Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Koelner napisał:

ja mam też ziomka Porto i mówił mi że Sousa długo nas nie potrenuje bo nic nie osiągnął :) i proszę znajdź mi ten styl :P 

Swietny argument ci podał prawie jak wszyscy tutaj którzy go chcą wyjebac

Godzinę temu, The Game 85 napisał:

A ja uważam, że za Brzęczka mielibyśmy te 3 punkty ze Słowacją. Styl może nie był efektowny, ale zazwyczaj ogrywaliśmy drużyny typu, Austria, Ukraina czy Finlandia. Natomiast za Sousy to są dwa remisy z Anglią i Hiszpanią i dwie wygrane z Albanią, natomiast w reszcie meczów z drużynami o podobnym potencjale wygranych nie było.

Natomiast co do baraży to kolejny raz napiszę być może trafimy na Włochy, Portugalię, ale gdyby nie zawalony mecz z Węgrami to ewentualnie dopiero w drugiej rundzie i być może u siebie, a tak to mamy szanse na nie trafić już w pierwszej i to na wyjeździe.

Czyli uważasz że za Brzeczka Krychowiak by się nie zachował jak debil bo faulując patrzył się który trener stoi na linii przy aucie i od tego zależne było czy złapie czerwona co położyło mecz czy nie złapie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, dannygd napisał:

Tak, masz rację, ale teraz wyobraź sobie, że Sousa nie wystawiłby Szczęsnego (i  Tymka) i.. byśmy przegrali... Bo każdy z zastępców tych w/w ma.rowniez swoje wady... To dopiero gówno burza by była :)

Ja tam nie wiem czy jak Nawałka nie miałby do dyspozycji (albo miałby ich na 1/4 czy 1/5 gier o stawkę):

- Fabiańskiego i Boruca

- Jodłowca, Pazdana, Wawrzyniaka, Piszczka (Jędrzejczyka w formie)

- Błaszczykowskiego, Grosickiego (Rybusa w formie)

- Milika, Teodorczyka

To by "takie sukcesy" osiągał.  

Naprawdę nie rozumiesz, że między takim Błaszczykowskim a Puchaczem jest przepaść? Albo, że mamy raptem 2 (może 3) środkowych obrońców na jakimś poziomie, a nie 6-8?

Gdyby dziś nasi piłkarze umieli dośrodkowywać ze skrzydeł jak choć przeciętniak Wawrzyniak, Grosik czy Jędrzejczyk (zapomnijmy o Piszczku który był wtedy graczem światowej klasy, czy Błaszczykowskim - średnim europejskim) - czyli po prostu zwykłych solidniakow, albo nawet jeźdźców bez głowy jak Peszko (Jóźwiak mi go trochę przypomina), to nie dyskutowali byśmy o Puchaczu. 

A Szczęsny to bez światowej klasy środkowych obrońców jest totalnym przecenianym przeciętniakiem, którego ja zastąpiłbym połowa bramkarzy z naszej ekstraklasy.

Zaznaczam najważniejszego gracza. Przecież całe te mistrzostwa we Francji to po stronie ofensywnej nam Błaszczu robił. Lewy grał wtedy straszny piach. 

3 godziny temu, Koelner napisał:

Jaki styl? Bo Sousa Wam tak opowiedział ? Face et zmienił formacje która kosztuje nas obronę i daje więcej wrzutek ze skrzydła nie oznacza zmiany . Wklejcie jedną akcje z Wegrami gdzie był ten styl . 

