Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, fluber napisał:

Ja to rozumiem, tylko nie wiem czemu rezerwowi też nie są na zgrupowaniu. 

Często czytałem wypowiedzi trenerów (co prawda w piłce klubowej) którzy mówili, że nie lubią pracować ze zbyt liczną kadrą. Jak masz 30 chłopa do ogarnięcia, to trochę ciężko przyjrzeć się każdemu z osobna. Zresztą, 26 to dla mnie i tak za dużo 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.05.2021 o 19:46, january napisał:

O matko, naprawdę myślisz, że ktoś takie badziewia jak liga angielska ogląda, kiedy Piast, Warta, Lechia i Śląsk zaciekle walczą w multilidze o uniknięcie pocałunku śmierci aka awansu do eliminacji europejskich pucharów?

No raczej. Nawet nie mam pojęcia jak wygląda tabela po za tym, że chyba Cięty jest mistrzem.

Było o Lewym. Już są sugestie (po za Bayernem) że nie powinien grać w następnym meczu, żeby nie pobić rekordu. Żal tej kontuzji bo miesiąc temu byłoby po sprawie i siedzieliby cicho

Edytowane przez ptak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.05.2021 o 19:46, january napisał:

O matko, naprawdę myślisz, że ktoś takie badziewia jak liga angielska ogląda, kiedy Piast, Warta, Lechia i Śląsk zaciekle walczą w multilidze o uniknięcie pocałunku śmierci aka awansu do eliminacji europejskich pucharów?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Kubbas napisał:

czy tylko dla mnie skandalem jest nie branie na turniej 2 bramkarza a moze i 1 bundesligi?

Fabian sie dzisiaj polamal, moze jak nie pojedzie to wezma Gikiewicza, w ogole powinien byc 1 bramkarzem kadry

Koleś zbyt dużo gada i chyba nie jest lubiany w drużynie. Jeżeli ma siedzieć na ławie i robić rozpierdol od środka to nie ma to sensu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, shevcu napisał:

Koleś zbyt dużo gada i chyba nie jest lubiany w drużynie. Jeżeli ma siedzieć na ławie i robić rozpierdol od środka to nie ma to sensu

w kadrze nie jest lubiany? skad te wnioski?

gosc duzo gada bo ma swoj swagger i popiera to umiejetnosciami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Kubbas napisał:

w kadrze nie jest lubiany? skad te wnioski?

gosc duzo gada bo ma swoj swagger i popiera to umiejetnosciami

Chodzi o to żeby facet znał swoje miejsce w zespole. Ja osobiście uważam, że najlepszy u nas jest Fabian ale trener stawia na kogo innego i Fabian nie robi z tego problemu. A Glikiewicz mógłby robić. Dlatego w sytuacji gdy w kadrze byli Szczęsny i Fabian powołanie Glikiewicza nie miało wielkiego sensu. Sens będzie miało gdy Fabian wypadnie. Bo wtedy będziemy znów mieli dwóch doświadczonych równorzędnych bramkarzy i młodszych w "poczekalni"

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Sebastian napisał:

Chodzi o to żeby facet znał swoje miejsce w zespole. Ja osobiście uważam, że najlepszy u nas jest Fabian ale trener stawia na kogo innego i Fabian nie robi z tego problemu. A Glikiewicz mógłby robić. Dlatego w sytuacji gdy w kadrze byli Szczęsny i Fabian powołanie Glikiewicza nie miało wielkiego sensu. Sens będzie miało gdy Fabian wypadnie. Bo wtedy będziemy znów mieli dwóch doświadczonych równorzędnych bramkarzy i młodszych w "poczekalni"

 

jak Gikiewicz od pol roku mowi ze moze byc 3 bramkarzem

poza tym co to za podejscie, bierze sie 3 bramkarzy ktorzy chca rywalizowac ze soba w przygotowaniach zeby kazdy windowal sie jak najwyzej, to dziala na plus kazdemu, po to sie bierze najlepszych, tak jak w kadrze gdzie Boruc mial byc albo 2 albo 3 bramkarzem a zjadal kazdego na treningach i potem masz takie epickie wystepy jak z niemcami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Kubbas napisał:

poza tym co to za podejscie, bierze sie 3 bramkarzy ktorzy chca rywalizowac ze soba w przygotowaniach zeby kazdy windowal sie jak najwyzej, to dziala na plus kazdemu, po to sie bierze najlepszych, tak jak w kadrze gdzie Boruc mial byc albo 2 albo 3 bramkarzem a zjadal kazdego na treningach i potem masz takie epickie wystepy jak z niemcami

No właśnie chyba nie do końca rywalizacja podnosi poziom. Bramkarz to bardzo specyficzna pozycja na której ciśnienie i tak jest dużo większe niż na innych pozycjach i nie ma potrzeby dostarczania dodatkowych bodźców. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.