to ja mam go serdecznie w dupie. Zasłużył dziś na fartuch z napisem pomocnik Fryzjera" - oświadczył po meczu Amica - Polonia (1:0) bramkarz gości Maciej Szczęsny. Był rok 1999 i po raz pierwszy zwykli kibice z całej Polski usłyszeli, że istnieje ktoś taki jak "Fryzjer"

,00' - Prezydium PZPN uznaje Ryszarda Forbricha za persona non grata, co skutkuje zakazem działania w strukturach PZPN oraz w klubach na szczeblu centralnym, wyrok jednak zostaje uchylony przez Komisję Odwoławczą - łapiecie ten poziom absurdu? CM o tym w Hejt Parku wspominał, twierdzi, że wprawdzie słyszał o tym, że najpierw został wykluczony, no ale skoro go uniewinnili i przywrócili do struktór Wielkopolskiego ZPN, to nie widzi nic złego w tym, że dalej utrzymywali kontakt.. 

711 połączeń dotyczą wydarzeń pomiędzy 03 a 05, czyli trzy lata po tym jak Michniewicz opuścił Wronki

za wszystkie potencjalne przekręty aż do 2002 nikt nie dostał postawionych zarzutów, bo nie było jeszcze ustawy o przeciwdziałaniu korupcji w sporcie, gdy tylko zaczęto to robić postawiono zarzuty ponad 500 osobom

mam nadzieję, że przynajmniej niektórych z Was zmusi to do refleksji, to nie jest wiedza tajemna, wszystko jest ogólnodostępne

 

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, LeweBiodroSmoka napisał:

skąd wniosek?

życie 

 

7 godzin temu, Sebastian napisał:

Rolą dziennikarza jest dochodzić prawdy, chyba o tym zapomniałeś. On nie ma lizać Michniewicza po jajach jak robi to Stanowski. 

Nie ale jeśli przez 20 lat grzebie i tylko jest smród to c*** nie dziennikarz 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, LeweBiodroSmoka napisał:

Już mi ktoś to niedawno w podobnym tonie to zarzucił, ale to nie jest do końca prawda. Uważam Stanowskiego za bardzo dobrego dzienikarza, który świetnie odnalazł się w Kanale Sportowym, potrafi robić zadymę i jest turbo kumaty. Natomiast jako człowiek od zawsze jest dla mnie mega bucowaty i podejrzany, od zawsze było tak, że mógł zgnoić dosłownie każdego, ale jeśli chodziło o Michniewicza czy Bońska to otwarcie mówił o tym, że o przyjacielach nie zamierza źle pisać. Teraz to nistety szambo wyjebało na 8 metrów, a to co robią jego pieski w odnoszeniu do Jadczaka, to już totalna żenada i jasno widać, że jest przyzwolenie na próbę totalnego zdyskredytowania Szymona.

 

rozumiecie? beka z typa, bo dziennikarz śledczy zabrał się za swoją robotę

68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e617773

Beka z typa bo najpierw na pierwszej konferencji wprost oskarża selekcjonera o korupcję a kilka dni później... zaczyna zapoznawać się z aktami sprawy. Beka jest dlatego ze kolejność powinna być odwrotna. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I nie ruzumiem tej podniety. Co oni myślą, że przez tę krucjatę odwołają Czesia? Sikają pod wiatr. Powinni zamknąć ryje do czasu barażów. Liczą się wyniki kadry i tylko to mnie interesuje w tej chwili, a nie robienie niepotrzebnego szumu wokół trenera przed najważniejszym meczem od czasu Euro. To nie pomaga. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, matek napisał:

I nie ruzumiem tej podniety. Co oni myślą, że przez tę krucjatę odwołają Czesia? Sikają pod wiatr. Powinni zamknąć ryje do czasu barażów. Liczą się wyniki kadry i tylko to mnie interesuje w tej chwili, a nie robienie niepotrzebnego szumu wokół trenera przed najważniejszym meczem od czasu Euro. To nie pomaga. 

wychodzą kompleksy. porównajcie sobie 1 konfa Sousy vs 1 konfa Czesława. Konfa Sousy to robienie gały, zwykle pytania o ustawienie , skład , jak się czuje - ogólnie podziękowania że śliczny wypastowany Portugalczyk raczył nas odwiedzić i wziąć te bandę. a tutaj? Czesia można jechać i napierdalać, dziwne że jeszcze go nie napierdalali o wagę i okulary. Obojętnie jaki trener odjebalby Euro w stylu Sousy to nie miałby życia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Koelner napisał:

wychodzą kompleksy. porównajcie sobie 1 konfa Sousy vs 1 konfa Czesława. Konfa Sousy to robienie gały, zwykle pytania o ustawienie , skład , jak się czuje - ogólnie podziękowania że śliczny wypastowany Portugalczyk raczył nas odwiedzić i wziąć te bandę. a tutaj? Czesia można jechać i napierdalać, dziwne że jeszcze go nie napierdalali o wagę i okulary. Obojętnie jaki trener odjebalby Euro w stylu Sousy to nie miałby życia. 

To nie są kompleksy tylko bardzo podejrzana przeszłość. Gdyby selekcjonerem został Nawałka czy Urban raczej głównymi tematami byłaby taktyka. Nawet okoliczności wyboru są nieco dziwne bo chyba sam Kulesza mówił wcześniej, że nie chciałby żeby trenerem był ktoś kto 711 razy rozmawiał z Fryzjerem. Jako trener Legii czy nawet młodzieżówki przeszłość Michniewicza nie była aż tak wyciągana jak teraz, gdy dostał pierwsza reprezentacje.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, The Game 85 napisał:

To nie są kompleksy tylko bardzo podejrzana przeszłość. Gdyby selekcjonerem został Nawałka czy Urban raczej głównymi tematami byłaby taktyka. Nawet okoliczności wyboru są nieco dziwne bo chyba sam Kulesza mówił wcześniej, że nie chciałby żeby trenerem był ktoś kto 711 razy rozmawiał z Fryzjerem. Jako trener Legii czy nawet młodzieżówki przeszłość Michniewicza nie była aż tak wyciągana jak teraz, gdy dostał pierwsza reprezentacje.

 

Daj spokój. Selekcjonerami byli i majewski i Janas którzy trenowali Amice dla fryzjera w latach największej korupcji w polskiej piłce i ja nie widziałem żeby ktoś ich za to jechał. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.