Nic takiego się nie dzieje, dlatego właśnie ściągnięto Casha. Jóźwiakowi wyszedł jeden mecz. Jeden. W pozostałych nie zrobił nic.  Wręcz przeciwnie - ja uważam, że tą swoją "walką" i próbami zakończonymi złymi wrzutkami lub łatwym odbiorem przez rywali robi nam więcej szkody niż pożytku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Kubbas napisał:

 

Czyli uważasz że za Brzeczka Krychowiak by się nie zachował jak debil bo faulując patrzył się który trener stoi na linii przy aucie i od tego zależne było czy złapie czerwona co położyło mecz czy nie złapie 

Ja jeszcze dobrze pamiątam, która drużyna wyglądała lepiej w tym meczu jak jeszcze graliśmy 11 na 11.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, fluber napisał:

Ale to o których pozycjach mówimy?  Bo wymieniles 2 z 3 najlepszych graczy tamtej kadry i 2 z naszej których aktualnie nie powinno być w pierwszym składzie. 

Ale poza tymi 2-3 najlepszymi byli wszyscy Ci, których teraz mamy za najlepszych. 

Po prostu Fluber nasza kadra obecnie jest gorsza kadrowo. Zyskała bowiem to, że Lewandowski z zawodnika dobrego zmienił się w najlepszego ale straciła skrzydła, boki obrony, środek obrony i bramkę.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Kubbas napisał:

Swietny argument ci podał prawie jak wszyscy tutaj którzy go chcą wyjebac

Czyli uważasz że za Brzeczka Krychowiak by się nie zachował jak debil bo faulując patrzył się który trener stoi na linii przy aucie i od tego zależne było czy złapie czerwona co położyło mecz czy nie złapie 

Uważam, że tyle być może by go zdjął wcześniej bo już miał 2 faule kwalifikujące się na kartki, a dostał jedna. Możliwe ze by postawił na Fabiańskiego, możliwe, że by lepiej popracował nad defensywnymi stałymi fragmentami. Jakoś u Brzęczka nie było tylu baboli i kolejny raz napiszę, że w miarę regularnie ogrywaliśmy drużyny pokroju Słowacji (Austria  zwycięstwo i remis, Bośnia 2 zwycięstwa, Słowenia zwycięstwo i porażka, Izrael 2 wygrane, do tego wygrane z Ukrainą i Finlandią towarzysko ). Natomiast u Sousy bodajże na 7 takich meczów wygraliśmy 2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Sebastian napisał:

 

Po prostu Fluber nasza kadra obecnie jest gorsza kadrowo. Zyskała bowiem to, że Lewandowski z zawodnika dobrego zmienił się w najlepszego ale straciła skrzydła, boki obrony, środek obrony i bramkę.  

Popatrz jeszcze raz na mecz z Niemcami, najlepszy mecz za Nawałki i zobacz kto grał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, The Game 85 napisał:

Uważam, że tyle być może by go zdjął wcześniej bo już miał 2 faule kwalifikujące się na kartki, a dostał jedna. Możliwe ze by postawił na Fabiańskiego, możliwe, że by lepiej popracował nad defensywnymi stałymi fragmentami. Jakoś u Brzęczka nie było tylu baboli i kolejny raz napiszę, że w miarę regularnie ogrywaliśmy drużyny pokroju Słowacji (Austria  zwycięstwo i remis, Bośnia 2 zwycięstwa, Słowenia zwycięstwo i porażka, Izrael 2 wygrane, do tego wygrane z Ukrainą i Finlandią towarzysko ). Natomiast u Sousy bodajże na 7 takich meczów wygraliśmy 2.

Każdy kolejny trener stawiał na Szczęsnego ale ten zawsze miał pecha i na koniec wychodził Fabiański. Sousa niestety był konsekwentny, co mnie dziwi, bo Szczęsny nam niczego w tych eliminacjach nie wybronił a wręcz przeciwnie, w kilju sytuacjach zachował się mocno wątpliwie. 

I tak serio jak bym się przywalał do Sousy to najbardziej do jego wiary w zawodników. 

6 minut temu, fluber napisał:

Popatrz jeszcze raz na mecz z Niemcami, najlepszy mecz za Nawałki i zobacz kto grał.

A ja proponuję zamiast patrzeć na skład obejrzeć po prostu mecz i zobaczyć co się w nim działo. 

