Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

14 godzin temu, Sebastian napisał:

Przecież płacili im bez kontraktu.  

Tylko, ze w każdym momencie mogli przestać poza tym bez kontraktu wiele było nieścisłości (np. to co pisałem poprzednio, że dopiero od zeszłego roku Barca sama mogła prowadzić swoje sklepy bez nike'a). Jeśli też wierzyć temu co piszą to nike z Barcą nie są teraz w najlepszych relacjach co może spowodować odejście giganta z Oregonu (bez Messiego wizerunkowa wartość Barcelony spadła) a wątpię aby adidas czy puma (która chce wykorzystać okazje) w obecnych czasach dali im więcej (Adidas już płaci w pizdu kasy United i Realowi).

Nie ma co to jest kolejny przykład na amatorkę Bartomeu, że nie potrafił tak ważnej umowy sformalizować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Koelner napisał:

polecam. w tv dla mnie krwawią oczy ale na żywo jest mega.

Jeśli chodzi o rugby to nie oglądam na co dzień (czasem polską ligę,  btw. też mam ochotę iść obejrzeć na żywo na Skrę) powiedzmy że wiem kto wygrał w Top14 i tyle jeśli chodzi o ligi ale już Puchar Sześciu Narodów i Puchar świata to taki mój rytuał, zasiadam za każdym razem.Zupełnie inny poziom niż polska liga, półamatorski nie ma co się łudzić :D Pomijając że jest to na prawdę widowiskowy sport to wręcz razi zachowanie zawodników, sędziów, kibiców w stosunku do piłki nożnej (in plus)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał:

Na razie powyżej oczekiwań ale nie wiem czy im kondycji starczy na taka grę przez cały mecz

Już widać braki, ostatatni atak Anglików to nasza obrona "słupowa" czyli wszyscy byli w środku w jednej linii. Jedyna szansa to, że nasz przód będzie piłkę trzymał ale nie widzę tego bo pozbywamy się piłki szybko. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.