Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Kubbas napisał:

Zaden PR to jest właśnie Polska i podejście do piłki 

Ale ogólnie tak się zrobiło w każdym sporcie ze skrajności w skrajność jak Warriors nie zrobili po w zeszłym roku to Kerr był tak samo dobrym trenerem jak w tym roku 

Jakby kadra Brzeczka zagrała takie same 45 minut napisałbym dokładnie to samo

Nie ocenia się konsekwencji akcji tylko same akcje, działania trenera

Możesz zagrać najlepszy defens świata w końcówce przez 24 sekundy shot clocka a Schroeder ci na koniec rzuci farfocla o deche który wpadnie

 

Po prostu pamiętasz kadrę z meczów z Holandia czy włochami gdzie była przepaść ale drużyn z poziomu Węgier ogrywalismy za brzęczka z palcem w nosie. 

Jak odliczysz włochy i Holandię to ostatnie 8 meczów brzęczka jako trenera to:

3:0 z Łotwa

2:0 z Macedonia

2:1 Izrael

3:2 słowenia

2:1 bośnia

5:1 Finlandia

3:0 bośnia

2:0 Ukraina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Sebastian napisał:

Szczęsny po prostu dba o motywację drużyny, wiedzą, że muszą dwie strzelić bo on zawsze jedną szmatę wpuści :)

Dobrze mu idzie ale w tym meczu mało by brakowało a by potrzebowali 3 bo już w 10 minucie parował strzał przed siebie zamiast na różny xd

Co do Węgrów jeszcze bo ktoś pisał wyżej ja sobie zdaje sprawę kto u nich gra i w jakim składzie grają 

To nie są żadne pionki i widać to w tym meczu, mają paru technicznie dobrych graczy, Bundesliga, MLS to nie są jakieś dziady

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Kubbas napisał:

Dobrze mu idzie ale w tym meczu mało by brakowało a by potrzebowali 3 bo już w 10 minucie parował strzał przed siebie zamiast na różny xd

Co do Węgrów jeszcze bo ktoś pisał wyżej ja sobie zdaje sprawę kto u nich gra i w jakim składzie grają 

To nie są żadne pionki i widać to w tym meczu, mają paru technicznie dobrych graczy, Bundesliga, MLS to nie są jakieś dziady

 

U nas mamy graczy "teoretycznie" lepszych. Teoretycznie bo niby są w lepszych klubach ale albo nie grają, albo grają mało, albo grają słabo. Wolę zawodnika grającego 90 minut w 14 klubie Bundesligi niż takiego który gra 10 minut co 3 tygodnie w piątym. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Kubbas napisał:

 

Co do Węgrów jeszcze bo ktoś pisał wyżej ja sobie zdaje sprawę kto u nich gra i w jakim składzie grają 

To nie są żadne pionki i widać to w tym meczu, mają paru technicznie dobrych graczy, Bundesliga, MLS to nie są jakieś dziady

 

Maja jednego gracza z Bundesligi i jednego z MLS. To dwaj napastnicy. Zagrali w tym sezonie w lidze 31 meczów i strzelili 1 gola. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, fluber napisał:

Po prostu pamiętasz kadrę z meczów z Holandia czy włochami gdzie była przepaść ale drużyn z poziomu Węgier ogrywalismy za brzęczka z palcem w nosie. 

Jak odliczysz włochy i Holandię to ostatnie 8 meczów brzęczka jako trenera to:

3:0 z Łotwa

2:0 z Macedonia

2:1 Izrael

3:2 słowenia

2:1 bośnia

5:1 Finlandia

3:0 bośnia

2:0 Ukraina

No widzisz a ty patrzysz przez pryzmat wyników jak mamy się murować i cieszyć że wygrywamy 1 0 z Węgrami bo zajebalismy mur berliński i Lewy strzelił z karnego to bierz brzeczka z powrotem

Z taką kultura gry i taktyka która Sousa wprowadził przynajmniej wiem że jak wyjdziemy na Portugalię to nie będziemy obesrani stać cały mecz w swoim polu karnym i może coś z przodu strzelimy a wyjdziemy tak jak na Hiszpanie z jakimś zamysłem taktycznym i powalczymy jak równy z równym 

Jak ty wolisz to pierwsze to proszę bardzo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Sebastian napisał:

U nas mamy graczy "teoretycznie" lepszych. Teoretycznie bo niby są w lepszych klubach ale albo nie grają, albo grają mało, albo grają słabo. Wolę zawodnika grającego 90 minut w 14 klubie Bundesligi niż takiego który gra 10 minut co 3 tygodnie w piątym. 

Ale tu nigdzie nie mówiłem o tym czy ktoś jest lepszy czy coś 

fluber po prostu jako argumentu wyżej użył że Węgrzy są dziadami, nie są dziadami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Kubbas napisał:

No widzisz a ty patrzysz przez pryzmat wyników jak mamy się murować i cieszyć że wygrywamy 1 0 z Węgrami bo zajebalismy mur berliński i Lewy strzelił z karnego to bierz brzeczka z powrotem

Przecież w każdym z powyższych spotkań strzeliliśmy minimum 2 gole. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał:

Czyli Milik i piątek są sześć razy skuteczniejsi niż duet węgierskich napastników, nieźle. 

No, a Polacy po 9 meczach mieli 1,5x tyle goli co Węgrzy i o 25% mniej straconych.

Dlatego strzeliliśmy 2x mniej goli od nich w miejscu gdzie nie przegraliśmy od 1410 roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Kubbas napisał:

Aha czyli gra ofensywna reprezentacji Polski wg Ciebie była lepiej zorganizowana lepsza skuteczniejsza za Brzeczka ?

No to git, gratuluje

Nie, ale myślę że odbywa się to kosztem obrony

Teraz, Cardi napisał:

No, a Polacy po 9 meczach mieli 1,5x tyle goli co Węgrzy i o 25% mniej straconych.

Dlatego strzeliliśmy 2x mniej goli od nich w miejscu gdzie nie przegraliśmy od 1410 roku.

Ja nie wiem czego tu bronimy. 9 mecz sousy z teamem lepszym niż Albania i 9 mecz bez wygranej. 

Jak że Szczęsnym. Zajebisty, tylko ma pecha. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Cardi napisał:

No, a Polacy po 9 meczach mieli 1,5x tyle goli co Węgrzy i o 25% mniej straconych.

Dlatego strzeliliśmy 2x mniej goli od nich w miejscu gdzie nie przegraliśmy od 1410 roku.

Reszta graczy węgierskich gra w lidze węgierskiej poza jednym z Fenerbahce, jednym z dac dunajskiej stredy i jednym z Omoni Nikozja. Jak ktoś chce mi wmówić że nasze zielinskie, frankowskie, cashe, klichy czy inne bednarki są gorsze to powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

Reszta graczy węgierskich gra w lidze węgierskiej poza jednym z Fenerbahce, jednym z dac dunajskiej stredy i jednym z Omoni Nikozja. Jak ktoś chce mi wmówić że nasze zielinskie, frankowskie, cashe, klichy czy inne bednarki są gorsze to powodzenia

Nie są.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.