I spojrzeć w statystyki: 

https://gol24.pl/mecz-polska-niemcy-w-statystykach-niemiecka-konsekwencja-kluczem-do-zwyciestwa-bialoczerwonych/ar/9546350

 

 

Edytowane przez Sebastian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sousie na prawdę można wiele zarzucić oprócz decyzji z ostatniego meczu, ja rozumiem że ma tych słynnych już asystentów ale mając płacone takie pieniądze to chyba mógłby czasem pojawić się w Polsce, gdzie powołanie dla Szymańskiego, dlaczego żaden z bramkarzy nie dostaje szans po kolejnych babolach Szczęsnego, jestem jego fanem od lat ale w kadrze po prostu za często zawodzi a Drągowski czy Skorupski powinni już dostawać szanse moim zdaniem.Czasem odnoszę wrażenie że ,,siwy bajerant'' chciałby dostać już odprawę i zagrzać miejsce w jakimś klubie (może i nadaje się to do łapu capu ale tak to wygląda)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Sebastian napisał:

 

A ja proponuję zamiast patrzeć na skład obejrzeć po prostu mecz i zobaczyć co się w nim działo. 

I spojrzeć w statystyki: 

https://gol24.pl/mecz-polska-niemcy-w-statystykach-niemiecka-konsekwencja-kluczem-do-zwyciestwa-bialoczerwonych/ar/9546350

 

 

No to spójrzmy na Euro, gdzie na lewej obronie biegał Jędrzejczyk, czy w środku grali Mączyński z Kapustką. 

Sousa miał na zgrupowaniu taką jedenastkę: Szczęsny, Cash, Glik, Bednarek, Bereszyński, Frankowski, Krychowiak, Klich, Zieliński, Moder i Lewandowski i uważam, zę 11 graczy na takim poziomie klubowym w kadrze w 21 wieku nie mieliśmy. 

To, że ta kadra nie wygląda najlepiej w 21 wieku to jest wina trenera, a te przebłyski które widzimy wynikają z poziomu graczy, a nie trenera.

Przecież my nawet jednego zawodnika nie powołujemy z Ekstraklasy, a z zagranicy nie łapie się taki Gumny, który w Bundeslidze gra wszystko, czy Buksa, który jest topowym strzelcem MLS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, airmax napisał:

łapie się za to Puchacz prościutko z trybun Unionu :) 

A nie łapie się Szymański, który jest gwiazdą ligi rosyjskiej.

My nie mamy złych piłkarzy, mamy biedę na wahadłach, gdzie poza Cashem na prawej i Frankowskim na lewej nie ma nikogo na odpowiednim poziomie ( bo Jóźwiaka, Recy, Puchacza i Rybusa już w tych kategoriach nie traktuję), ale tym bardziej nie rozumiem, czemu na tych wahadłach tak bardzo opieramy grę i czemu napierdalamy niecelnymi dośrodkowaniami jak powaleni.

Ktoś tu jeszcze pisał o słabym środku obrony. Ja wiem, że Glik jest po prime, ale na środek obrony mamy (oczywiście gdyby nie było kontuzji) Bednarka który jest podstawowym graczem w PRemier League, Helika, który był w ubiegłym sezonie w jedenastce sezonu Championship, Walukiewicza, który do kontuzji regularnie grał w Serie A, Dawidowicza, który w Serie A ma pewne miejsce w składzie, Piątkowskiego który wywalczył sobie miejsce w składzie rewelacji Ligi Mistrzów jaką jest Salzburg i w trójce mogą grać też zarówno Bereszyński na półprawym - też regularny w Serie A oraz Kędziora - też grający regularnie w Lidze Mistrzów.

