Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

16 minut temu, ely3 napisał:

I ilu wg Ciebie Polaków byłoby w najlepszej obecnei 11 tce ligi?

niewielu, bo największymi prospectami są nastolatkowie, których za góra rok już w tej lidze nie będzie, polskich klubów nie stać na to aby ich zatrzymać, a perspektywa przytulenia 5mln euro+ jest po prostu nobrainerem, jaki sens z perspektywy Pogoni ma trzymanie w klubie Kozłowskiego do powiedzmy 20ki, skoro już teraz mówi się o potencjalnym rekordzie transferowym? 

czy polscy bramkarze nie mają marki w Europie? wręcz przeciwnie, natomiast tych najlepszych już dawno u nas nie ma, ciężko o to skoro taki Szczęsny wyjeżdza do Anglii jako 17latek, a Drągowski ledwo bodaj18 przekroczył i póki ktoś nie wpompuje w naszą ligę większej gotówki, to się za szybko nie zmieni

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, jack napisał:

Bez Legii rokrocznie w LM nie będzie silnej polskiej ligi. Model bundesligi z Bayernem skupiającym zawodników i transferującym europejskie pieniądze do rodzimej ligi. 

Dlaczego bez Legii? Dlaczego nie może to być Lech, Śląsk, Pogoń (no może tu się zagalopowałem) przecież Lech, Pogoń czy nawet Cracovia są dużo lepiej zarządzane od strony finansowej. Dlatego (no może nie tylko) trzymam kciuki za to, żeby Legia przez 2 sezony nie grała w pucharach..

Polska liga będzie słaba dopóki są podwójne standardy. ŁKS czy Ruch poleciały za długi, Wisła nie. Widzew to chyba że 4 razy upadał żeby uniknąć. spłaty długów.

Wracając do wspomnianej bundesligi. Zacznijmy od ich standardów, czyli kluby bez długów..

ely proszę Cię nie komentuj piłki a już szczególnie polskiej ligi.

Edytowane przez ptak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ptak napisał:

Dlaczego bez Legii?

Ja jestem z Gdańska więc nie kieruje się w tym wypadku sympatią do klubu.

Uważam jednak, że Legia z tego względu, że jest klubem ze stolicy a do tego właściwie nie posiada konkurencji w mieście ma najlepsze warunki naturalne by takim rodzimym hegemonem zostać. 

A rolę Borussii kibice Lecha pewnie też brali by w ciemno 😉

Oby tylko Lechia ze swoim pięknym stadionem nie poszła drogą Schalke 😜

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, jack napisał:

Ja jestem z Gdańska więc nie kieruje się w tym wypadku sympatią do klubu.

Uważam jednak, że Legia z tego względu, że jest klubem ze stolicy a do tego właściwie nie posiada konkurencji w mieście ma najlepsze warunki naturalne by takim rodzimym hegemonem zostać. 

A rolę Borussii kibice Lecha pewnie też brali by w ciemno 😉

Oby tylko Lechia ze swoim pięknym stadionem nie poszła drogą Schalke 😜

Tak patrząc to Monachium, Turyn/Mediolan, Barcelona, Menczester/Liwerpul czy inne Porto nie są stolicami swoich państw. 

A pieniądze zarobione przez Legię nie pójdą na wzmocnienie tylko na spłatę 150000000 długu. Dlatego Legia nie wskoczyła na wyższy poziom mając kasę z LM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, fluber napisał:

W Monachium to chyba świętowali złota piłkę Roberta przed meczem bo Gladbach powinno prowadzić 6:0 a nie tylko 3:0

Najlepsza impreza była w Portland po narodzinach Domantasa Sabonisa. :) 

Portland Trail Blazers at Utah Jazz Box Score, May 5, 1996 | Basketball-Reference.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Cardi napisał:

Nagelsmann do United, Ole do Legii, Czesław do Bayernu.

Kto mówi nie?

Bayern. Nagelsmann ma covid i drugi tydzień jest na kwarantannie. Jak widać Bayern bez niego nie istnieje. 

Upamecano zagrał dziś najgorszy mecz na pozycji stopera jaki w życiu widziałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.10.2021 o 13:00, LeweBiodroSmoka napisał:

https://weszlo.com/2021/10/27/messi-nie-zdobedzie-zlotej-pilki-wyciek-wynikow/

nie obraziłbym się na takie rostrzygnięcie, wypada jednak w tej klubowej piłce coś wygrać 

Może być, że jednak fejkur. Znajomy (psychofan Lewego) zwrócił mi uwagę, że na liście jest dwa razy Azpilicueta i faktycznie tak jest a pomiędzy nimi znajduje się Barella.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Pepis21 napisał:

Może być, że jednak fejkur. Znajomy (psychofan Lewego) zwrócił mi uwagę, że na liście jest dwa razy Azpilicueta i faktycznie tak jest a pomiędzy nimi znajduje się Barella.

lol, to już kij, ze to jest fejk, ale jak Rudy nie miał wcale dobrego źródła to ja prld :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Pepis21 napisał:

I wcale się nie dziwię, bo trzeba się naprawdę dobrze przyjrzeć (drugi jest na samym dole kartki lekko ucięty), ja sam nie widziałem dopóki znajomy tego nie wychwycił.

Domyślam się że chodzi o to miejsce ale ja tam nie jestem w stanie że 100 procent pewnoscia podać żadnej litery:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.