Więc pisanie, że w czasach Pazdana i Szukały mieliśmy potężny środek obrony, a teraz nie mamy jest nieuzasadnione. Mamy z czego wybierać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kubbas

miałem się przyjrzeć SFG i proszę bardzo jak na zawołanie artykuł, przynajmniej nie musiałem oglądać wszystkich skrótów meczów  :P

https://weszlo.com/2021/11/16/paulo-sousa-stale-fragmenty-gry-reprezentacja-polski-brzeczek#jak-reprezentacja-polski-traci-bramki-po-stalych-fragmentach-gry

Anglia i rożny to jakiś dramat w ustawieniu. Ni to man-to-man ni to strefa. Dwóch stoperów Anglii zostawionych samym sobie, mają możliwość wbiegnięcia w na 5-8 metr i nabrania szybkości. Długi słupek praktycznie bez krycia, przy bramkarzu zawodnik bez krycia

IfmjJl.jpg

Islandia - spójrz kto stoi przy Szczęsnym XD to samo co z Anglikami. Taki pomysł trenera :) tylko, że tutaj piłka dotarła do zawodnika, który stał sobie na chillu przy naszym GK. spójrz też jak "kryty" jest 5-6 metr na krótkim słupku.

8gyumz.jpg

Islandia wrzuciła jeszcze jedną bramkę, gdzie nasi byli jak dzieci we mgle. Wolny z 50 metrów, jedno podanie do boku i CAŁA formacja jest już rozjebana. W polu karnym przy tym golu po wolnym było 1vs1. Przecież to jest taktyczny kryminał.

as2GPD.jpg

z tego artykułu, który podesłałem idealnym podsumowaniem jest cytat:

Cytat

Spójrzmy na listę straconych przez nas bramek po SFG. (...) Praktycznie w każdym punkcie powtarza się złe ustawienie, błąd w kryciu. Dlatego tezę o pechu odrzucamy. Jeśli od marca do listopada masz podobne problemy, to już nie pech, a brak pomysłu na rozwiązanie własnej bolączki.

w sumie coś w stylu "Szaleństwem jest robić wciąż to samo i oczekiwać różnych rezultatów" :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to wszystko jasne razem ustalili

Screenshot_2021-11-17-19-54-01-455_com.facebook.katana.jpg

7 minut temu, airmax napisał:

@Kubbas

miałem się przyjrzeć SFG i proszę bardzo jak na zawołanie artykuł, przynajmniej nie musiałem oglądać wszystkich skrótów meczów  :P

https://weszlo.com/2021/11/16/paulo-sousa-stale-fragmenty-gry-reprezentacja-polski-brzeczek#jak-reprezentacja-polski-traci-bramki-po-stalych-fragmentach-gry

Anglia i rożny to jakiś dramat w ustawieniu. Ni to man-to-man ni to strefa. Dwóch stoperów Anglii zostawionych samym sobie, mają możliwość wbiegnięcia w na 5-8 metr i nabrania szybkości. Długi słupek praktycznie bez krycia, przy bramkarzu zawodnik bez krycia

IfmjJl.jpg

Islandia - spójrz kto stoi przy Szczęsnym XD to samo co z Anglikami. Taki pomysł trenera :) tylko, że tutaj piłka dotarła do zawodnika, który stał sobie na chillu przy naszym GK. spójrz też jak "kryty" jest 5-6 metr na krótkim słupku.

8gyumz.jpg

Islandia wrzuciła jeszcze jedną bramkę, gdzie nasi byli jak dzieci we mgle. Wolny z 50 metrów, jedno podanie do boku i CAŁA formacja jest już rozjebana. W polu karnym przy tym golu po wolnym było 1vs1. Przecież to jest taktyczny kryminał.

as2GPD.jpg

z tego artykułu, który podesłałem idealnym podsumowaniem jest cytat:

w sumie coś w stylu "Szaleństwem jest robić wciąż to samo i oczekiwać różnych rezultatów" :) 

Spoko w końcu jakieś argumenty 

Tam w meczu z Anglią Sterling jest niekryty i powinien być i Stones reszta ma krycie ale mniejsza

Teraz na te przykłady mam pokazać ci 20 dobrze bronionych stalych fragmentów czy wrzutek?

Tak w sumie, nie mogę mieć do was pretensji że myślicie tak jak inni teraz w sporcie

Na wszystko odpowiedzią jest wypierdolmy trenera, w każdym sporcie, co powiesz mi może że on jak z nimi trenuje te stałe fragmenty to tak ich ustawia? Zwłaszcza że mamy przykład jak z tym Skriniarem jak powtarza im parę razy jak go kryć 

Zawodnicy muszą zacząć brać odpowiedzialność, w każdym sporcie tu nie chodzi o Souse.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, fluber napisał:

No to spójrzmy na Euro, gdzie na lewej obronie biegał Jędrzejczyk, czy w środku grali Mączyński z Kapustką. 

Sousa miał na zgrupowaniu taką jedenastkę: Szczęsny, Cash, Glik, Bednarek, Bereszyński, Frankowski, Krychowiak, Klich, Zieliński, Moder i Lewandowski i uważam, zę 11 graczy na takim poziomie klubowym w kadrze w 21 wieku nie mieliśmy. 

To, że ta kadra nie wygląda najlepiej w 21 wieku to jest wina trenera, a te przebłyski które widzimy wynikają z poziomu graczy, a nie trenera.

Przecież my nawet jednego zawodnika nie powołujemy z Ekstraklasy, a z zagranicy nie łapie się taki Gumny, który w Bundeslidze gra wszystko, czy Buksa, który jest topowym strzelcem MLS.

Litości.. sprawdź ile grał ten Kapustka to raz a dwa to zobacz ile Ci piłkarze grali w klubach. Podpowiem - zazwyczaj 90 minut, bo nawet w nowoczesnym futbolu Fluber grają ci ktorzy sa w najlepszej dyspozycji..

Z tych graczy ktorych wymieniłeś polowa grała. A w przypadku Glika i Krychy - lepiej ich miec na ciężki mecz niz dac im grac w latwym zeby kartki zlapali i nie grali w barażach. Z Wegrami rywale zrobili ile akcji ? 2 ? 3 ? Z przebiegu meczu ich wygrana to czysty fart.  Oczywiście Sousa bardzo pomógł, bo realnie to tak słabego obrońcy jak Puchacz to nie mieliśmy od dawna. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Kubbas napisał:

mamy przykład jak z tym Skriniarem jak powtarza im parę razy jak go kryć 

byłem kiedyś na szkoleniu z pierwszej pomocy. Instruktor tam tłumaczył, że w razie gdy udzielamy pierwszej pomocy i zbiera się grupka gapiów nie możesz krzyknąć "wezwijcie karetkę" bo nikt tego nie zrobi, będą się tylko po sobie patrzeć :) musisz jasno i wyraźnie powiedzieć "ty, tak ty, masz zadzwonić po karetkę". Ta sama sytuacja jest z tym Skriniarem. Sousa mówi "uważajcie, bo lubi wbiegać w 3 strefy" XD no shit scherloku. Szkoda że nie powiedział, że jest groźny w polu karnym. Mówił też "zastanawiamy się nad kryciem indywidualnym". Madre mia! Mecz otwarcia do którego każdy średniak przygotowuje się najmocniej, u nas było wiadomo że to must win, a on jeszcze sobie dywaguje, czy kryć go indywidualnie czy nie. A jeśli nawet to tam przy Skriniarze był chyba Jóźwiak :D który przy Skriniarze to jakieś chucherko, dać "plaster" Skriniarowi skrzydłowego bez pojęcia o obronie :)

21 minut temu, Kubbas napisał:

co powiesz mi może że on jak z nimi trenuje te stałe fragmenty to tak ich ustawia?

No ktoś ich chyba ustawia :P czy może to improwizacja piłkarzy bo od trenera nie dostali instrukcji?

14 minut temu, Kubbas napisał:

Na wszystko odpowiedzią jest wypierdolmy trenera

gdy ogłosili Souse trenerem byłem jego przeciwnikiem, co pisałem na tym forum. Uważałem i nadal uważam, że to trener below average a jego trenerskie CV jest zwyczajnie marne. Natomiast pisałem też (nawet w tym temacie jakoś ostatnio) że życzę mu sukcesu, bo chce w przyszłości dobrego selekcjonera spoza naszego kraju, a jego porażka ściągnie nas z powrotem w objęcia Michniewiczów i Probierzów polskiej kopnaje

Zresztą, cała nasza dyskusja (przynajmniej z mojej strony) sprowadza się do tego, że za Sousy źle bronimy SFG. Nie wchodzę już w kwestię stylu gry, bo to subiektywne. W nosie mam, że nie przyjeżdża na Ekstraklasę, sam bym miał na tą kopanine wyjebane. Więc błędnie mnie identyfikujesz jako orędownika "zwolnić Souse"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, airmax napisał:

byłem kiedyś na szkoleniu z pierwszej pomocy. Instruktor tam tłumaczył, że w razie gdy udzielamy pierwszej pomocy i zbiera się grupka gapiów nie możesz krzyknąć "wezwijcie karetkę" bo nikt tego nie zrobi, będą się tylko po sobie patrzeć :) musisz jasno i wyraźnie powiedzieć "ty, tak ty, masz zadzwonić po karetkę". Ta sama sytuacja jest z tym Skriniarem. Sousa mówi "uważajcie, bo lubi wbiegać w 3 strefy" XD no shit scherloku. Szkoda że nie powiedział, że jest groźny w polu karnym. Mówił też "zastanawiamy się nad kryciem indywidualnym". Madre mia! Mecz otwarcia do którego każdy średniak przygotowuje się najmocniej, u nas było wiadomo że to must win, a on jeszcze sobie dywaguje, czy kryć go indywidualnie czy nie. A jeśli nawet to tam przy Skriniarze był chyba Jóźwiak :D który przy Skriniarze to jakieś chucherko, dać "plaster" Skriniarowi skrzydłowego bez pojęcia o obronie :)

No ktoś ich chyba ustawia :P czy może to improwizacja piłkarzy bo od trenera nie dostali instrukcji?

gdy ogłosili Souse trenerem byłem jego przeciwnikiem, co pisałem na tym forum. Uważałem i nadal uważam, że to trener below average a jego trenerskie CV jest zwyczajnie marne. Natomiast pisałem też (nawet w tym temacie jakoś ostatnio) że życzę mu sukcesu, bo chce w przyszłości dobrego selekcjonera spoza naszego kraju, a jego porażka ściągnie nas z powrotem w objęcia Michniewiczów i Probierzów polskiej kopnaje

Zresztą, cała nasza dyskusja (przynajmniej z mojej strony) sprowadza się do tego, że za Sousy źle bronimy SFG. Nie wchodzę już w kwestię stylu gry, bo to subiektywne. W nosie mam, że nie przyjeżdża na Ekstraklasę, sam bym miał na tą kopanine wyjebane. Więc błędnie mnie identyfikujesz jako orędownika "zwolnić Souse"

Nie chce mi się tego rozkminiac dalej ale poszukaj sobie wypowiedzi reprezentantów i za Skriniara był wyznaczony indywidualnie i oni się zajebali czy ten ktoś zszedł czy tym kims był Krychowiak tak czy inaczej była taka osoba wyznaczona także ten argument możesz do kieszeni schować 

Gram w sporty zespołowe na jako takim poziomie od lat i debila żaden trener nie nauczy, najgorszy rodzaj zawodnika to idiota, może mieć skilla z nie tego świata ale lepiej mieć w drużynie kogoś kto ma 50 procent tego ale ma mózg 

Piłkarze to grupa średnio inteligentna, to chyba nie jest sprawą dyskusyjna, z resztą pewnie jak koszykarze

No a Jóźwiak był bo nasi przeinteligenti piłkarze tak między sobą wtedy ustalili jak ktoś zszedł ze będzie go krył Jóźwiak

Teraz sobie dodaj 2 do 2 kogo czasami się trenuje albo z kim się gra

Sam gram w kosza z gościem któremu od 3 lat się powtarza żeby pod koszem najpierw uderzył kogoś barkiem potem rzucił co mu wielokrotnie pokazywałem, co myślisz że robi od 3 lat pod koszem? Odchyla się z dala od kosza rzucając pod samą dziura.

Obwiniaj trenera kiedy trzeba obwiniać a nie kiedy piłkarze coś ustalają między sobą albo chłop główkuje do tyłu w światło bramki.

Przejebane ogólnie tutaj kogoś bronić, ale bronilbym go nawet jakby nazywał się Adolf Hitler bo po prostu tutaj nie widać jego błędów i w c***u mam czy jest Portugalczykiem czy Syryjczykiem spod granicy

Jak widać że nie zawinił to nie zawinił przy taktyce

Zawinił przy składzie, ale Szczęsnego nikt nie potrafi wyjebać co mówię od 6 lat że powinno się wydarzyć gość jak w tym memie z dzieciakiem wytwarza energię przez którą przez x lat nie można podymac

Wystawił Puchacza który był tragiczny 

I dał się namówić Lewemu na odpoczynek bo Lewy ma w piątek Union Berlin

Konsekwencje? Stracił HCA, ale zobaczymy jak będziemy mieli dobre losowanie to może nie mieć znaczenia bo w 2 meczu jest rzut moneta kto będzie gospodarzem także stracił HCA na 1 mecz

Piszesz że byłeś przeciw Sousie, też byłem przeciw bo ma CV z dupy ale body of work pokazuje że lepszego będzie bardzo bardzo ciężko znaleźć 

Wprowadził zupełnie inną kulturę gry w bądź co bądź na to krótkim czasie, wprowadził w c*** młodzieży i dodał do Lewego dwóch zajebistych nie tak oczywistych partnerów w momencie gdzie Milik i Piątek grali jak szmaciarze, a to było bardzo kluczowe

Zaufaj mi zatęsknisz jak się spotkamy jak wyjebia Souse za rok dwa jak spotkamy się w meczu z Anglią Włochami i znowu nie będziemy potrafili oddać celnego strzału, tylko proszę cię bo ja potrafię i robiłem to wiele razy wejdź tu i napisz byłem w błędzie przyznaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Kubbas napisał:

Zaufaj mi zatęsknisz jak się spotkamy jak wyjebia Souse za rok dwa jak spotkamy się w meczu z Anglią Włochami i znowu nie będziemy potrafili oddać celnego strzału, tylko proszę cię bo ja potrafię i robiłem to wiele razy wejdź tu i napisz byłem w błędzie przyznaje.

Stary, tylko że ja nie dyskutuję o tym, jak wyglądamy z ekipami z poszczególnych poziomów. Piszę tylko, że za Sousy tracimy zaskakująco dużo bramek po SFG, których przy tej ilości nie da się zrzucić tylko i wyłącznie na błędy indywidualne, a jakaś część winy leży po stronie sztabu szkoleniowego, który tych błędów nie potrafi wyeliminować. 

Pisałem też:

11 godzin temu, airmax napisał:

życzę mu sukcesu, bo chce w przyszłości dobrego selekcjonera spoza naszego kraju, a jego porażka ściągnie nas z powrotem w objęcia Michniewiczów i Probierzów polskiej kopnaje

więc jedynym błędem do jakiego mógłbym się przyznać, byłoby to, że ustawienie przy SFG nie było wynikiem działań sztabu szkoleniowego. Żeby to się stało, to przy następnym trenerze nadal musieliby tracić sporo bramek po wrzutkach i błędach w ustawieniu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.